До чого сниться віск: тлумачення в різних сонниках

Переважно тверда речовина, не розчиняється в кислоті або воді. Може бути світло-жовтим, або світло-бурим, залежить від консистенції. Віск має лікувальні властивості, які відомі людям ще з давнини. Як стверджує сонник, віск символізує вашу сильну енергетику. Можливо, ви володієте екстрасенсорними здібностями.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Сонник впевнений, якщо людина уві сні користується воском, значить, наяву має здатність передбачати і передчувати. Це дано від народження, проявляється з раннього віку. Люди ставляться до нього з побоюванням, хоча не сприймають всерйоз. Не раз сновидец говорив про це своїм батькам, на що вони реагували спокійно. Якщо зараз починати розвивати свої здібності, то можна буде займатися нетрадиційним лікуванням. Людина намагається не демонструвати цього перед іншими, але наодинці з собою займається передбаченнями. Згодом до нього почнуть звертатися за допомогою з тих чи інших питань. Головне – за свої послуги не брати грошей, тому що це неприйнятно. Поруч з вами живе людина, яка зможе навчити вас правильно користуватися тим, що маєте, щоб це не завдавало шкоди.
  • У сновидця сильна енергетика, завдяки якій він може впливати на психіку поруч знаходиться людини. Не потрібно цього робити в корисливих цілях, рано чи пізно настане момент розплати. Не забувайте про це.

Сонник Міллера

Уві сні до вас в будинок принесли віск, і ви не знаєте, що з ним робити? Наяву очікує знайомство з людиною, яка не є такою, якою здається на перший погляд. Він вміє маніпулювати, є тонким психологом, можливо, має освіту в цьому напрямку. Не підпускайте його близько до себе, не знайомте зі своєю сім’єю, не поспішайте розповідати про плани.

Сонник Ванги

Якщо уві сні берете в руки бджолиний віск, але він зникає, значить, наяву належить випробувати матеріальні труднощі. Незабаром вас звільнять з роботи без пояснення причини, залишитеся ні з чим. Почнуть відбуватися суперечки всередині сім’ї, можливо, друга половина запропонує навіть розлучитися. Не варто опускати руки, замикатися в собі, приймайте це як належне, адже нічого не змінити.

Сонник Фрейда

Неоднозначний сон, який несе в собі як позитивні, так і негативні моменти. Ви перебуваєте в пошуку другої половини, але відносини з протилежною статтю складаються неважливо. Вас не вважають серйозною людиною, ставляться з недовірою. Бувають хвилини, коли впадаєте в депресивний стан, стаєте замкнутим і нетовариським, занурюєтеся в свої думки.

Висновок

Після того, як прокинетеся, не поспішайте шукати тлумачення сну, для початку детально згадайте його, не пропустіть навіть дрібниці. Так вам було дано послання, завдяки якому зможете уникнути виникнення конфліктних ситуацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *