До чого сниться Капюшон: тлумачення в різних сонниках

Як вважає сонник, капюшон, побачений в сновидінні має безліч різних тлумачень. Щоб зрозуміти індивідуальне значення необхідно проаналізувати деталі. У даній статті ми розберемо всі подробиці і звернемося до найвідоміших сонників.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Для жінки побачити себе в капюшоні уві сні означає приховані бажання, які здійсняться в найближчому майбутньому. Вона буде відчувати страх і насолоду одночасно, але побоювання будуть марні, так як таємниця залишиться при ній. Якщо жінка отримала в подарунок одяг з капюшоном, то це обіцяє їй заміжжя і гідного покровителя;
  • Для представників сильної статі, побачити себе в капюшоні значить не виконати задуманого. Стрес і переживання з цього приводу будуть чудовою подією для заздрісників і недоброзичливців;
  • Намагатися сильніше укутатися в капюшон уособлює відсторонення від проблем і замкнутість від суспільства. Страх перед несхвиленням і неприйняттям оточуючими настільки сильно пронизує сновидіння, що це може привести до душевних розладів. Сонники рекомендують відкрити душу найдорожчій людині, щоб не виходити з проблем поодинці. За допомогою підтримки сплячій людині вдасться вибратися з ситуації, що склалася.

Сонник Міллера

На думку психолога Г. Міллера, побачити уві сні людину в капюшоні означає, що в житті сновидіння хочуть жорстоко обдурити і підставити. Сонник радить переглянути всі довірчі відносини і залишити при собі свої плани і секрети. Одягати на себе капюшон віщує проблеми з моральним здоров’ям. Замкнутість і надмірний самоаналіз можуть призвести до незворотних наслідків.

Сонник Ванги

Провидиця з Болгарії вважала, що одягати капюшон на кого-то віщує набуття нових обов’язків. Це може бути одруження або усиновлення дитини. Для жінки побачити весільну сукню з капюшоном віщує заможного чоловіка і щасливий гармонійний шлюб, який триватиме все життя.

Сонник Фрейда

Згідно сонником доктора Фрейда, носити капюшон уві сні означає соромитися своєї розбещеності в інтимному плані. Численні зв’язки дають такий відбиток на психологічне здоров’я сновидця. Сонник радить визначитися з єдиним вибором і не розмінюватися на дрібниці. Якщо жінка побачила сон, в якому людина закриває обличчя капюшоном, то це означає, що її партнер їй не вірний, і несе за собою вантаж брехні, що позначається на якості їх відносин.

Висновок

Таке сновидіння несе, в основному, негативний окрас. Але не варто спиратися тільки на думку сонників. Розумніше зробити це в компанії аналізу власних відчуттів під час сну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *