До чого сниться ключ: тлумачення за різними сонниками

Простий і буденний предмет, який кожен з нас носить з собою і використовує по кілька разів на день. До чого сняться ключі уві сні? Побачити в сновидінні ключ можна від чого завгодно – від квартири, машини, сейфа, столу – вони знайомі всім. Є інші, їх ніхто не бачив — Золотий ключик Буратіно, ключ від врат раю, ключі до сердець закоханих. Предмет простий, але і магічний, він володіє глибоким символізмом. Як же тлумачить побачений ключ сонник? Це залежить від контексту сну, супутніх обставин і атрибутів.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Як говорить сонник, Ключі уві сні мають велику безліч значень. Але не бійтеся заплутатися і не нехтуйте тлумаченням побаченого сновидіння. Адже ключ — це не просто побутовий предмет, а глибокий символ. Не дарма ж кажуть «знайти ключ до успіху» або «підібрати ключ до серця людини«. Якщо ви розтлумачите цей сон, Ви отримаєте цінну підказку від вашої підсвідомості, яка напевно допоможе вам у житті. Щоб зрозуміти, до чого сниться ключ, вам належить згадати якомога більше подробиць побаченого сюжету. А допоможуть вам у цьому наші підказки.

Ви бачили один ключ або цілу зв’язку?

Зв’язка ключів уві сні уособлює безліч шляхів, що лежать перед вами. Вам належить багато роботи, яка доставить і моральне, і матеріальне задоволення. Також є ще одне тлумачення, до чого сниться зв’язка ключів, цей сон може обіцяти дружбу цікавої людини. Якщо уві сні Ви втратили зв’язку — це може віщувати пограбування наяву, фінансові втрати або легковажно згаяне щастя.

Якщо вам приснився ключ в єдиному екземплярі – це провісник несподіваних і значних змін. Зустрічайте з легким серцем все нове. Також ключ уві сні може передвіщати нове знайомство, яке, на жаль, призведе до плачевних результатів. Якщо цей ключ був чужий — це попередження, що у Вашому оточенні з’явилася людина з корисливими намірами.

Для яких дверей були побачені вами ключі?

 1. До чого сняться ключі від квартири – це дуже хороший знак. Ваша сім’я вступає в смугу повного благоденства. В найближчому майбутньому не буде матеріальних труднощів, на роботі все буде спокійно, а в сім’ї – самі доброзичливі відносини. Читайте також: до чого сниться квартира.
 2. Ось як тлумачить сонник ключі: зв’язка від вашого будинку вказує на ваш внутрішній стан – вам хочеться спокою і самоти. Візьміть тайм-аут. Обмежте своє спілкування вузьким колом – рідні та друзі стануть вашою втіхою. Більше часу проводіть на природі. Це повинно допомогти вам відновити свої сили. Це тлумачення справедливо незалежно від того, чи є у вас свій приватний будинок наяву.
 3. До чого сниться ключ від дверей кабінету на роботі? Хороший знайомий допоможе вам з підвищенням на посаді. Інший варіант тлумачення припускає оприлюднення якоїсь чужої таємниці, що призведе до ускладнень у відносинах з близькими людьми.
 4. Якщо вам приснилися ключі від гаража, значить перед вами стоїть нелегка дилема. Всі ваші думки зайняті її рішенням. В даний момент вам краще розслабитися – все вирішиться саме і абсолютно несподівано.
 5. Бачити уві сні ключі від машини – для вас відкриваються блискучі можливості. Якщо вам не вдається їх знайти і сісти в автомобіль, це означає, що в реальності перед вами стоїть важке завдання, і вам пора звернутися за допомогою до компетентних людей. Ось до чого сняться ключі від машини.
 6. Побачений уві сні ключ від банківської комірки — це деякий секрет, який вас обтяжує. Вирішіть від чого вам краще позбутися – від секрету або від страху викриття.

Що ви робили в побаченому сновидінні?

Як говорить сонник, відкривати двері ключем означає, що ви її відкрили для удачі! Тепер удача буде вашою вірною супутницею. Не виключено, що сон може означати для вас велику покупку: машину, будинок або щось подібне, але треба постаратися не брати грошей в борг.

Якщо вам довелося замкнути будь-які двері, швидше за все, це сновидіння означає, що ви підсвідомо шукаєте притулку. Вам необхідний спокій і мінімальні контакти із зовнішнім світом. Також як стверджує сонник, закривати двері на ключ може символізувати завершення будь-якої справи або припинення зживших себе відносин. Можна зітхнути з полегшенням і чекати нового дня. Закоханим такий сон сниться до вдалого продовження відносин – вас чекає швидка весілля.

Той сон, ключ в якому вам вдалося випадково знайти, означає, що тепер для вас немає нічого неможливого! Ви можете змінити свою долю як побажаєте. Побачене вами сновидіння — це вірна обіцянка змін з казковими перспективами, і зараз найголовніше-правильно ними скористатися.

Втратити ключі уві сні так само прикро, як і наяву. Постарайтеся пригадати, чи не зробили ви будь-якого промаху або помилку. Зараз саме час запобігти наслідкам цієї помилки. Загублений ключ означає, що ви схильні до деякого легковажності, але, якщо вам вдалося його знайти, цей сон буде означати, що всі свої проблеми ви вирішите самостійно.

Також шукати ключі уві сні — несприятливий знак для закоханих, це провісник швидкої розлуки. Захований ключ в сновидінні може означати володіння таємницею або секретом. Відкривати цю таємницю поки не варто – не час. Цей сон може також свідчити про ваш недружелюбний характер і схильності до самітництву.

Побачений ключ був сучасним або антикварним?

Сучасний ключ приснився вам неспроста – він відкриє вам очі на те, що ви – улюбленець фортуни, все, чого ви торкаєтеся – звертається вам на благо, все, чого ви забажаєте – збудеться. Старовинний ключ уві сні — це привід задуматися. Ваша пасивність дозволяє вам упускати реальні можливості, пора розлучитися з багажем минулого. Розлучіться з днем вчорашнім і безбоязно зустрічайте день сьогоднішній.

Зламаний ключ радить підготуватися до драматичного перелому в долі. Буквально шквал неприємностей загрожує обрушитися на його голову – скандали, вимушене розставання з сім’єю або навіть втрата когось із рідних. Ключ, зламаний прямо в замку, означає якусь нісенітницю через яку відбудеться розрив відносин.

Якщо ключ висить на вашій шиї – то це може символізувати чужу таємницю, яку ви змушені зберігати, і вона вас обтяжує. Також цей сон може означати таємний інтимний зв’язок з особою, що перебуває в шлюбі. Ключ на шиї може приснитися як попередження, що ваші переживання і страхи необгрунтовані.

Копія ключа, виготовлена вами, віщує вам вирішення ваших проблем за допомогою родичів або друзів. Але ця допомога згодом може обернутися для вас виникненням ще більш складній ситуації.

Хто побачив сон: чоловік, жінка, дитина

 1. Чоловікові сниться ключ до початку нових відносин – ваша обраниця може бути поблизу, але ви її не помічаєте. Придивіться уважніше до оточуючих дамам. Закривати двері на ключ у сні – у вас приступ ревнощів, вас мучать сумніви щодо вашої супутниці життя, ви хочете заховати її від усіх. Сумніви, швидше за все, безпідставні. Спробуйте довіряти вашій половинці.
 2. Якщо дівчині приснилися ключі – до чого це? Вона зустріне чоловіка своєї мрії і справа завершиться весіллям. Сниться незачинені двері-чекайте появи шанувальника з добрим серцем. Коли дівчині приснилося, що вона замикає двері – цей сон може означати розставання з хлопцем з її ініціативи.
 3. Ключі в сні для жінки — це дуже добрий знак, який допоможе їй досягти бажаного. Якщо жінка замикає двері – це пророцтво матеріального достатку в домі. Ключ, втрачений уві сні, попередження балакучій жінці – Ви самі псуєте свій імідж.
 4. Вашій дитині наснився ключ – це повинно вас насторожити: надмірна сором’язливість ускладнює його взаємини з однолітками, і це може обернутися серйозними проблемами.

Тлумачення значення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Якщо ви побачили ключі, сон може тлумачитися по-різному. Велике значення, зрозуміло грають деталі і подробиці, проте особиста думка автора є визначальним фактором у тлумаченні. Одні й ті ж бачення і образи можуть абсолютно по-різному пояснюватися в різних сонниках. Давайте порівняємо для прикладу тлумачення снів на цю тему в найпопулярніших сонниках на сьогоднішній день. Ви помітите, що в описі значень символу, є як подібності, так і відмінності.

Сонник Міллера – ви комусь дуже подобаєтеся

У сні ви замикаєте двері – це означає, що чиєсь серце вже завойовано вами, залишилося відповісти взаємністю. Якщо вам не вдається закрити замок, то цей сон попереджає вас про зраду. Не вдається відкрити замок– чекайте швидкого розриву відносин.

 • Забутий в замковій щілині ключ — очікуйте вашу нову любов;
 • Ви віддали ключ комусь уві сні — чекайте біду в будинку;
 • До чого сняться ключі-зв’язка може наснитися до запаморочливого зльоту у вашій кар’єрі.

Сонник Ванги — ви знайдете вірне рішення

Бачити ключ уві сні означає нове знання і вірно прийняте рішення. Якщо не вдається відразу підібрати ключ до замку, то це означає, що знайти вірне рішення ваших проблем буде непросто. Загублені ключі в сні – у вас крізь пальці прослизнуло щось важливе, що могло становити для вас великий інтерес.

Чужі ключі у вас в руках – вам належить денно і нощно битися за свій успіх. Ваші зусилля будуть винагороджені сторицею. Уві сні за Вашою спиною замкнули двері-це знак вашої самотності або тюремного ув’язнення — кращий варіант виберіть самі.

Сонник Фрейда – ваші відносини не в порядку

У сні ви забули свій ключ – для вас настав час розібратися в нюансах своєї інтимного життя, або ви або партнер недостатньо старанні. Замужній дамі уві сні незнайомий чоловік допомагає відкрити замок – на думку Фрейда, вона знаходиться в підсвідомому пошуку нового партнера, чоловік манкірує своїми подружніми обов’язками.

Якщо ключ не підходить до замка – ви впевнені, що сексуальна пристрасть між вами не згасла і не може виникнути обопільна неприязнь?

Поклали ключ в кишеню – для жінки це нетерпіння в очікуванні коханця, для чоловіка новий досвід групового сексу. Якщо впустили зв’язку з гуркотом – то в ваших стосунках настала осінь, ви охололи до свого партнера, може бути пора шукати новий стимул для повернення весни у ваше життя.

Сучасний сонник — пора працювати над собою

 • Приснився один ключ: вам надається можливість попрацювати над собою для духовного і фізичного вдосконалення, рішення всіх ваших проблем в ваших руках;
 • Уві сні сусідка замикає квартиру – не варто проявляти зайвої цікавості до справ сторонніх;
 • Ви не змогли закрити двері – цей сон говорить про те, що ваш внутрішній світ ніяк не узгоджується зі світом зовнішнім, ця конфронтація викликає у вас дискомфорт, причиною може бути ваше небажання слідувати загальним правилам;
 • Ви кого-то замкнули на замок – у вас з’явиться привід серйозно засумніватися в чесності оточуючих або доведеться самому виправдовуватися;
 • Золотий ключик у вашому сновидінні обіцяє вам знайомство з дуже впливовою людиною. Не пропустіть свій шанс – ця людина зможе вам серйозно допомогти;
 • Якщо уві сні Ви впустили ключ в калюжу — вашу премію отримає хтось інший.

Імператорський сонник — ваші бажання здійсняться

Побачити уві сні ключі — хороший знак. Ваші бажання скоро здійсняться. Знайти ключі означає, що Ви вирішите свої проблеми і знайдете світ в сім’ї. Втратити ключі уві сні – до крадіжок і непередбачених змін, швидше за все поганих.

Ісландський сонник — остерігайтеся злодійства

Ключ від квартири сниться до непередбачених змін, відповіді на щось, вирішення будь-якого питання. Втратити ключ від квартири — це до крадіжки. Якщо дівчина уві сні закриває двері на ключ — то скоро вийде заміж.

Висновок

Ось вам і простий предмет – ключ! Стільки непростих подій він може передбачити, застерегти від стількох неприємностей! Будь-яке передбачення, навіть негативне, може принести користь – якщо знати, де соломки підстелити. Головне, зберігайте оптимізм і, читаючи сонник, робіть правильні висновки для себе. З огляду на свої можливості, реальний стан своїх справ, ви завжди зможете правильно скористатися підказкою, отриманою уві сні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *