До чого сниться Боулінг: тлумачення в різних сонниках

Гра в боулінг має в більшості сонників негативне значення. Як трактує сонник, боулінг віщує виникнення в найближчому майбутньому пробоєм і невдач в будь-яких сферах. Вам потрібно стати більш уважними і обачними в цілому по життю.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Перебувати в приміщенні, де ведеться гра в боулінг, означає, що в реальності вам хтось намагається вставити палиці в колеса. У вас з’явився недоброзичливець, який хоче перешкодити здійсненню ваших планів. Причому робить він це нишком, ви навіть не розумієте, хто і яким чином будує вам перешкоди;
  • Якщо уві сні ви є власником боулінгу, наяву вас може чекати просування по кар’єрних сходах, або надбавка до заробітної плати. Можливо, ви зумієте знайти додаткове джерело доходу, який виявиться вельми до речі. На роботі все буде складатися дуже добре, справи підуть в гору;
  • Програш в грі несе негативне значення в сновидінні. Попереду вас чекає час фінансових труднощів. Ви втратите значну суму грошей. Це може бути як невигідна для вас угода, так і непотрібні покупки на велику суму. Повернути кошти назад вам так і не вдасться;
  • Якщо під час кидка не вийшло збити жодної кеглі, такий сон є для вас попередженням про фінансові збитки.

Сонник Міллера

Згідно соннику Густава Міллера, гра в боулінг уві сні підказує вам про те, що необхідно бути більш ощадливими щодо власних сил і енергії. Не варто розтрачувати їх через дрібниці. Також сновидіння цілком може вказувати на те, що варто вибирати партнерів для любовних відносин більш ретельно.

Сонник Ванги

Ванга пояснює сновидіння, в якому ви безцільно катаєте кулю по підлозі, як витрачений даремно час в реальному житті. Ви будете вести дозвільне життя. Неробство стане вашим улюбленим заняттям і проведенням часу. Однак пізніше ви зрозумієте, що упустили багато чого в житті і будете шкодувати про втрачений час.

Сонник Фрейда

У сні ви піднімаєте кеглі, значить, у вас є шанс на те, що справи прийдуть в норму, і ви вийдете з скрутного становища. Якщо спостерігаєте за грою незнайомої людини з боку, вас може чекати серйозна сварка з коханою людиною.

Висновок

Боулінг уві сні означає рішення якихось серйозних завдань. Для жінок збити кеглі може віщувати нове знайомство, яке переросте у відносини. Якщо раптом ви представили себе кеглів уві сні, ваше життя зміниться кардинально.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *