До чого сниться кладовище: тлумачення за різними сонниками

Це сновидіння не з приємних, якщо не одне з найбільш жахливих. До чого сниться кладовище і могили? Такий сон майже у всіх людей асоціюється з моторошними емоціями. Посудіть самі: могили, хрести, небіжчики і похорони навряд чи комусь сподобаються. Однак такі похмурі сновидіння не завжди означають для вас якісь сумні наслідки в реальності. В залежності від того, як буде витлумачений сон, кладовище може символізувати і щось сприятливе у вашому житті.

Зміст:

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

Для вірного трактування сну про кладовище, сонник задає безліч навідних питань. Вам необхідно постаратися згадати все дрібниці і деталі такого сновидіння, щоб воно було правильно витлумачено. Здавалося б, такі деталі, як ясна або похмура погода, доглянуте або зруйноване місце поховання, радісні діти з квітами або кружляють над могилами ворони, є зовсім не важливими для тлумачення сну. Але саме такі дрібниці і містять у собі інформацію, яка необхідна для того, щоб інтерпретувати даний сон в позитивному або негативному значенні.

Ви побачили кладовище і могили уві сні

Якщо вам приснився цвинтар й могили, що, безсумнівно, є досить похмурою картиною, не поспішайте відразу ж засмучуватися. Хоч це і здасться парадоксальним, досить часто можна виявити і позитивні трактування такого страшного сновидіння.

Іноді такий страшний, як здається на перший погляд, сон цілком може символізувати успішне закінчення або довгоочікуване завершення чогось, давно набридлого і обридлого вам. Якщо вам наснилося кладовище, сон ви нарешті змогли знайти те, чого дуже сильно бажаєте.

Якщо ви побачили уві сні самотню могилу-незабаром що щось невідоме має увійти у ваше життя. Таке сновидіння – це символ переродження старого і народження чогось зовсім нового у вашому житті. Наприклад, вдова, якій наснився такий сон, може незабаром вийти заміж, або ж подружжя, давно мріяли про дитину, скоро зможуть стати щасливими батьками.

Коли ваш шлях лежить через цвинтар, це означає, що на вашу долю випадуть деякі випробування, до яких ви повинні бути підготовлені. Чим довше ви йдете по кладовищу – тим довше буде Ваш життєвий шлях в цьому світі. Якщо при цьому у вас буде гарний настрій, якщо буде світити сонце, а природа навколо буде прекрасною – значить, таке чудове і радісне життя вас і чекає. До того ж, коли ви в сні спостерігаєте за радісно бігаючими між могилами дітьми, що збирають квіти – це символізує наявність міцних, здорових стосунків, дружніх або родинних, а також говорить про вашому міцному фізичному і душевному здоров’ї.

І, навпаки, дощова, похмура або вітряна погода, відчуття тривоги і страху при вигляді могил і мерців можуть означати, що ви дуже багато чого побоюєтеся в реальності, боїтеся спілкування з іншими людьми, не впевнені у власних силах і можливостях. Також сон може бути передвісником довгої розлуки з коханою людиною або родичами, самотності й бідності далеко від дорогих вам людей. А дуже старим людям таке сновидіння може пророкувати швидку кончину.

Що ще ви бачили: пам’ятники, хрести, вінки

Могильний хрест може символізувати порятунок, надію на благополучний результат випали на вашу долю випробувань. Ви зможете завоювати любов і довіру ближніх, якщо будете доброчесні і скромні в своїх вчинках. Великий золотий хрест на багатій могилі може бути символом підтримки якоїсь впливової особи, що є дуже сприятливим тлумаченням для вас.

Але в той же час хрест може символізувати вашу покірність долі, смирення перед життєвими труднощами, з якими не в силах впоратися самостійно. Незважаючи на те, що ви вже втратили всяку віру в справедливість і благополучний результат задуманого вами, ви можете все виправити, якщо будете благочестиві, великодушні і милосердними до людей. Вам необхідно здійснювати добрі справи, так як погані приведуть лише до того, що вищі сили покарають вас. Це покарання і символізує хрест на могилі.

Хрест також є символічною зупинкою на життєвому шляху, який вам необхідно буде обрати: або це шлях чесноти, і тоді хрест стане благословенням для вашої чистої душі, або ж ви замышляете щось недобре – і тоді хрест на могилі вказує на те, що з вами неминуче станеться в цьому випадку. Тобто, лише від вас і вашого вибору буде залежати ваша подальша доля, і сон показав вам ваш хрест, який ви несете по життю.

Вінок на могилі може символізувати отримання великої суми грошових коштів, в якості спадщини, наприклад. Можливо, вам варто звернути увагу на стан свого здоров’я, щоб не було ніяких неприємних несподіванок для вас. Іноді траурний вінок може передвіщати смерть рідної або близької Вам людини. Якщо ж уві сні ви кладете вінок на труну, в реальності ви зможете примиритися з вашим заклятим ворогом. Вінок на вашій власній могилі символізує ваше здоров’я, довге і щасливе життя. У більш загальному тлумаченні, похоронний вінок позначає славу, шану і довгоочікуване перемир’я.

У будь-якому випадку, ви зможете подолати всі перешкоди на вашому життєвому шляху, якщо постараєтеся зробити якісь досить компромісні кроки, які, проте, не повинні бути пов’язані з негативними наслідками для оточуючих.

Ви бачили могили родичів, друзів, знайомих

До чого сниться кладовище і могили родичів? Якщо Вам приснився покійний близький родич, це означає, що Ви були сильно прив’язані до нього і до сих пір сумуєте за цією важкою втратою. Тоді вам слід пом’янути цю дорогу вам людину, щоб заспокоїти вашу сумну душу. А якщо побачений в могилі – це ваш нині живий родич, друг чи знайомий, це може означати, що він незабаром може розбагатіти, або одужати від тяжкої хвороби, а також подолати всі труднощі.

Бачити уві сні кладовище і могилу коханої людини або чоловіка — у вас в сім’ї існують якісь розбіжності в даний час, і ви повинні звернути на це увагу, постаратися бути більш обачними в своїй поведінці, щоб сімейний розлад не привів до розриву відносин.

Знайти на кладовищі уві сні могилу знайомого вам людини, це пророкує йому довге і щасливе життя в достатку і благоденстві. Наснилося кладовище і могили сторонніх людей-до швидкого виграшу справи, сприятливого результату задуманого, успіху у всіх ваших починаннях і перемозі над ворогами і заздрісниками.

Кого ви зустріли: вороан, собаку, кішку, похоронну процесію

Якщо вам приснилося, що ви берете участь у похоронній процесії – це можна трактувати, як наявність певних перешкод у задуманих вами починаннях, як застереження для вас бути більш обачним, не надто довіряти незнайомим людям. Вам слід бути впевненіше в своїх силах, не покладатися на випадок, адже всяка бездіяльність і легковажність з Вашого боку може привести до негативних наслідків для вас. Також похорони можуть символізувати деякі ваші коливання з приводу правильності рішень і дій, що робляться вами. Читайте також: до чого сниться труна закрита.

Ворон на могилі трактується як неодмінна перемога над вашим заклятим ворогом, аж до його можливої загибелі. Ворон склює всі ваші прикрощі, біди і розчарування, а його природний дух додасть вам сили для боротьби. Цей птах, кому вона наснився, є своєрідним оберегом від усіляких бід і хвороб. До того ж ворон на кладовищі може означати, що насправді у вас існує надійний друг, мудрий і слушну пораду може допомогти вам у важку хвилину. Читайте також: до чого сниться ворон.

Кішка на кладовищі, особливо чорна, символізує, що, незважаючи на небезпеку, що загрожує Вам, ви все-таки зможете її уникнути, якщо будете уважні і обережні. Спритність, незворушність і здатність кішки завжди приземлятися на лапи послужить для вас прикладом, як не втрачати присутності духу і спокою в різних життєвих ситуаціях, навіть самих несприятливих.

 1. Собака уві сні зазвичай зображує вашого друга або партнера по бізнесу. Якщо собака знаходиться на кладовищі, але не нападає на вас, є ймовірність того, що ваш друг думає про смерть, або знаходиться в депресії, або ж йому загрожує якась серйозна небезпека.
 2. А коли цвинтарний пес досить агресивно поводиться, риє могильну яму, відверто шкірить зуби, загрозливо гарчить і навіть намагається вас вкусити –людина, якого ви вважаєте другом, в житті здатний на зраду, плетіння інтриг проти вас, він може обдурити вас тільки лише для того, щоб домогтися власної вигоди.
 3. Якщо собака на цвинтарі гавкає на вас відкрито, показуючи зуби – це є явним попередженням про небезпеку, до якої у вас ще є час підготуватися. Погодьтеся, що було б набагато гірше побачити уві сні якусь лицемірну лисицю, яка могла б приспати вашу пильність.
 4. Також іноді чорним магам притаманне обертатися дикими і злісними псами, щоб лякати людей у снах. І тоді цілком резонно припустити, що на вас навели порчу, зробили смертельний приворот або змова. В цьому випадку, вам варто сходити до чаклунки для зняття такого закляття, або ж сповідатися і причаститися в церкві.

Які дії Ви здійснювали в своєму сновидінні

Проста присутність на похоронах може означати необхідність бути більш обачними і обережними у прийнятті рішень, щоб не допустити поганих наслідків. Відвідування чужої могили – до неприємностей на роботі. Бачити уві сні свою могилу означає для вас довге, благополучне і щасливе життя.

Якщо вам приснилося, що ви чаклували на кладовищі, проводили якісь ритуали або обряди, це може означати ваші спроби будь-що реалізувати свої бажання, не зупиняючись ні перед якими перешкодами.

Ви неспішно прогулювалися по кладовищу серед могил, це може символізувати затяжну хворобу і не дуже швидке одужання, або невдалий шлюб.

Уві сні Ви впали в розриту могилу – ви важко захворієте. Але якщо ви втрималися на краю поховальної ями – важка хвороба може пройти без серйозних наслідків для вашого організму. Уві сні Ви розкопуєте чужу могилу-значить, досі не можете з чимось змиритися, не хочете повірити в те, що вже сталося в реальності, або ж бажаєте воскресити згаслі почуття партнера.

Обряд поховання, в якому ви берете участь, завжди символізує довге життя для того, кого ховають. А якщо ховають вас-це означає, що ви проживете до найглибшої старості. Похорон бачити уві сні – також до запрошення на якесь святкування, або на чиєсь весілля.

Якщо в сні вас самого поховали заживо – значить, ви знаходитесь у стані глибокої депресії, ви впали духом настільки, що навіть уві сні перебуваєте під владою своїх негативних почуттів. Однак якщо ви знайшли сили для того, щоб вибратися з могили – значить, і в житті ви зможете подолати всі перешкоди і врятуватися від зїдаючого вашу душу негативу.

Бувають і такі сни, в яких людина сама собі копає могилу. Це може бути витлумачено так: поки ви зайняті справою, ваші недоброзичливці готують змову проти вас, який може зачепити як вашу репутацію, так і фінанси.

Який був час доби: день чи ніч

Якщо уві сні ви перебували на кладовищі в денний час, це може означати якісь зміни в найближчому майбутньому, які можуть бути сприятливими для вас, але негативними для інших. А якщо ви бачили могили вночі – ваш улюблений чоловік або чоловік незабаром може охолонути до вас, ваш союз не зовсім вдалий, і це може привести до розриву відносин.

Ви бачили страшних мерців і скелетів

Якщо уві сні ви виявили себе на кладовищі, і при цьому бачите ожилих мерців або вампірів, то це може символізувати той факт, що ваш партнер прагне вичерпати з вас життєві сили, намагається підпорядкувати вашу волю собі. Читайте також: до чого сняться вампіри.

 • Нічний кошмар з одним скелетом можна інтерпретувати як можливу дуже серйозну хворобу близької вам людини;
 • Якщо вас оточило багато скелетів, намагаються якось схопити вас – якесь діло, в успіху якого ви спочатку були впевнені, може мати несподіваний оборот або і зовсім засмутитися. Але, якщо ви все-таки змогли відбитися від цих чудовиськ, то зможете досягти позитивного результату вашого підприємства.
 • Якщо ви уві сні розмовляєте зі скелетом, ваш близька людина потрапить в неприємну історію;
 • А якщо скелет назвався вашим ім’ям-значить, щось недобре трапиться з вами особисто, однак ви вийдете сухим з води;
 • Деякі сонники також приписують будь-якому скелету значення безпліддя або краху надій:
  Скелет людини означає прихід можливої біди від тих людей, які вас оточують;
 • Скелет домашньої тварини або худоби символізує досить великі матеріальні збитки;
  Собачий скелет говорить про можливий конфлікт на роботі.

Трактування значення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Найчастіше, кладовища знаходяться в межах міста, або ж зовсім недалеко від неї, щоб люди мали можливість у будь-який час провідати близьких, яких вони хотіли б пом’янути. Кладовище уві сні – до чого сниться? Такий сон зовсім не обов’язково повинен бути витлумачений в негативному ключі. За традицією, різні сни про смерть вважаються так званими ” перевертнями, то їсть, сновидіннями, які символізують довге, благополучне і щасливе життя.

Сонник Міллера – ви добре проведете час

 • Весняне кладовище символізує радісне проведення часу в дружній компанії;
 • Зимовий цвинтар, навпаки, означає швидке покидання рідних місць і приятелів, можливо навіть з матеріальними витратами і подальшої убогістю;
 • Вожене і красиве кладовище принесе хороші звістки, наприклад, той, хто давно і важко хворів, неодмінно одужає;
 • Pапущене, сумне кладовище пророкує хоч і довгу, але самотню старість, без участі близьких і родичів, коли можна буде розраховувати тільки на чужих людей.

Сонник Ванги – готуйтеся добре попрацювати

Якщо сниться кладовищі, до чого це: вас якесь дуже важливе серйозне доручення, яке буде вам дано по роботі. І від його виконання буде залежати, чи будете ви просуватися по кар’єрних сходах, або ж вас звільнять геть. Якщо ви побачили уві сні свою могилу-це до якогось незвичайного, навіть приголомшливого події, яке в кінцевому підсумку матиме для вас позитивні наслідки.

Сонник Фрейда – ви бажаєте нових експериментів

Психіатр Зігмунд Фрейд вважав, що могила символізує собою жіночий початок, при цьому якщо жінці наснилося кладовище, це означає Її незадоволеність сексуальним партнером. Можливо, вона хоче спробувати одностатеву любов. А якщо чоловік уві сні прогулюється на території кладовища, в реальному житті його статеві зв’язки носять безладний характер, і він непостійний і вітряний коханець.

Сучасний сонник – вам пора подумати про смерть

Побачити себе в могилі – визнати, що частка вашого серця померла разом з коханою людиною. Свіжа могила означає душевні страждання, а стара і покинута-внутрішню порожнечу, відчай і відсутність радості і впевненості в завтрашньому дні. Прогулянка серед могил може означати, що у вас до сих пір живі спогади про минуле. Тоді як копати могилу –усвідомлювати, що якийсь певний етап вашого життя закінчено, і вам слід почати все заново.

Є і додаткове тлумачення, до чого сняться могили на кладовищі — вам необхідно визначитися з прийняттям смерті як частини життєвого процесу. Вам потрібно навчитися справлятися з гірким почуттям втрати близьких і якоїсь образи за це. Вам важливо також перестати боятися різних наслідків смерті, не переживати про них, адже такі страждання вбивають частинку вашої безсмертної душі, яка поки ще жива.

Інтимний сонник — чекайте втрати наяву

Великі зміни, незворотні зміни. Хрест — сумний символ, зміни принесуть гіркоту втрати і жаль. Все кладовище в хрестах-трагічна втрата. Плакати біля могили з хрестом — втрата близької людини.

Кулінарний сонник — настав час змін

Кладовище уві сні є символом змін. Якщо вам некомфортно знаходиться на кладовищі, а хрести на його могилах покосилися, то необхідність щось міняти назріла вже давно, і зараз саме час зважитися на зміну обстановки.

Сонник 2012 року-ви відкрита людина

Ніч і навколо каркають ворони-одужувати, рости над собою. Ви доглядаєте за могилами — відкритість почуттів, взаємний інтерес. Похорон-якась давляча на Вас справа вирішитися несподівано добре, вам принесуть багато дарів.

Аюрведичний сонник — пора розлучитися з минулим

Могила — це символ прощання з минулим, не обов’язково сумний знак. Якщови бачите уві сні могилу близької людини — до вістям про нього. Власна могила уві сні означає, що грядуть великі зміни, ваше життя незабаром зміниться.

Психоаналітичний сонник — наступають зміни на краще

Побачений уві сні увинтар означає необхідність переходу до чогось нового у своєму житті. Доглянуте кладовище пророкує близькість позитивних змін. Якщо ж кладовище запущене, темне і викликає у вас негативні емоції, вам варто переглянути свою поведінку по відношенню до близьких.

Давньоруський сонник – ви приймете важливе рішення

Цвинтра в сновидінні означає остаточне прощання з минулим, поворот у долі. Гуляти уві сні по кладовищу-приймати рішення про зміни в житті. Плакати біля могили-туга по давно минулому минулому.

Місячний сонник-запитайте поради у рідних

Цвинтра сниться в період, коли один етап в житті змінюється іншим. Гуляти по старовинному цвинтарк і розглядати пам’ятники-вам варто звернутися за порадою до ваших старших родичів. Опинитися на кладовищі вночі – ви опираєтеся змінам в той момент, коли вони необхідні.

Слов’янський сонник – ви закінчите важливу справу

Чорне і похмуре кладовище-почався останній етап до закінчення важливої справи. Цвинтар, на якому кричать невидимі ворони — багато заздрісників на роботі. Красиве кладовище або розглядати фотографії на могилах — збирати гроші даремно.

Сонник Азара — ви отримаєте погані новини

Попередження про те, що скоро у вашому житті розгорнуться дивні події. Прогулянки серед безликих могил — погані вісті, але від чужих людей здалеку або від анонімних шанувальників. Копання могили — зміна місця проживання або роботи. Цілком можливо, сновидіння можна прийняти серцем і придивитися до себе і близьким.

Англійський сонник — ви боїтеся смерті

Бачити уві сні кладовище-ваша підсвідома боязнь смерті. Бачити уві сні напівзруйноване кладовище, бродити по ньому-борошна совісті, можливо, відносно давно покійних людей.

Російський сонник — ви отримаєте новини

Могили на кладовищі — вельми неоднозначний образ. Якщо ви просто побачили чиїсь могили — це віщує звістка від людини, що живе дуже далеко від вас, або зустріч з приятелем, якого ви не бачили багато років. Якщо ви заглядали в порожні могили — наближається момент розставання з кимось із рідних.

Давньоєгипетський сонник — ваше життя зміниться

Великі і химерні пам’ятники-хороший знак нового початку, зміни принесуть щастя. Сумувати на кладовищі — печаль про безповоротні втрати. Просто гуляти серед могил — поворотний момент в житті, важливий вибір.

Італійський сонник Менегетті-позбудьтеся від ліщнего

Вам пора зважитися провести генеральне прибирання у своєму житті і відмовитися від того, що давно потрібно було залишити в минулому. Якщо зробити це саме зараз, то ви побачите різкий підйом у справах, а обставини буде прихильною до вас.

Сонник Девіда Лоффа — чекають витрати на здоров’я

Похорон — витрати на здоров’я близьких людей. Ви відвідуєте померлих — великі плани і велика удача. Ви опинилися там вночі — повернути собі здоров’я і молодість, близькі будуть молитися за вас і допомагати вашій сім’ї.

Висновок

Кладовище – це невід’ємна частина нашого життя. Саме тому, коли Вам приснився сон, в якому ви відвідуєте це сумне місце, не варто відразу ж інтерпретувати таке сновидіння, як кошмарне, що несе неминуче горе або втрату. Такі сни ви повинні пов’язувати не тільки з траурними думками, але і з різними ситуаціями, які можуть статися в майбутньому.

Вам необхідно дуже уважно аналізувати всі дрібниці сновидіння, щоб максимально точно інтерпретувати його, а не моментально впадати в паніку, якщо уві сні ви побачили кладовищі. Також під час тлумачення сну, намагайтеся звертатися до своєї інтуїції, ваші відчуття можуть багато підказати вам для уточнення значень, зазначених у сонники.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *