До чого сниться Кома: тлумачення в різних сонниках

Комою називають стан, коли відбувається порушення в свідомості людини. Відбувається порушення головного мозку, в слідстві чого людина в будь-який момент може розпрощатися з життям. При такому стані людина не йде на контакт з навколишнім світом. Як вважає сонник, кома не має певного тлумачення, багато залежить від того, які емоції відчував людина після пробудження і за яких обставин побачив сон.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • З одного боку сон є передвісником змін, які вже почали відбуватися в житті людини. Найчастіше це пов’язано з професійною діяльністю. Останнім часом стали відноситься до роботи халатно і безвідповідально, кидаєте розпочату справу на половині шляху. Якщо зараз не почати змінювати своє ставлення, то незабаром можна залишитися без засобів до існування;
  • З іншого боку, сновидіння намагається донести до людини те, що його оточують не ті люди. Вони говорять за спиною не особливо хороші речі, намагаються обмовити в очах рідних людей. Спробуйте обмежити своє спілкування з ними або ж повністю викреслюйте зі свого життя. Внутрішні зміни дозволять вам по-іншому поглянути на навколишній світ і зробити правильний вибір. Не забувайте про це ні в якому разі.

Сонник Міллера

Згідно соннику Міллера, якщо в сні хтось з ваших родичів впадає в кому і вам доводиться доглядати за ним, значить в реальному житті не все йде гладко. Чоловік зіткнувся з проблемами і невдачами в особистому житті, велика кількість часу воліє проводити на самоті. Свої думки тримає при собі, не поспішає розповідати про них навіть найближчому оточенню, щоб не засмучувати.

Сонник Ванги

Таке сновидіння може нести в собі неоднозначне значення. Якщо уві сні ви самі впадаєте в стан коми, то в реальному житті стоїте на шляху перед вибором. Спробуйте розшифрувати послання, яке було підготовлено для вас уві сні. Зможете зробити все правильно, питання вирішиться сам по собі, по варто бути розважливим і дивитися реальною на речі.

Сонник Фрейда

Уві сні незнайома людина впадає в стан коми, значить у реальному житті у вас виникли матеріальні труднощі, впоратися з якими дуже важко. Ви не можете зібрати грошей, хоча давно мрієте купити собі щось велике. Все це пов’язано з тим, що одного разу в будинок була принесена річ, яка робить негативний вплив. Спробуйте знайти її і позбутися якомога швидше.

Висновок

З першого погляду таке сновидіння може налякати людину, але не потрібно приймати все близько до серця. Після того, як прокинетеся, спробуйте детально згадати, що ж відбувалося уві сні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *