До чого сниться гілка?

  1. Якщо сниться що на гілці розпускається листя, то чекайте новину, що хтось чекає дитину.
  2. Якщо листя опадає, то чекайте сумну звістку про смерть близької людини, якщо гілка суха, то, ймовірно, вас чекає хвороба.
  3. Побачити уві сні зростаючу гілку, що прогинається під вагою дозрілих плодів, означає, що Вам забезпечено процвітання і насолоду радощами життя.
  4. Засохла гілка віщує отримання сумних звісток від тих, хто зараз далеко.
  5. Якщо сниться гілка, наповнена стиглими плодами, це передрікає вам насолоду радощами життя і хороший матеріальний стан.
  6. Бачити уві сні засохлу гілку – до поганих новин, які прийшли від тих, хто далеко від нас.

За сонником Фрейда: Бачити в сні, як у пориві гніву ви обломили гілку дерева, то знайте, що ваш гнів на самого себе ви часто зриваєте на оточуючих. Навіщо робити те, що стане причиною розставання. У сформованих ситуаціях будьте більш стримані і частіше дивіться всередину себе в пошуках вирішення конфліктних ситуацій.

За сонником Цвєткова: Якщо сниться зелена гілка, значить отримаєте довгоочікувану звістку.

За сонником Хассе: Ламати гілки – значить сильно засмучуватися на своїх близьких.

За езотеричним сонником: гілки дерева, немов руки людини, воно спілкується ними з навколишнім світом. Гілка побачена у сні символізує наскільки ви чутливі до того, як люди ставляться до вас. Зелена гілка – ви готові почути проблеми інших, а якщо бачите суху гілку, значить ви безсердечні до чужих бід.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *