До чого сниться колишня дівчина: тлумачення за різними сонниками

Іноді уві сні можна побачити людей, яких ми б дуже не хотіли бачити в реальному житті. До чого сниться колишня дівчина? Такий сон може означати все, що завгодно: і ваше бажання повернути відносини, і її думки по вашому приводу, і навіть вказувати на події, ніяк не пов’язані з вашою любовною історією. Як говорить сонник, колишня дівчина уві сні може бути вказівкою на реальну людину або просто чином, символом минулого або інших явищ і подій. Так що якщо напередодні ви не думали про цю персону, але вам приснилася колишня дівчина, давайте розтлумачимо ваше бачення за сонником.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Часом буває так, що відносини закінчуються, а ваша колишня дівчина все ще нагадує про себе. Дзвонить, приходить в гості, чекає біля під’їзду і навіть приходить в сни. Звичайно, якщо ви були ініціатором розриву, все це можна припинити рішучим проханням не турбувати вас більше. А якщо вона пішла перша, і зараз хоче повернутися до вас, подумайте, чи дійсно ви хочете її повернути?

Зовсім інша ситуація, якщо вам приснилася колишня дівчина, з якою не спілкуєтися. Можливо, напередодні була якась важлива для вас обох дата, яку ви відзначали щороку, і ваша підсвідомість відреагувала на це таким чином. Або ви зустріли на вулиці дівчину, дуже схожу на вашу колишню. У будь-якому випадку, згадайте всі подробиці вашого сну, це може стане в нагоді вам при його тлумаченні.

Якщо вам сниться ваша колишня дівчина

Що якщо колишня пасія приснилася вам не раз і не два? Якщо майже кожну ніч, як тільки ви закриваєте очі, вона приходить до вас у сні? Якщо вам часто сниться колишня дівчина, це означає, що ні ви, ні вона не відпустили колишні стосунки, її почуття до вас все ще гарячі.

Якщо вона сама пішла від вас, значить, вже пошкодувала про це рішення і хоче повернутися. Якщо ви першим запропонували розірвати відносини, то вона дуже переживає і все ще сподівається, що Ви одумаєтеся.

У будь-якому разі, її емоції б’ють через край, вона страждає, сумує, багато плаче, постійно думає про вас. Навіть проклинає вас в серцях. А оскільки у вас з нею був зв’язок фізичний і емоційний, то ви відчуваєте її імпульси і бачите її уві сні.

Якщо вам сниться колишня пасія чоловіка або хлопця

А можливо, ви самі жінка і ви хочете дізнатися, чому сниться колишня дівчина вашого коханого хлопця або навіть чоловіка? Це означає, що ви дуже переживаєте і боїтеся його втратити. Ви не впевнені в його почуттях, сумніваєтеся в його щирості. Ось і відповідь на питання, до чого сниться колишня дівчина мого хлопця.

Однак важливо згадати, що саме робила побачена особа уві сні:

 1. Сон, колишня дівчина в якому дарує вам якийсь подарунок, значить, незабаром ви, навпаки, втратите щось дуже цінне для вас чи витратите даремно велику суму грошей.
 2. Якщо ви опинилися на весіллі колишньої коханої вашого чоловіка і веселитеся там з усіма, то у вашому житті скоро відбудуться зміни на краще! Але якщо вам зовсім не весело на святі, тоді приготуйтеся зустріти труднощі на своєму шляху.
 3. Якщо раптом в якості нареченого на весіллі виступає ваш хлопець або чоловік, то зверніть увагу на ваші з ним стосунки. Можливо, скоро для вас почнеться чорна смуга, яка може закінчитися важким розривом.
 4. Якщо уві сні ви присутні на похороні колишньої дівчини свого чоловіка, це може означати, що він вам зраджує або тільки збирається. Постарайтеся привернути його увагу і показати, наскільки ви гарні.

Які стосунки у вас двох насправді?

До чого наснилася колишня дівчина, з якою ви не спілкуєтеся. Можливо, відносини не закінчилися для вас, або ви так і не зрозуміли, чому стався розрив, і намагаєтеся уві сні розгледіти причину. Можливо, це своєрідний заклик до дії – з’ясувати все до кінця. Дістатися до суті і відпустити, відкривши тим самим двері в нове життя.

Якщо молоді люди розлучилися, але продовжують спілкуватися по-дружньому, це ще не означає, що чоловік не розглядає дівчину як сексуальний об’єкт. Якщо ця вона сниться йому уві сні, потай він досі бачить її на місці своєї коханої. Хоче бути не тільки одним, але і чоловіком, коханцем.

Що ви робили уві сні разом з побаченою дівчиною?

 1. Якщо ви випадково зустріли уві сні свою колишню любов, це означає, що така ж випадкова зустріч незабаром станеться у вас з новою дівчиною. Цілком можливо, що з нею ви побудуєте довгі і серйозні відносини.
 2. А може бути, уві сні ви таємно зустрічаєтеся зі своєю колишньою коханою? Тоді озирніться по сторонах. У вашому оточенні є дівчина, яка в вас закохана і чекає, коли ж ви зверните на неї свою увагу.
 3. Якщо ви зустрічаєтеся зі своєю колишньою на людях, значить, скоро можете посваритися з колегами по роботі або друзями. А якщо ви вступаєте з нею в сексуальний контакт в громадському місці, то бережіться. Ваші потаємні таємниці можуть стати відомі вашим недругам.
 4. Якщо уві сні ви були близькі фізично, значить, скоро вас обох чекають пригоди, які залишаться в пам’яті надовго. Можливо, в цих пригодах ви будете брати участь разом, і вони знову зблизять вас. Якщо ваша колишня стала вагітна, то ваш новий союз буде міцним і перспективним.
 5. Якщо уві сні ви бачите весілля, на якій ви в ролі нареченого, а наречена – ваша колишня кохана. Це хороший знак для вас. Вас чекають нові справи, цікаві зустрічі, перед вами відкриються різноманітні можливості. Якщо ж вона виходить заміж за іншого, теж не варто переживати. Це означає, що і ви скоро зв’яжете себе шлюбними узами, і ваш союз буде міцним і щасливим.
 6. Коли вам сниться колишня дівчина, яка плаче, не намагайтеся її втішити. Чим більше сліз, тим більше труднощів ви подолаєте в своєму житті, а допоможуть вам в цьому друзі і рідні. Вас чекає успіх у всьому.
 7. Якщо ваша колишня любов сміється над вами уві сні, значить, у вас є комплекси, з якими необхідно боротися, і ви це розумієте. Якщо ж ви смієтеся з нею разом, бережіть нинішні відносини. Можливо, вас чекає велика сварка зі своєю новою другою половинкою. І ця сварка може затягнутися надовго.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Що значить, якщо сниться колишня дівчина – до чого це? Безумовно, ви ще не відпустили її. Всередині себе ви все ще проживаєте ті відносини, і не хочете прийняти факт, що вони закінчилися. Якщо ви бачите, що відносини вже точно не повернути, але вам не вистачає її суспільства, спробуйте залишитися друзями і продовжити спілкування з нею.

Також колишня дівчина уві сні показує вам, що ви боїтеся зав’язувати нові стосунки. Відчуваєте страх, що знову нічого серйозного і довгострокового не вийде. Можливо, ви просто ще не готові відкритися нової любові. Коли вона прийде, ви неодмінно це відчуєте, і образ колишньої коханої перестане маячити у вас на шляху.

Давайте тепер звернемося до найбільш популярних сонників, яким довіряють цілі покоління ось вже протягом багатьох років. Яке ж вони дають тлумачення снам про колишніх дівчат?

Сонник Міллера-чи закінчилися ваші стосунки?

 • Якщо уві сні ваша колишня кохана просто пройшла повз вас, не придумуйте собі зайвих приводів для зустрічей. Ваші стосунки себе вичерпали і закінчилися для вас обох. Переверніть сторінку і йдіть своєю дорогою.
 • Але якщо ви побачили себе на побаченні з колишньою дамою серця, і можливо навіть, що побачення переросло в щось більше, тоді вам необхідно зазирнути в себе. У вас все ще жевріє надія, що відносини можна повернути, але швидше за все вона марна.
 • Якщо ж вам сниться бійка або сварка з колишньою дівчиною, то відродити пристрасть і відносини буде простіше простого. Переконайтеся тільки, що ви дійсно цього хочете.

Сонник Ванги — ви мрієте повернути любов

Якщо колишня кохана сниться чоловікові, то він досі має почуття до неї, вона постійно в його думках і мріях. Потай від усіх він хоче повернути колишню любов. І якщо чоловік зараз у відносинах з іншою, то йому варто серйозно задуматися, а чи варто продовжувати їх, або може чесно сказати, що він не готовий відкрити своє серце нової любові.

Якщо ж особу жіночої статі цікавить, до чого сниться колишня дівчина хлопця, то це ревнощі і невпевненість в собі. Їй потрібно зрозуміти, що вона гідна цих відносин, що заслуговує щастя з обраним чоловіком. Зате Ванга вважає, що якщо чоловік побачить уві сні свою першу любов, то незабаром від друзів або родичів отримає хороші вісті. Ось як пояснює цей сонник до чого сниться колишня дівчина.

Сонник Фрейда — ви відчуваєте самотність

Основною причиною подібних снів є звичайна фізіологічна потреба тіла. Причому такий сон не принесе з собою ніяких позитивних емоцій. Якщо чоловік самотній, значить, йому необхідно терміново знайти дівчину, необов’язково для серйозних стосунків. Причому сексуальний контакт може снитися виключно самотнім людям, на думку Фрейда

Якщо чоловік зав’язав нові стосунки, то сон показує його незадоволеність в інтимному житті з новою партнеркою. І швидше за все їх в найближчому часі чекають проблеми і розставання.

Сучасний сонник — пора розставити крапки над i

Ця збірка тлумачень закликає звернути увагу на ваші відчуття. Якщо ви прокидаєтеся в піднесеному настрої, це означає, що ви відпустили минуле. Для вас і для вашої колишньої коханої відносини закінчилися, причому цілком безболісно. І можна сміливо шукати собі нову супутницю життя, якщо ще не знайшли.

Але якщо ви прокинулися з почуттям смутку і втрати, ваше серце все ще належить героїні вашого сну. Ви переживаєте розрив дуже важко, хоча можливо, не хочете зізнатися в цьому самому собі. Зараз не може бути й мови про створення інших відносин. Перехворійте колишніми, відпустіть їх. Зрозумійте, що вони закінчилися. Або ви можете знайти свою колишню і викликати її на серйозну розмову, яка може призвести до відновлення вашого роману.

Висновок

Приснилася колишня дівчина — до чого це? Коли уві сні ви побачите її, подумайте, що ви хочете сказати самому собі. Адже всі наші сни-це відображення реальності, що відбувається, наших думок і тривог. Можливо, ваші почуття до неї все ще живі? Для початку спробуйте в них розібратися. Не поспішайте шукати з нею зустрічей або рвати нинішні відносини. Адже як говориться в одному відомому фільмі, «за такий короткий термін старе зруйнувати можна, а створити нове — дуже важко...».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *