До чого сниться капуста: тлумачення за різними сонниками

Кожному з нас з дитинства знайомий цей чудовий овоч, який є ще й дуже корисним. До чого сниться капуста в качанах? Якщо вам приснилася капуста, сонник запропонує безліч варіантів тлумачення, в залежності від подробиць вашого сну. Але поспішаємо вас заспокоїти, більшість описів будуть позитивними. Так що капуста уві сні – це дуже сприятливий знак.

Тлумачення сну в залежності від його подробиць

З капустою в мові пов’язана велика кількість метафор, і легенда, що в капусті знаходять діток. На жаргонній мові слово “капуста” позначає гроші. Тому дуже часто сон, капуста в якому точно була присутня, тлумачать як символ отримання доходів або поповнення в сімействі. Але зверніть увагу, чи добре ви запам’ятали ваш сон. Скористайтеся нашими підказками, і тоді ви точно не пропустіть жодного з нюансів тлумачення.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік, дитина

 1. Для молодої дівчини бачити цей овоч уві сні — провісник швидкого весілля. Незабаром вам зроблять пропозицію руки і серця. Ну а відповідати згодою чи ні — це вже ваш вибір.
 2. До чого сниться капуста свіжа жінці сонник обіцяє поповнення в сім’ю. Незабаром ви отримаєте звістку про вагітність. Це стане приємною радістю для всіх членів сім’ї. Часто такий сон доводиться бачити жінкам, для яких це довгоочікувана вагітність.
 3. Для чоловіків капуста уві сні — провісник зустрічі з подругою з дитинства. Наслідком такої зустрічі буде любов, яка несподівано спалахне між вами. Нарізати капусту уві сні для чоловіків нехороший знак, який обіцяє сімейні розбірки.
 4. Для дитини сновидіння з капустою віщує появу брата або сестри. Але може бути й таке, що в недалекому майбутньому батьки захочуть розлучитися, і постане питання, з ким захоче залишатися дитина.

Яка саме капуста вам приснилася?

Продовжуємо вивчати сонник: капуста свіжа в качанах – це попередження, яке радить вам стати відповідальними за свої вчинки, виконувати те, що ви пообіцяли і не обманювати. Пам’ятайте, що брехня розкривається завжди. І якщо ви не переглянете свою манеру спілкування, то незабаром на самоті, навіть родичі відвернуться від вас. Пора переглянути ставлення до оточуючих вас людям.

Є й ще одне тлумачення, до чого сниться свіжа капуста – це теж попередження, але на цей раз пов’язане з амурними справами. Вам доведеться пережити зраду вашого партнера. Вам не варто до такого сновидіння ставитися без уваги, і можливо вдасться уникнути проблем.

Кисла капуста в сновидінні попереджає про ревнощі когось із подружжя. Якщо ви робили капустяну закваску особисто, то ви і станете винуватцем скандалів на грунті ревнощів. Ваша легковажна поведінка дасть привід сумніватися в відданості і вірності з Вашого боку. Якщо бажаєте цих розборок уникнути, тоді стежте за своєю поведінкою і попередьте виникнення ревнощів в сім’ї.

До чого сниться капуста квашена? Як говорить сонник, квашена капуста — дуже хороший знак, ви станете улюбленцем долі, що може відбитися на всіх сторонах життя. Ви можете отримати велику грошову нагороду. Можливо, від начальства надійде вельми вигідна пропозиція. Ваша старанність в роботі буде винагороджена матеріальним заохоченням.

Тушкована капуста віщує, що в справах почнеться плутанина і різні непорозуміння. Ваше сімейне життя наздожене криза, не уникнути з’ясувань відносин і сварок. Щоб зберегти стосунки і сім’ю, вчіться чути один одного і поступатися. Інакше не вдасться зберегти стосунки.

Наснилася морська капуста – у вас відмінне здоров’я і хороша фізична форма. І ніякі хвороби не страшні. Також морська капуста відображає ваше психоемоційний стан наяву, і там теж у вас все відмінно.

Якщо наснилася нашаткована капуста, у Вашому житті з’явиться впливова людина. Завдяки його зв’язкам і підтримці ви знайдете найдоступніший і швидкий шлях для здійснення цілей. Не варто боятися, і тоді все задумане вами вийде.

Ви бачили зростаючий або зібраний овоч?

 1. На столі лежить капуста — провісник проблем з фінансами в сімейному бюджеті. І якщо нічого не робити, то бідності не уникнути. Подумайте, порадьтеся з сім’єю і напевно з’являться варіанти як поліпшити фінансовий стан.
 2. Як стверджує сонник, капуста на грядці означає, Вам забезпечений занепад сил. Це може передвіщати погіршення вашого здоров’я. Будьте гранично уважні до вашого організму, якщо є збої і порушення зі здоров’ям. Сонник радить не пускати нездужання на самоплив.

Які дії Ви здійснювали в сновидінні?

Якщо уві сні ви нарізаєте капусту. дитина засмутить вас. Буде потрібно проявити максимальне терпіння до нього і втішити, тому що сама дитина буде дуже засмучений чимось. Постарайтеся проявити розуміння і співпереживання, коли це трапиться. А щоб попередити це явище, просто поговоріть з вашою дитиною, будьте щирі і відкриті.

 1. Купувати капусту уві сні – до швидкого настання світлої і радісної події. Сонник припускає, що це може бути чиясь весілля або хрестини, а може і народження дитини. Але ця подія ви запам’ятаєте надовго.
 2. Якщо вам приснилося що хтось їсть капусту, то сонник віщує подарунок для їдця. А якщо ви самі їли цей вітамінний овоч, то вас чекає цікавий презент.
 3. Садити капусту уві сні – сприятливий знак. Цей сон обіцяє величезне грошове надходження, що поліпшить ваше фінансове становище і дозволить розплатитися з кредитами.
 4. А ось поливати капусту уві сні означає маленькі фінансові надходження до бюджету сім’ї. Ви отримаєте пропозицію додаткової роботи або незначне підвищення.
 5. Збирати капусту — ознака великих розтрат. Ваша марнотратство приведе вас до бідності. Будьте більш економні, так як час не повернути назад.
 6. Бути продавцем капусти означає, що успіх і удача будуть супроводжувати ваші справи. Зараз прекрасний час, щоб начитати абсолютно нові дії для реалізації планів.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда

Таємний світ сновидінь вабив у всі часи. Люди завжди задавалися питаннями, що може передвіщати той чи інший сон. Правда, трапляється, що знайти правильне трактування нелегко. Адже кожен автор тлумачить капусту по-своєму. Розслабтеся, тлумачення сновидінь – це творча, а не точна наука. Ви можете вибрати будь-яке вподобане Вам сновидіння або придумати самі, капуста уві сні, до чого сниться.

Сонник Міллера – вас чекають проблеми

Капуста обіцяє настання хаосу, як в особистому, так і в діловому житті. Ви будете відчувати повну плутанину. Бачити уві сні зелену капусту — провісник зради і зради з боку чоловіка. Якщо вам довелося збирати урожай уві сні, вас чекають випробування і серйозні проблеми, виною цьому може стати ваша зайва марнотратство. Може, варто подумати про майбутнє і використовувати гроші куди більш розумно?

Сонник Ванги – покладіться на свою інтуїцію

Садити капусту в сні — у ваше життя прийде щастя, ви нарешті знайдете справжню гармонію з собою і радість. Якщо ж вам привиділося, як ви нарізаєте капусту дрібними шматочками, то такий сон принесе вам сльози, розлад і горе.

Провісниця трактувала сон з червивою капустою, як провісник появи неприємних людей у Вашому житті. Вони будуть злі, і у них на думці будуть недобрі наміри щодо вас. Покладіться на Бога і інтуїцію, і вони вас проведуть по вірному шляху, Ванга радила.

Сонник Фрейда – ви даремно втрачаєте час

Якщо наснилася велика кількість капусти, це символ часу, який витрачається в порожню. Ви використовуєте ваш час нераціонально і звертаєте уваги на вирішення дріб’язкових завдань, які могли б вирішиться самі собою, таким чином дуже зупиняйте реалізацію своїх серйозних цілей.

Якщо ж у сні вам довелося побачити мало капусти, тоді, на думку Фрейда, вас чекає успішна реалізація планів і завдань в реальності. Такий сон віщує багато нових знайомств, з яких може і зав’язатися любовний роман. Не пропустіть такий шанс і будьте відкриті для змін.

Сучасний сонник

 • Капуста уві сні віщує вам клопоти і турботи, які безпосередньо будуть пов’язані з жінками;
 • А ось для молодої жінки сонник пророкує терміновий шлюб за наполяганням батьків, що не зробить щасливою наречену;
 • У вашій душі оселиться нудьга, якщо уві сні ви варили капусту;
 • Вам судилося бути обдуреним кимось з ваших близьких, якщо вам приснилася солона капуста;
 • Вас чекають неприємності на роботі і догану від начальства, якщо уві сні ви їли цвітну капусту;
 • Вас чекають райдужні перспективи, якщо вам привиділося, як капуста росте на грядці. Але, можливо, спочатку вам буде потрібно пережити несприятливий період. Будьте терплячі, і нагорода не змусить себе чекати.

Висновок

Капустяні сни не завжди віщують радісні і сприятливі події, але навіть передбачені ними неприємності не виглядають глобальними. Поради, які ви знайдете в сонники, допоможуть вам уникнути труднощів і неприємних ситуацій і з посмішкою зустрічати подарунки долі. Пам’ятайте, що ваша доля знаходиться в ваших руках, і у вас все вийде. Добрих вам снів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *