До чого сниться кінь: тлумачення сну за різними сонниками

Коні є вірними помічниками людини протягом століть. До чого сниться кінь? Як правило, кінь уві сні є добрим знаком. Коні символізують силу, невичерпний ентузіазм і працьовитість. Крім того, сон може знаменувати цілком успішне і вигідне співробітництво. Але при тлумаченні слід враховувати безліч нюансів, які впливають на підсумкове значення сну. Так давайте ж розберемося у всьому докладніше…

Зміст:

Тлумачення сну в залежності від подробиць

Сни можна вважати добрим знаком, якщо коні уві сні були світлих мастей. А ось “темні конячки” швидше носять застерігаючий характер. Найкраще повідає нам про сни забарвлення коня, але є й інші нюанси, що впливають на тлумачення: кількість пішли вами коней, що вони робили, і що робили в сновидінні ви. Користуючись нашими підказками, ви зможете згадати всі деталі сну і скласти єдину картину тлумачення.

Якого кольору був кінь: білий, чорний, рудий, гнідий

До чого сниться білий кінь-можете бути спокійні, вас чекають приємні події. Самотній дівчині такий сон може обіцяти знайомство з майбутнім чоловіком. Як говорить сонник, білий кінь для дівчат, у яких вже є обранець – довгождану пропозицію руки і серця і майбутнє весілля.

Можна припустити, до чого сниться чорний кінь. Він, на противагу білому, не обіцяє нічого хорошого. Частково все вірно: це сон-застереження. Чорний кінь уві сні означає щось приховане, оповите таємницею.

Якщо вам приснився чорний кінь, сонник дає вам пораду прислухатися до себе: може, у вас є думки і бажання, які ви з якихось причин пригнічуєте? Зараз саме час щось змінити у своєму житті: проводити більше часу з тими, хто вам дорогий, змінити рід діяльності або направити його в потрібне русло; взятися нарешті за справу, про яку ви так давно мріяли.

Рудий кінь асоціюється зі стихією вогню, рухом і пристрастю. Тому цей сон попереджає про прийдешні події, які принесуть чимало клопоту і занепокоєння. Хоча до чого сниться рудий кінь, на перший погляд, не здається позитивним, все закінчиться для вас вигідно і без проблем.

  1. Гнідий кінь сниться до виконання заповітних бажань. Як говорить сонник, коричневий кінь може означати підвищення за посадою, поліпшення фінансового стану або поява міцних дружніх відносин.
  2. Мурий кінь означає, що ви стоїте на порозі змін. Якщо зараз ваше становище не можна вважати завидним, то прийміть пророцтво як добрий знак.
  3. Сірі коні пророкують успіх і процвітання в будь-якій справі. Сміливо беріться за нові справи, які ви відкладали в довгий ящик — все складеться якнайкраще.
  4. Кінь в яблуках — це дивно красивий і рідкісний окрас, який уособлює небачену удачу, багатство і прибуток.
  5. Рябі коні символізують можливі ділові поїздки або подорожі в далекі краї.

Хто побачив сон: чоловік, жінка, дитина

До чого сниться кінь жінці — сновидіння є благим знаком у сфері любові і відносин. Молода незаміжня дама має всі шанси зустріти свого благовірного і вдале заміжжя. Якщо дівчина мчала уві сні на коні, то вона знайде способи реалізації своїх ідей і знайде сильну підтримку. Якщо чоловікові приснився кінь, такий сон обіцяє вдале укладення угоди або проекту. Якщо ж у сні він намагався сісти на коня, то удача стане його вірним супутником в любовних справах.

Побачений кінь був в упряжі або на волі?

Вести коня по уздці —грядуть сприятливі зміни, але згідно з іншим трактуванням, сон символізує небезпеку. Кінь під сідлом знаменує прибуток і удачу. У вас з’явиться можливість керувати людьми і проявити свій авторитет. Але випадати з сідла уві сні не приносить нічого хорошого: є ймовірність збитків і втрат наяву.

Сон, кінь в якому вільно бігав на волі віщує, що наближається щасливий період, сміливо загадуйте бажання, підключайте фантазію — все збудеться. Крім того, сон гарантує виграш в лотерею або азартних іграх. Якщо табун насувався навас, то в складній ситуації ви зможете проявити всі свої сильні якості;

Кінь, запряжений у віз — після важких праць ваші справи будуть йти в гору, ви знайдете підтримку в особі близької за духом людини. Також сон може уособлювати відповідальність за вчинки, совісність. Карета з кіньми — до отримання винагород, ваші праці будуть гідно оцінені оточуючими. Якщо ви придбали уві сні карету, то вас чекає несподівана покупка. Якщо ви їхали в кареті разом з коханою людиною, то ваше спільне життя буде повне щастя і любові.

Що робив побачений вами кінь?

Кінь, мирно пасеться на пасовищі, означає успіх у справах і хороші можливості для кар’єрного зростання, а також несподіваний прибуток. Спостерігати за жвавими скачуть кіньми – до виконання заповітного бажання. Якщо кінь скаче в вашу сторону, можливо, вас засмутять новини, віддаляється від вас – чекайте змін в кращу сторону.

Якщо кінь їсть з ваших рук частування, то ваші прохання будуть виконані, ви знайдете однодумців. Годування коней — ймовірно отримання прибутку у вигляді збільшення окладу, будь-яке починання буде увінчано успіхів, і для цього не доведеться докладати зусиль. Але доля застерігає від здійснення непоправних помилок, які призведуть до фінансового краху.

Кінь катає верхи дітей, вважається символом дружньої допомоги і підтримки, які допоможуть вам у нелегку хвилину подолати перешкоди; також сон обіцяє несподівану радість.

А що робили ви в своєму сновидінні?

Надягати амуніцію на коня обіцяє вам корисні знайомства і зміцните існуючі відносини. Іноді цей сон можна розшифрувати як швидке заміжжя або одруження. Чим багатше сідло, тим успішніше ви будете в кожній справі. Якщо спорядження прийшло в непридатний стан, то сон трактується як втрата близької людини або хворобливий розрив відносин.

Той, хто уві сні б’є батогом коня, буде оточений небезпекою, або нарешті зможете звільнитися від нудних відносин, хоча раніше сумнівалися в необхідності розриву.

Якщо ви мили уві сні коня, то в реальності ви відчуваєте брак заохочення, схвалення з боку вашої другої половинки, вам не вистачає впевненості і намагаєтеся будь-якими способами позначити свою важливість у чиємусь житті. Чистити коня або дивитися, як це роблять інші-до важких випробувань при досягненні задуманого, по іншому тлумачу – до вигідного становища в суспільстві.

Де ви перебували в своєму сновидінні?

Якщо молодій дівчині привиділася стайня, в якій було багато коней, то скоро її посватають. Якщо вона виносила з стайні гній, то не минути пліток і інтриг. Для інших сон обіцяє удачу, добрих друзів.

Якщо коні паслися на лоні природи недалеко від будинку, то вам забезпечено міцне здоров’я і довге життя, можливе отримання радісної новини або зустріч зі старим другом. Якщо ж у парку ви прогулювалися на коні і вас переповнювали прекрасні почуття, то всі ваші дії увінчаються перемогою, ви завоюєте повагу і підтримку.

Якщо ви побачили коня в місті, то в результаті наполегливої праці ви зможете досягти очікуваного результату. Якщо уві сні ви верхи на красивому коні прогулювалися по вулицях, а натовп вітав вас, то швидше за все, Вас затягнуть в свої брудні витівки недоброзичливці. Слід проявляти обережність, щоб залишатися «на коні».

Цирковий кінь символізує вашу надмірно пильну увагу своєї зовнішності, вас турбує більше “обгортка”, ніж душа. Крім цього, ви не відчуваєте свободу в своїх діях, на вас хтось «тисне», намагаючись маніпулює вами.

Бачити тварину в зоопарку означає, що ви мало часу приділяєте своїм близьким, сім’ї, дітям. Якщо поруч з вами був хтось із близьких , то саме йому не вистачає вашої уваги, підтримки та турботи. Не скупіться на ніжні почуття, будьте щедрі і отримаєте у відповідь набагато більше позитивних емоцій.

Буває, що уві сні людина бачить зображення коня або сам малює його. Такий сон свідчить про самотність, замкнутості і невмінні висловлювати свої почуття. Слід навчитися налагоджувати контакт з оточуючими людьми, вміти просити допомогу і в свою чергу допомагати іншим.

Кінь у вигляді дитячої іграшки уособлює грандіозні перспективи, вигідні зв’язки. Вас лякає невідоме, але пора вийти зі своєї «шкаралупи» і скуштувати радості життя, торувати свою стежку до мети.

Трактування сну в популярних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Кінь уві сні – до чого сниться такий сюжет? Як правило, вільно пасуться коні, особливо світлих відтінків, сняться до успіху в кар’єрі та особистому житті, а також означають міцне здоров’я. Коні чорного відтінку служать попередженням про перешкоди, що виникають на вашому шляху, про складнощі у відносинах і підступи недоброзичливців. А тепер давайте подивимося, як трактують образ цієї благородної тварини укладачі популярних сонників.

Сонник Міллера — у вас лідерський характер

Приснився кінь символізує владу, тягу до перемоги і тверда вдача. Осідлати скакуна – до успіху, спуск з гори вниз віщує розчарування і занепокоєння. Встав на диби кінь символізує захист і підтримку важливої і впливової персони. Підкова обіцяє удачу в справах.

Сонник Ванги — в сім’ї настане перемир’я

Кінь є знаком закінчення проблем в сім’ї або в роботі. Пошуки втраченого коня символізують розлад в сім’ї, важливо прийти до перемир’я, проявити терпіння і поступатися.

Сонник Фрейда — можливо, вам пора завести дітей

Гарний породистий кінь вказує на те, що людина витрачає масу часу на пошуки ідеалу. Якщо сновидець їздив верхи, то сон трактується як бажання обзавестися потомством.

Сучасний сонник — ви дуже товариські

Табун коней символізує відкритість, товариськість. Людина легко заводить нові знайомства, має багато приятелів. Для дівчини кінь на дибах обіцяє вірність її коханого.

Ведичний сонник — ви досягнете успіху

Кінь або кінь символізує нові ідеї. Якщо дівчині снитися кінь — пропозиція руки і серця. Якщо сниться чоловікові, його чекає успіх у бізнесі. Скакати на коні — ви зможете реалізувати себе, вас чекає щастя і прибутку. Іржання коня — можете розраховувати на допомогу друзів.

Нумерологічний сонник Піфагора — вас очікують зміни

Бачити уві сні коня або коней — хороший знак, який обіцяє швидкий і цілком заслужений успіх. Якщо ви схопили по уздци і змогли підпорядкувати собі норовистого коня, це обіцяє швидкі і благі зміни в житті.

Сонник для закоханих — у вас з’явиться новий друг

Все у вас прекрасно. Ви готові зустріти будь-які несподіванки і труднощі і радості. У вас з’явився помічник, вірний друг. Спробуйте визначити його в своїх асоціаціях і зробити перший крок. Не ображайте друга.

Сонник Менегетті — у вашому домі світ і спокій

Якщо ви бачите як уві сні мирно пасеться табун, то вас чекає довга біла смуга в житті, світ і спокій в сім’ї. Скаче табун — захват і успіх у всіх починаннях. Якщо коні налаштовані вороже — у вас з’явиться небезпечний ворог.

Малий Велесов Сонник — можливо, ви занадто скромні

Бачити уві сні табун — сприятливий знак. Якщо вам приснилося, що ви є пастухом, то вам потрібно бути готовим до того, що на вас ляже тягар відповідальності. Якщо уві сні ви бачите себе конем, то в реальному житті ви не любите виділятися в загальній масі.

Сонник для закоханих — у вас хороші друзі

Все у вас прекрасно. Ви готові зустріти будь-які несподіванки і труднощі і радості. У вас безліч помічників, вірних друзів. Але табун повинен мати вмілого табунщика, інакше коні розбіжаться, і їх буде дуже важко знову зібрати воєдино.

Висновок

Як ви зрозуміли, у сну про коня багато тлумачень, варто тільки розібратися в деталях. В цілому, коні уві сні є непоганим символом. При визначенні значення краще приділити увагу своїм внутрішнім відчуттям, адже вони, як жоден інший сонник, можуть підказати вам вірний напрям тлумачення. Добрих вам снів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *