До чого сниться ворона: тлумачення сну за різними сонниками

«Біда, смерть, хвороба і сумні звістки» — зазвичай так тлумачать цю птицю. До чого сниться ворона? Чи дійсно Вас очікують сумні події? Найчастіше ворона уві сні – це знак того, що вам потрібно бути уважнішими в реальному житті. Давайте дізнаємося, що означає ж обіцяє вам ваш сон. Для цього необхідно згадати всі подробиці, навіть ті, які здалися вам незначними.

Тлумачення сну про ворону в залежності від його подробиць

Добре, якщо вам вдасться згадати всі обставини сну. Але навіть якщо після пробудження ви пам’ятаєте тільки те, що бачили уві сні велику ворону, не біда – такий сон теж досить точно піддається тлумаченню. Як говорить сонник, ворона тлумачиться в залежності від розміру, кольору, поведінки птиці і місця дії.

Чорна ворона – вісник печалей і невдач

Вважається, що чорна ворона, яка прийшла до вас у сні, є втіленням душі померлого, який таким чином відвідує своїх рідних. Якщо у вашому сновидінні ворона говорить людською мовою, то її слова можуть виявитися справжнім пророцтвом. Уважно поставтеся до того, що вона скаже вам уві сні.

Якщо вам у сні зустрілася агресивна чорна ворона – такий сон попереджає вас про майбутні зміни, які змінять ваші справи в гіршу сторону. Це важливе застереження, в найближчі 28 діб доля може піднести несподівані сюрпризи, деякі з яких можуть стати неприємними.

Існує і ще одне тлумачення, до чого сниться чорна ворона: якщо птах щось клював на ваших очах, незабаром вам доведеться випробувати смертельний страх. Такий сон-справжнє попередження, будьте дуже обережні.

Якщо птах влетів до вас в будинок

Як каже сонник, чорна ворона у вашому домі-провісник поганих новин. Якщо ви спостерігаєте, як в будинок влітає ворона, то поруч з вами є людина, яка хоче здаватися вашим другом, але на ділі має зовсім інші наміри. Будьте уважні до ваших друзів і знайомих.

Продовжуємо вивчати сонник: ворона залетіла у вікно – скоро ви отримаєте довгоочікувані новини. Чорна ворона – знак сумних новин, біла – провісник радісних подій.

До чого сниться ворона, що залетіла у вікно, але сіла на підвіконня? Тут прогноз більш оптимістичний. Птах, що сидить на вікні, символізує закінчення затяжної чорної смуги у Вашому житті. Також це можна трактувати закінчення хвороби або затяжної депресії. Але якщо ворона залишилася на вікні і не полетіла назад, щоб повернути ваше життя в потрібне русло, необхідно докласти максимум зусиль. Тому не чекайте чудес, допоможіть собі самі.

Якщо ворона сидить на вікні і пильно вас роздивляється, це означає, що ви одержимі почуттям справедливості. Такі люди часто власноруч накликають на себе неприємності, викриваючи вчинки інших. У нашому світі багато несправедливості, і на жаль, ми далеко не завжди можемо на це вплинути. Постарайтеся не реагувати так гостро на поведінку оточуючих, хоча б заради себе і своїх близьких.

Якщо ви побачили мертву птицю або самі вбили її

До чого сниться мертва ворона? Здавалося б – це поганий знак. Але насправді смерть або вбивство ворони віщує вам повну перемогу над своїм ворогом. Тому не варто лякатися, якщо вам приснився такий сон. Але є і ще одне трактування, на жаль, не таке оптимістичне як перше-ваших близьких очікує сумна звістка.

Розмір птиці: доросла особина або підростаюче пташеня?

Бачити уві сні ворону незвично величезного розміру – значить, наяву пережити сумні події. Для чоловіка це можуть бути інтриги з жіночого боку. Якщо великий птах голосно каркає, то сон тлумачиться як згубний вплив людини з вашого оточення. Під чужим впливом Ви робите помилки, які негативно відбиваються на вашій кар’єрі або сімейних справах. Вважається, що якщо велика ворона уві сні в’є гніздо, то вас чекає тривала хвороба когось із дітей.

З дорослими птахами ми розібралися, а ось що стосується пташенят:

  • Якщо уві сні ви побачили слабкого, хворого вороненка, то це означає, що ваші повсякденні справи будуть затягнуті. Результат, який ви планували отримати найближчим часом, відстрочиться на тижні, а то й на місяці.
    Якщо у вашому сні пташеня був сильним, крикливим і здоровим, то такий сон обіцяє вам підйом життєвої енергії, збільшення сил і поліпшення здоров’я;
  • Вороненок, що забився в кут клітини, обіцяє важливі переговори;
  • А маленькі смішні воронята у сні є знаком початку романтичних відносин або легкого флірту.

Кількість побачених птахів: одна або багато

Сон, ворона в якому була тільки одна, може означати, що у відносинах з другою половиною ви щасливі лише на поверхні, а якщо копнути глибше, то з’ясується, що у вас немає нічого спільного. У вас є сексуальна сумісність, але чи є у ваших стосунках любов, ви не знаєте.

Подумайте, чи пов’язує вас щось більше, ніж просто пристрасть? Чи багато у вас спільного, і які ви маєте шанси на щасливе спільне майбутнє?

До чого сниться багато чорних ворон — вважається, що побачити уві сні зграю, кружляючихв повітрі, це знак військових конфліктів або терактів. Такий сон означає, що в найближчому майбутньому відбудуться події, які потягнуть за собою велику кількість смертей. Якщо ж у сні зграя чорних ворон повністю покриває поле або землю – значить, попереду чекає неврожайний рік.

Якщо птах голосно каркав

Напевно, самий страшний сон, в якому можна побачити ворону – якщо вона голосно каркає над вашим домом. Сонник трактує це як наближення смерті. Вважається, що допомогти в такому випадку можуть тільки постійні щирі молитви.

Якщо уві сні вам здається, що ви кричите разом з вороною, то наяву вам потрібно ретельно стежити за своїми словами. Ваші промови ображають близьких, ранять їх в саме серце. З такою поведінкою недовго залишитися зовсім одному, саме про це вас попереджає сон. Перш, ніж щось сказати, подумайте кілька разів, адже одне необережно кинуте слово може назавжди зруйнувати навіть найміцнішу дружбу.

Якщо ви вбили кричущу ворону, то такий сон може означати перемогу над ворогом. Так само це трактується як припинення пліток, які розпускалися за вашою спиною. Швидше за все, ви самі будете причиною таких подій, тому не бійтеся сміливих вчинків, але нехай ваш ризик завжди буде виправданий.

Якщо хижий птах напав на вас

Якщо напавша на вас ворона цілилася в обличчя — чекайте сварки, в ході якої ви почуєте слова, які зачеплять вас за живе. Не варто впадати у відчай, швидше за все, ці слова гірка правда, сказана вам в обличчя. Можливо, вам прийшла пора змінюватися на краще.

Сон, у якому ворона кружляє над головою, готуючись до атаки, віщує несподівані погані новини, які зваляться на вас як сніг на голову. Також напад ворони трактується як злі підступи, які готують вам «доброзичливці». Якщо уві сні вам вдасться здобути перемогу над вороном, то у злостивців не вийде реалізувати свої плани. Тому дуже важливий результат такого сну для більш точного трактування.

Трактування сну про ворону в різних сонниках: Міллера, Фрейда, Ванги, сучасному

Здавна ворона вважалася нещасливим птахом, пов’язаним зі смертю. Більшість сонників трактують образ цього птаха як ознаку різного роду невдач. Давайте подивимося, як тлумачать сон про ворону укладачі найактуальніших на сьогоднішній день сонників і порівняємо їх тлумачення між собою

Сонник Міллера – у вас є недоброзичливець

Згідно з цим сонником, чорна ворона уві сні — провісник сумних подій. Почути каркання ворон — означає потрапити під поганий вплив іншої людини, яка явно не бажає для вас добра.

Сонник Фрейда – вам не вистачає розуміння

Самотня ворона уві сні, говорить про те, що у ваших стосунках ви щасливі лише на поверхні. Сексуальна сторона в повному порядку, між вами розгорілася справжня пристрасть. Але між вами не досягається взаєморозуміння, в розмовах ви напружено шукайте загальні теми, а побут у кожного залишається окремим. У таких відносинах ви будете тільки коханцями, на наступну стадію вийти не вдасться.

Сонник Ванги

Чорна ворона — знак біди і нещастя в будинку. Каркання попереджає про наближення смерті, а кружляють над порожньою землею ворони віщують смерті багатьох людей одночасно. Якщо уві сні ви бачите, як зграї ворон в’ють свої гнізда на верхівках дерев, сонник Ванги обіцяє вам довгі хвороби та епідемії, які можуть уразити людей і худобу. Порятунок буде, як обіцяла Ванга, в молитвах, трав’яних відварах і у воді.

Сучасний сонник

Ворона – провісниця депресії, душевних страждань і низки невдач. Сучасний сонник стверджує, що якщо вам приснилася ворона що каркає, то швидше за все, ви зробили необдуману велику покупку під негативним впливом іншої людини. Молодій жінці такий сон віщує зраду партнера. Якщо ви побачили велику агресивну птицю, це означає, що у вашому оточенні є людина, яка не заслуговує довіри.

Висновок

Всі сни — це відображення нашої реальності. Не варто занадто серйозно ставитися до сновидінь. Без сумніву, ворона уві сні — ознака поганих новин. Швидше за все, сумні події повернуть ваше життя в інше русло, порушать звичний хід подій, а можливо, це варто розцінювати як застереження про наближення хвороби. Але для того ми і бачимо подібні сни, щоб бути у всеозброєнні. Будьте готові до будь-яких поворотів долі, адже труднощі загартовують нас і роблять в рази сильніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *