До чого сниться Капкан: тлумачення в різних сонниках

Як вважають сонники, капкан має суперечливе значення. Щоб більш точно визначити для себе правильне тлумачення, необхідно проаналізувати подробиці. У даній статті ми розберемо деталі і звернемося до відомих світових сонників.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Якщо уві сні довелося розставляти пастки, то в житті доведеться вдаватися до серйозних заходів для досягнення своїх цілей. Якщо результат так важливий для сновидіння, то він піде навіть на обман своїх друзів або колег;
  • Потрапити в капкан уві сні віщує появу конкурентів, які вміло зрушать позиції сновидіння на кілька кроків назад. Щоб повернутися на колишню точку відліку доведеться серйозно попрацювати;
  • Піймати кого-то в таку пастку передвіщає успіх у справах. Праці сновидіння будуть гідно винагороджені, а матеріальний статус набуде стабільний характер і більш високий рівень;
  • Очікувати видобуток в капкан уві сні обіцяє робочі клопоти. Серйозна підготовка до важливої справи має хороші перспективи, тому сонники рекомендують ґрунтовно підготуватися до активної трудової діяльності;
  • Побачити в сні зламаний капкан – до невдач у своїй сфері життєдіяльності. Всі праці будуть марні, а старання не помічені.

Сонник Міллера

На думку психолога Г. Міллера, побачений уві сні капкан, який встановив сновидець, підкреслює мисливську натуру. Постійні прагнення до завоювання можуть вибити з колії і похитнути здоров’я як фізичний, так і моральний стан. Сонник радить більше часу приділяти на відпочинок і перезавантаження. Таким чином, можна буде виконувати вдвічі більше роботи, так як під час відпочинку підсвідомість зможе вибудувати в голові самий раціональний план дій.

Сонник Ванги

Побачити уві сні капкан віщує серйозну небезпеку. Сновидіння чекають проблеми і перепони, підлаштовані конкурентами. Для бізнесменів таке сновидіння є важливим сигналом, що закликає до обачливості. Недоброзичливцями можуть бути найближчі друзі або родичі.

Сонник Фрейда

Згідно сонником доктора Фрейда, капкан уві сні віщує неприємну несподіванку. Для жінок таке сновидіння означає, що необхідно без емоцій розгледіти свого коханого, так як за його дбайливим ставленням може ховатися справжній тиран. Чим далі зайдуть такі відносини, тим складніше буде звідти вибратися представниці слабкої статі.

Висновок

В цілому, сновидіння, в яких ми зустрічаємо таку пастку, як капкан віщують деякі складності. Але, всі вони вирішувані, і їх цілком реально запобігти, заздалегідь подбавши про себе. Особливо, коли підсвідомість дає підказки у вигляді снів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *