Сонник: до чого сниться ходити босоніж, тлумачення значення сну для чоловіків і жінок

Взуття — важлива деталь нашого гардеробу, від нього залежить наше здоров’я або як нас зустрінуть в суспільстві. До чого сниться ходити босоніж? Коли ми знімаємо взуття, ми стаємо незахищеними. Ступня відчуває всі нерівності грунту, є ризик порізатися об гострий камінь або скляні осколки. Тому, як каже сонник, босоніж ходити уві сні означає невпевненість у своїх силах. Деталі додадуть до цього тлумачення більше подробиць. З допомогою сонників можливо точно розшифрувати, до чого сниться ходити уві сні босоніж.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Існують сни-бачення. Вони відрізняються від звичайних тим, що періодично повторюються. Ці сни найбільш часто збуваються незалежно від дня тижня і часу. Тому якщо вам часто доводиться йти босоніж уві сні, зверніть на цей сон особливу увагу. Згадайте якомога більше подробиць і деталей, щоб розтлумачити ваше сновидіння.

Де саме ви ходили босоніж?

 1. Як говорить сонник, йти босоніж по своєму будинку означає, що події стосуватимуться вашої родини або близького оточення. Можливі позитивні зміни і нові емоції, а також спільно проведений хороший відпочинок найближчим часом.
 2. Уві сні ходити босоніж по вулиці – вас чекає нова любовний зв’язок або навіть кілька. Головне, проявляти розсудливість, і тоді цей момент стане тільки позитивним для вас.
 3. Сон, ходити босоніж в якому вам довелося по магазину, може позначати приємні моменти у фінансовій сфері або шикарне застілля у колі друзів. Проведений час не буде затьмарено ніякими несподіванками або неприємностями.
 4. До чого сниться ходити босоніж по землі в лісі — це дуже сприятливий знак. Є перспектива швидкого підвищення на роботі, пропозиції вигіднішої посади і як наслідок, карколомної кар’єри.
 5. Якщо вам приснився сон, босоніж в якому ви прийшли на роботу, чекайте підлість від досить близьких вам людей. Можливо, це буде брехня на благо. У будь-якому випадку, не рубайте з плеча, робіть раціональні кроки.
 6. До чого сниться йти босоніж по асфальтовій дорозі дорозі — до вас прислухаються і приходять за порадою. Зарекомендувавши себе позитивно, ви отримуєте щиру любов і повагу домочадців. Сімейне життя тече безхмарно і щасливо.За умови, що ви кардинально не змінитеся, така ідилія триватиме досить довго.
 7. Як говорить сонник, ходити босоніж по землі і траві — це попередження. Проявляйте більше довіри до оточуючих вас людей. Противники залишаться в меншості. Допомога від друзів прийде, як тільки ви це допустите.
 8. По бруду-навколо вас витають порожні розмови, плетуться інтриги і плітки, засновані на порожньому місці. Не варто надавати їм значення або робити спроби припинити. Все владнається само собою.
 9. По льоду – цей сон передрікає любовний роман, який запаморочить вам голову. Швидше за все, він буде швидкоплинним, але дуже яскравим і незабутнім.
 10. По снігу-приємні моменти у фінансовій сфері або шикарне застілля в колі друзів. Проведений час не буде затьмарено ніякими несподіванками або неприємностями.

Якщо ви порізали ногу

До чого сниться ходити без взуття і поранити ногу — сон готує вас до серйозних життєвих випробувань. Ви повинні бути морально і фізично підготовлені до наслідків. Варто “підстелити соломку” в найбільш слабкі місця. Або зробити “хід конем” і випередити долю – лиходійку. Все у ваших руках.

Хто побачив сон: жінка, дівчина, чоловік, дитина

 • Жінка-їй треба переглянути свої вимоги до чоловіка, вони занадто критичні, і можуть привести до сумних наслідків. Досить пиляти чоловіка. Спробуйте застосувати іншу тактику. Подивіться на себе з боку і в дзеркало.
 • Дівчина — Обраний партнер, швидше за все, відповість взаємністю. Далі відносини перейдуть в стабільне русло. Головне-не наробити помилок. І дуже важливо давати один одному невелику свободу і довіру.
 • Чоловік — це поганий знак. Відносини міцні в даний момент, скоро розваляться, продовження не буде. Серйозні стосунки з цією людиною не вийдуть.
 • Дитина — йому варто зрозуміти, що старші набагато досвідченіші і треба не сперечатися, а вміти почути їх і спробувати не наробити помилок і не набити гуль. У підсумку дитина сама переконається, що дорослі були праві.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Багато людей обожнюють ходити босоніж, це приносить почуття свободи і задоволення. Зняти взуття можна вдома або на природі. Деякі екстремали люблять ходити босоніж по воді під час дощу або взимку по снігу. Якщо ви теж любите ходити без взуття, і сон запам’ятався тільки приємними емоціями, ви можете не погодитися з думками знаменитих рощтлумачувачів снів.

Сонник Міллера — хвороба і втрати

 • Будь-яке пересування босоніж (бігати, бродити, ходити), на думку вченого, позначає потерпіти повний крах у всьому. Неземні сили будуть протидіяти всьому, щоб ви не робили або не починали робити.
 • Можливо, (при доповненні, що босоніж уві сні ходив хтось із домочадців) незабаром у ваш дім прийде важка хвороба. Вона торкнеться всіх осіб тієї ж статі, що і людина уві сні, що ходив з босими ногами.

Сонник Ванги — у вас є вороги

 • Бігати босоніж по білому снігу – це знак. Він попереджає про ваше оточення. Треба добре придивитися. Серед них є, хто вами маніпулює, як маріонеткою. Якщо ви не приймите заходів, вас обдурять обов’язково.
 • Ходити босоніж — не варто робити те, що суперечить вашому духу. Не можна виконувати чужі примхи проти своєї волі. Пора усвідомити, що треба керуватися тільки своїми бажаннями. І тоді все у вас налагодиться.

Сонник Фрейда — щасливі стосунки

І знову великий психолог говорить про інтимні речі. Ви в маєте повний успіх у протилежної статі, якщо бачили себе уві сні босоніж. Ніщо і ніколи вас не обмежує у виборі партнера або способу оволодіння. До чого сниться ходити босоніж по вулиці – ви повною мірою, проявляєте свої почуття без будь-якого сорому. Ваші емоції важко описати. Вони приводять в захоплення всіх, хто з вами буває.

Сучасний сонник — невпевненість в собі

 • Ходити босоніж – відчувати незадоволеність собою і невпевненість у своїх силах;
 • Ходити по сирій чорній землі — повне процвітання у всіх областях: в любові, в сексі, в бізнесі, в сім’ї;
 • Відчувати неприємні відчуття-згадувати і сумувати про свої помилки. Вони мучать вас і мучать душу.
 • Дивитися на босі ноги — втратити близького друга назавжди.

Давньоруський сонник — «біла смуга»

Попередження про те, що найближчим часом вам зібралася посміхнутися доля. Не втрачайте щасливий момент. Всі проблеми, які ви відкладали “на потім”, в осяжному майбутньому будуть вирішуватися з легкістю.

Онлайн сонник — безумовний успіх

Якщо ви пам’ятаєте, що в сні дуже міцно стояли на босих ногах або з цікавістю розглядали свої стопи, це говорить про те, що у справах вас чекає безумовний успіх. Якщо ж ноги віднялися, будьте обережні, очевидно ви не контролюєте ситуацію, що складається навколо вас.

Висновок

Чим більше ми розуміємо, що хочуть розповісти нам наші сновидіння, тим розміреніше і спокійніше наше неспання. Завжди варто вислухати всі застереження, “береженого Бог береже”. А ми бажаємо вам тільки добрих снів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *