До чого сниться вітер?

  1. Сон, в якому ви відчуваєте віяння легкого, теплого вітру обіцяє удачу.
  2. Якщо сниться що ви чуєте, як від вітру шелестять крони дерева, швидше за все, є відкидання почуттів в реальному житті дуже відданої вам людини.
  3. Якщо уві сні вітер сильно обдуває ваше обличчя, і ви йдете вперед, впевненим швидким кроком-чекайте несподіваних поворотів долі.
  4. Якщо ж сниться що ви рухаєте по вітру, чекайте підтримки від союзників і несподіваних друзів.
  5. Сон, в якому ви відчуваєте потужні пориви вітру, передрікає вам проблеми і труднощі в найближчому майбутньому.
  6. Відмінним знаком є сон, в якому ви чуєте потужні сильні пориви вітру і перебуваєте в будь-якому укритті, можливі проблеми і труднощі не торкнуться вас.
  7. Якщо уві сні ви відчуваєте, як ваше волосся розвиваються на вітрі, остерігайтеся своїх легковажних вчинків.

За сонником Фрейда: Якщо в сні ви чуєте як вітер дме, то в реальному житті занадто багато уваги приділяєте думці інших людей, не замислюючись про те, як ви самі ставитеся до таких порад. Пора жити своїм життям, тому що ваш партнер дуже обтяжується від такої ситуації.

За сонником Цвєткова: чути вітер уві сні, значить отримати новини які принесуть порожні клопоти.

За сонником Хассе: Відчувати як уві сні дме вітер, значить пустити в життя зміни. Чим тепліше і лагідніше вітер, тим приємніше будуть зміни.

За езотеричним сонником: вітер-це символ змін. Без змін немає життя. Навіть чисте озеро, не оновлюючись, перетворюється на болото. Якщо уві сні вам снився вітер, то прийшла пора змінюватися самим і весь навколишній світ навколо вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *