До чого сниться Кон’юнктивіт: тлумачення в різних сонниках

Кон’юнктивіт являє собою захворювання очей, яке викликане попаданням інфекції. Для того, щоб уникнути цього, потрібно мати окремий рушник і лізти в очі брудними руками. Якщо все ж захворіли очі, потрібно терміново вирушати на прийом до фахівця. Згідно сонникам, кон’юнктивіт має негативне значення, що цілком логічно.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Якщо уві сні у вас починають сильно боліти очі і не можете ніяк їх вилікувати, значить в реальному житті щось відбувається не зовсім так, як було сплановано. Вас підстерігають небезпечні ситуації, впоратися з ними одному практично не виходить, але ви дуже рідко просите про допомогу і підтримку. Зараз саме той випадок, коли необхідна підтримка найближчого оточення. Розкажіть про свої переживання своїм батькам, не бійтеся їх засмутити. Для них навпаки це шанс, для того, щоб допомогти вам впоратися з життєвими труднощами.

Намагайтеся тримати на відстані своїх друзів, не впускайте в свій внутрішній світ і не діліться своїми таємницями. Багато з них не вміють зберігати секрети і обов’язково кому-небудь проговоряться, тоді на вашу адресу поллються не дуже хороші висловлювання. Вам не раз доводилося переживати таке, зараз не повторіть помилки знову, інакше остаточно відбудеться розчарування в людях і більше не зможете нікому вірити.

Сонник Міллера

Побачена уві сні хвороба очей застерігає людину від здійснення необдуманого вчинку. Спробуйте після того, як рано вранці відкриєте очі, згадати деталі того, що відбувається. Уві сні для вас було підготовлено послання, завдяки якому можна змінити своє життя в кращу сторону, розпочати займатися новими видами діяльності, знайти цікаві знайомства.

Сонник Ванги

Якщо уві сні хтось із вашого оточення починає хворіти кон’юнктивітом, значить в реальному житті за Вашою спиною говорять погані речі. Зовсім скоро ви дізнаєтеся про це, що піддасть в стан легкого шоку. Роблять це ті, кого ви вважаєте своїми друзями і не раз розповідали їм про свої переживання. Спробуйте більше не підпускати до себе таких людей.

Сонник Фрейда

Як свідчить сонник Фрейда, якщо уві сні вся ваша сім’я захворіла кон’юнктивітом, значить в реальному житті щось не складається. Останнім часом ви захопилися алкогольними напоями, нерідко курите заборонені суміші. Припиняйте цим займатися вже зараз, поки ще зі здоров’ям усе в порядку, інакше доведеться всі зароблені гроші витрачати на своє лікування, купуючи дорогі препарати і таблетки.

Висновок

Сни, пов’язані з хворобою, в більшості випадків несуть в собі щось не зовсім хороше. Після ранкового пробудження спробуйте згадати деталі того, що відбувається і правильно розшифрувати послання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *