До чого сниться Каса: тлумачення в різних сонниках

На думку сонника, каса уособлює будь-які грошові відносини, які мають нечесний характер. Якщо побачити в цьому сні ще багато людей, то це вказує на оманливі угоди, які не принесуть прибутку. Щоб більш точно визначити значення сновидіння необхідно проаналізувати подробиці.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Розплачуватися грошима в касі віщує розвиток нових ідей вимагають вкладень. Результат нового справи і його стабільність можна зрозуміти, якщо проаналізувати внутрішні відчуття на той момент;
  • Очікувати своєї черги в касі уві сні підказує сновидцу, що очікуваної винагороди за працю доведеться почекати і проявити якомога більше терпіння. Якщо уві сні все ж вдалося дочекатися своєї черги, то очікуйте матеріальної премії. Якщо під час очікування стався скандал, то в справах трапляться неприємності, пов’язані з поспіхом. Сонники рекомендують, в такому випадку, більш якісно виконувати роботу;
  • Побачити уві сні порожню касу, віщує невдачі і інші складності в професійній діяльності. Можливо, сновидец тимчасово втратить все джерела доходу;
  • Якщо уві сні трапилося стати свідком пограбування каси, то в житті відбудуться неприємні події, в яких сновидець мимоволі стане учасником.

Сонник Міллера

На думку сонника Міллера, побачити уві сні порожню касу, означає значне погіршення матеріального становища. Сонник радить негайно вирішувати таку проблему, так як безгрошів’я може затягнутися на довгий час. Самому пограбувати касу уві сні означає, що в житті тверді рішення і вірні принципи принесуть відмінну вигоду.

Сонник Ванги

Ясновидиця з Болгарії вважала, що платити гроші в касу уві сні є знаком того, що в найближчому майбутньому сновидец вкладеться в велике діло. Рекомендується вести обережну політику зі своїми напарниками і не наближати їх в свій особистий простір. Якщо уві сні бачити багато паперових купюр в касі, то в найближчий період очікуйте максимального прибутку. Її необхідно розумно витратити, тому що ще довго такого сприятливого часу не буде.

Сонник Фрейда

Повна грошей каса, згідно з Фрейдом, віщує бурхливі стосунки. Для чоловіка такий обіцяє набуття справжньої жінки, яка своїми діями буде породжувати бажання примножувати капітал. Для жінки такий сон віщує вдале заміжжя. Вкрасти вміст каси означає, що очікується конкурентна боротьба за кохану людину. Якщо уві сні все пройшло успішно, то в житті сновидец виявиться переможцем.

Висновок

Дане сновидіння, на думку багатьох сонників, має різні значення. Щоб більш точно підібрати для себе тлумачення, необхідно проаналізувати свої дії уві сні і відчуття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *