До чого сниться Кольчуга: тлумачення в різних сонниках

Кольчуга відноситься до найдавніших металевих обладунків, які має велику вагу. Були поширені в Середні віки на території Західної Європи, їх використовували тоді, коли починалися кінні поєдинки між лицарями за честь прекрасної дами. Як вважають сонники, кольчуга уві сні означає послання. А ось яке саме, підкажуть деталі сновидіння.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Якщо уві сні вас змушують одягати важку кольчугу на себе, але ви категорично відмовляєтеся від цього, виходить, у реальному житті починають відбуватися не особливо хороші події. Незабаром, можливо, вам повідомлять про те, що доведеться виходити на службу і вирушати на військові дії в іншу країну. У сновидінні було дано послання, якщо зможете правильно ним скористатися, то неприємності обійдуть стороною. Відмовитися від військової служби навряд чи зможете, інакше почнуть відбуватися неприємні наслідки. Вас постараються очорнити в очах оточуючих, тим самим повністю зіпсуються відносини.

Також сон застерігає людину від поспішних висновків з того чи іншого питання. Потрібно в першу чергу починати з себе, вчитися аналізувати свої вчинки і з гідністю приймати наслідки того, що відбувається. У вас дуже важкий характер, тому нерідко трапляються конфлікти з оточуючими. Друзів практично немає, віддаєте перевагу проводити вільний час на самоті, повністю занурюєтеся в свої думки.

Сонник Міллера

Побачена уві сні кольчуга в більшості випадків намагається донести до людини щось дуже важливе. Згідно соннику Міллера, зараз настав хороший час для того, щоб почати займатися тим, що буде приносити задоволення і радість. Це може бути зміна професійної діяльності. Адже у ранньому дитинстві ви не погано малювали, деякі роботи вдавалося навіть продавати, нехай і за невелику суму.

Сонник Ванги

Якщо уві сні для вас спеціально виготовили кольчугу і ви цього шалено раді, то в реальному житті все йде так, як треба. Сновидец вміло обходить невдачі і проблеми, рішуче йде назустріч своїй мрії. Про свої плани на говорить оточуючим, тому що прекрасно розуміє, що може піти не так. Єдине з ким може поділитися, так це батьки.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні ваша друга половина одягає на себе кольчугу і йде так по вулиці, то наяву ідеальні відносини з протилежною статтю. У вас приваблива зовнішність, неймовірна чарівність і харизма. Буваєте влюбливі і піддаєтеся своїм емоціям, в результаті чого неодноразово зраджували своєму партнеру. Якщо зараз не припинити так себе вести, то скоро залишитеся на самоті.

Висновок

Не поспішайте готуватися до чогось поганого, якщо уві сні побачили кольчугу. Не завжди таке сновидіння має негативний вплив, але тим не менш спробуйте згадати сон як можна краще.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *