До чого сниться кататися на ковзанах: тлумачення сну за різними сонниками

У снах ми часто переживаємо приємні моменти, які запам’яталися нам з дитинства або були пережиті в дорослому житті. До чого сниться кататися на ковзанах уві сні? Як говорить сонник, кататися на ковзанах по льоду має двояке значення в залежності від вашого досвіду катання в реальному житті. Впливають на тлумачення сну і його деталі: наскільки добре ви каталися, хто складав вам компанію, де це відбувалося і інші нюанси. Так давайте ж у всьому розберемося…

Тлумачення сну про ковзани в залежності від його подробиць

Якщо ви хочете зрозуміти, до чого сняться ковзани і катання на них, вам потрібно постаратися згадати якомога більше деталей з побаченого сновидіння. Ви каталися в поодинці, з сім’єю або друзями? Ковзали по льоду як птах або падали, відчуваючи незручність і збентеження? Ви були дорослим або вам приснилося спогад з дитинства? А може бути ви виступали на змаганнях, як професіонал або тільки купували ковзани, щоб почати вчитися фігурного катання?

Наскільки добре ви каталися уві сні?

Сон, в якому ви плавно і рівно ковзаєте по льоду з легкістю і граціозністю — це знак того, що все задумане просувається за планом і без докладання особливих зусиль з Вашого боку. Він обіцяє успіх в кожному з починань і справжніх справ. Якщо при цьому ви тримаєтеся дуже впевнено і твердо, то просування всіх справ пройде дуже успішно. Ви досягнете своєї мети і поваги оточуючих людей.

Якщо при катанні ви відчуваєте себе впевнено і рішуче ковзати по льоду, не сумніваючись ні на мить в своїх рухах — все це означає вашу рішучість у житті. Можете не сумніватися, що все у Вас вийде найкращим чином. Все, чим ви ризикували і терпляче чекали — все окупиться з лишком, треба лише доробити і реалізувати все те, що було задумано.

Коли бачите уві сні Ваш професійний виступ на публіці-незабаром вам належить проявити себе в тій сфері, в якій не маєте ні найменшого досвіду. Якщо вам вдасться показати себе найкращим чином і з високим рівнем професіоналізму, то ви отримаєте грандіозний успіх в матеріальному плані і завоюєте повагу на своєму робочому місці.

Якщо вам снилося, що ви катаєтеся на ковзанах нерівно, погано і весь час спотикаєтеся і навіть падаєте — в реальності запропонують складну справу, за яку Ви зважитеся взятися, не маючи достатньо досвіду і навичок. Швидше за все не вийде довести його до кінця, і вас чекає провал і погіршення репутації.

Цей сон — попередження, тому варто кілька разів добре подумати, перш ніж погоджуватися на пропозицію, яка не зможете виконати правильно і грамотно. На кону ваша репутація.

Такий сон, кататися на ковзанах в якому ви тільки вчилися, говорить про ваше бажання і прагнення знайти свою другу половину. Якщо уві сні у вас виходить кататися добре і швидко, то наяву ви скоро зустрінете потрібну людину, але, можливо, злегка егоїстичного. Коли ж, навпаки, у вас не виходить нічого, починаючи від невдалого зав’язування шнурка на ковзанах і невміння тримати баланс на льоду до постійних падінь — це знак, що ви занадто поспішаєте і робиться щось неправильно. можливо, Вам варто проявити терпіння і призупинитися. Ваш час зустріти свою людину обов’язково настане. Іноді лише варто відпустити ситуацію, і він сам постукає у ваші двері.

Якщо ви бачили фігурне катання з боку

  • У разі, якщо ви бачите катання професіоналів з боку або по телевізору-вам вдасться налагодити виниклі проблеми в сім’ї і залагодити сварки;
  • Коли чоловік бачить з боку красиву, витончену фігуристку на льоду — в реальності його чекає зустріч з новою любов’ю і пристрасний роман, або ж оновлення відносин з сексуальною партнеркою;
  • Для жінки побачити, як окремо катається фігуриста — знак про майбутню зустріч з новим партнером в інтимному плані;
  • Якщо ви були тренером фігуристів, вам належить вирішувати всі проблеми самостійно, тільки так буде досягнута мета.

Де саме ви каталися уві сні?

Ковзання по льоду в критих приміщеннях символізують надзвичайно швидкий розвиток подій, коли будуть потрібні всі ваші знання і винахідливість, щоб впоратися з ситуацією. Якщо вам вдалося зберегти рівновагу і не впасти, як би важко не було, то в реальному житті у вас також вдасться подолати всі перешкоди і досягти успіху. Якщо на ковзанці залитий ідеально рівний і гладкий лід, це говорить про ідеальність розвитку ходу подій.

Якщо вам приснився сон, кататися на ковзанах у якому довелося на не обладнаному і не облаштованому ковзанці, в цьому випадку можливі неприємності, навіть втрата удачі. У тому випадку, коли довелося кататися на очах у натовпу — ваша втрата буде предметом громадського обговорення. Сонник обіцяє можливу втрату майна, коштовностей, робітників і цінних паперів. Можливо, ви станете жертвою злодія або афериста. Будьте уважніше і намагайтеся грамотно довіряти тільки перевіреним людям.

Катання по нерівному льоду замерзлого водойми, можливо навіть горбистому, уособлює спробу сновидця піти від того, що відбувається зараз і відмова вирішувати проблеми. Якщо ви постійно падали на лід і боляче забивалися, то наяву Ви постраждаєте від своєї безладності. При цьому пошкоджені ковзани після катання означають майбутні проблеми на роботі. В цілому лід на річці говорить про майбутні невдачі в робочих питаннях і на особистому фронті, як наслідок заздрість недоброзичливців.

Якщо уві сні ви провалилися під воду — цей знак попереджає про майбутню хвороби.

Ви були на ковзанці поодинці або з кимось?

Катання на самоті обіцяє хитке становище на робочому місці внаслідок участі в будь-якому ризикованому підприємстві. Вам потрібно буде зібратися з силами, щоб досягти успіху і виправити становище.

Під час сну спокійно кататися на ковзанах поруч зі своєю мамою може означати, що вам потрібна її мудра порада і допомога в справах. Цілком можливо, що у вас виникли деякі труднощі на особистому фронті і досвід мами, її мудрість потрібні, як ніколи.

Катання з дитиною разом або ж спостереження за ним з боку — це хороший знак. Настає сприятливий і чистий період, повний любові і гармонії. Уві сні катається, весело сміється і грає дитина символізує вашу закоханість в людину і готовність пожертвувати всім заради нього. У вас живе світла і чиста, абсолютна любов, якою ви готові поділитися з цілим світом. Це прекрасне почуття, воно віщує розквіт самореалізації і натхнення.

Якщо уві сні ви ковзаєте по гладкому льоду рука об руку зі своєю коханою людиною, то і вас чекає новий виток у відносинах і оновлення емоцій. Якщо ж ви каталися роздільно, і хтось із Вас постійно намагався наздогнати іншого, то такий сон говорить лише про проблеми, які існують у відносинах, що веде до сварку і їх закінчення.

Якщо ви бачили з боку, як катаються ваші знайомі і друзі – то це до обговорення пліток про вас між ними. Коли ж ви разом дружною юрбою виходите на лід і весело проводите час, сміючись і жартома — такий сон віщує цікаве спільне пригода або авантюру у вашій компанії. Якщо все катання підходить з легкістю і веселим настроєм, то такий буде і результат вашої затії. Коли ж ви багато падаєте і настрій з кожною хвилинкою стає все гірше-можливо ідея, пускатися в спільні пригоди і справи буде не такою вже й хорошою, ви можете міцно пошкодувати про це.

Інші цікаві тлумачення значення сну

До чого сняться ковзани? Як говорить сонник, ковзани, які ви купуєте, означають ваше бажання швидше закінчити неприємні справи і забути про них. У вас є велике бажання залишити що-то в минулому, але ваша підсвідомість поки цього не дозволяє. Спробуйте відволіктися на інші теми, зануритися в роботу або знайти нове цікаве заняття до душі. Якщо ж вам приснилися ковзани, які ви не використовуєте — чекайте неприємностей і проблем в робочій сфері, аж до розбіжностей з партнерами по новим проектам.

Якщо вам снилося, як ви катаєтеся на ковзанах, самі будучи при цьому дитиною, цей сон хороший знак, який обіцяє виконання бажань і мрій найближчим часом. Таке сновидіння означає легкість і успіх в особистому і сімейному житті. Воно пророкує вам радість і щастя, особливо якщо якщо під час сну ви каталися легко і спокійно, в легкому і яскравому одязі.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, сучасному

До чого сниться катання на ковзанах? Ковзати по льоду з легкістю говорить про деяке безтурботне ставлення до життя, незважаючи на ті проблеми, які в ньому присутні. У плані любові можливе майбутнє розставання з коханою людиною через вашу легковажність. Сон, в якому ви були швидкі і різання, говорить про неймовірно швидкому розвитку подій, вам необхідно підготуватися, щоб вчасно встигати за ними. Невдале катання на ковзанах означає вимушену зміну або втрату робочого місця або ж втрату чогось дорогого для вас.

Сонник Міллера — остерігайтеся зради

Як каже цей сонник, ковзани означають втрату робочого місця, особистого майна або інших цінностей. Якщо під час катання під вами проломився лід — ви перебуваєте в оточенні людей, кому не слід довірятися, можуть з легкістю зрадити.

Спостерігати з боку за катаючимися на ковзанах – до розпуску безлічі пліток між великою кількістю людей. Будьте уважні і обережні, ваше ім’я може бути замішана у великому скандалі, де візьме участь один з людей, кому ви безмежно довіряли.

Сонник Ванги — не ризикуйте даремно

Якщо Вам приснився такий сон, але наяву ви ніколи не вставали на ковзани – Ви отримаєте ризиковану пропозицію. Результат справи залежить від емоцій і почуттів, які ви відчували під час сну. Якщо ви були впевнені в собі і твердо стояли на льоду — сміливо приймайте пропозицію, вас чекає успіх, і ризик буде виправданим. Коли ж вам страшно, і ви нерішуче пересуваєтеся по льоду, очікуючи падіння кожну секунду — краще не варто братися за цю роботу, ви можете тільки зіпсувати репутацію і нерви.

Сонник Фрейда — перевірте своє здоров’я

Сам процес катання, як вважає знаменитий психолог, означає процес статевого акту. Ваші емоції і поведінку під час катання характеризують вас в ліжку. Нерішучість на ковзанах говорить про вашу неготовність вступати в статеві стосунки. Швидкість і легкість – про розкутість і свободу. Якщо ви каталися на ковзанах з тупим лезом, то варто перевірити здоров’я, цілком вірогідні наявність проблем з потенцією для чоловіків і лібідо у жінок.

Сучасний сонник — вам потрібно відпочити наяву

Побачений Вами сон очікування приємного проведення часу або нового заняття з друзями. Бачити з боку або брати участь в змаганні фігуристів говорить про майбутній успіх в розпочатих справах і визнання ваших здібностей.

Висновок

Сон про ковзани і фігурне катання тлумачення має безліч значень, як в позитивному, так і не дуже, ключі. Як правило, тлумачення залежить від пережитих емоцій уві сні і відчуттів після пробудження. Якщо уві сні ви пурхали з легкістю по льоду, то попереду чекає лише найкраще. Якщо ж вам сниться, що катання проходить складно і важко, а може бути, довелося навіть впасти — необхідно уважно придивитися до своїх дій за останній час. Можливо, десь здійснена помилка, яку ще не пізно виправити вчасно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *