Що означає ім'я Ніколь

Що означає ім’я Ніколь: походження, характеристика та значення імені

У світі існує безліч прекрасних, звучних і наповнених змістом жіночих імен. І часто серед цього різноманіття дуже важко вибрати те, що підійде саме вашій дитині. Одним з імен, на які точно варто звернути увагу, є Ніколь. У даній статті ми розповімо, що означає ім’я Ніколь.

Що означає ім’я Ніколь

Ім’я Ніколь прийшло в українську мову з французької, у Франції воно є одним з найпопулярніших. Ім’я утворено від чоловічої версії Ніколя (аналог українською — Микола). Значення імені Ніколь — «переможниця народів».

Як ім’я Ніколь звучить на іноземних мовах:

 • італійською — Niccolosa (Нікколоза);
 • французькою — Nicole (Ніколь), Colette (Колетт), Nicoline (Ніколіна, Ніколін);
 • на Корейському — 니콜 (Нікол);
 • на японському — ニコール (Nikōru — Никору);
 • на китайському — 妮可 (Ніку);
 • англійською — Nicole (Ніколь);
 • на хінді — निकोल (Нікол);
 • на івриті — ניקול (Ніколі);
 • на румунському — Niculeta (Никулетта);
 • на німецькому — Nikoletta, Nicoletta (Ніколетта).

Ім’я може вживатися в різних формах.

Таблиця: форми імені Ніколь

Скорочення Нікола, Ніко, Літа, Сита, Кулача, Лача, Ніка, Ніклу, Ліна, Коля, Кола, Ніна, Сін, Сіна, Синтія, Клаше
Зменшувально-пестлива форма Ніккі, Никуся, Ніколечка, Лінучча, Нічка, Синтія, Коласіта, Никуля
Родинні імена Ніколетта, Колетта, Ніколаса, Ніколета, Колета, Ніколіна, Нікуліна, Ніколя, Нікола, Нікол, Ніколасіна, Ніколазіна, Класіна, Клазіна, Класіне
Церковне ім’я Ніка
Транслітерація імені NIKOL
Поєднувані з ім’ям по батькові Антонівна, Данилівна, Олегівна
Нікнейми для соцмереж: NicoleDestiny, Nicoleco, NicoleNickel, ArnicaNica, NicoleDrive, Nicareed, AspNica, Nicolese

Іменини і святі покровителі

Ім’я Ніколь не святкує іменини, але дівчинку можна хрестити аналогом цього імені — Ніка. У такому випадку вона святкуватиме іменини 29 квітня, а її покровителькою стане Свята мучениця Ніка Коринфська.

Загальна характеристика імені Николь

Часто ім’я Ніколь наділяє людину такою якістю, як жертовність. Власниці цього імені здатні на жертви навіть не заради високої мети, а тому, що вважають це необхідним для самих себе. Вони можуть навіть відмовитися від особистого щастя заради благополуччя абсолютно незнайомої людини.

Дитина

У дитячому віці у дівчинки з рідкісним в нашій країні ім’ям Ніколь досить часто проявляються лідерські якості. Але проявляються вони помірно. Дівчинка не намагається прорватися до явної влади, вона, скоріше, претендує на роль негласного командира. Завдяки цьому Ніколь в колі однолітків тримається міцно, до її думки прислухаються, вона — справжній авторитет.

У дівчинки є всі якості для комфортного спілкування з оточуючими: вона і красномовна, і оптимістична, і щедра, і активний, і енергійна, і згідлива, і добра, і весела, і стримана, коли це необхідно. З малознайомими людьми може бути сором’язлива, а в своїй компанії — непередбачувана. У маленької Ніки завжди безліч друзів. Але дівчинка зовсім не вміє розбиратися в людях, довірлива і намагається всім догодити, тому нею легко можуть маніпулювати корисливі, здатні на зраду і обман людей.

У відносинах з батьками у Ніколь в дитинстві не буває проблем — вона завжди добра, віддана, товариська, активна. Мама і тато не натішаться на свою поступливу дитину, вони не мають з нею ніяких проблем. Лише один недолік є у цієї позитивної і слухняною дівчинки — вона частенько любить проявляти самостійність та наполегливість. Вона абсолютно нічого не боїться, любить відчувати себе незалежною і дорослого, тому нерідко потрапляє в скрутні ситуації.

Коло спілкування у маленької Ніколь найрізноманітніше. Ця самодостатня, цікава дівчинка може знайти спільну мову і з однолітками, і з людьми старшого віку, які зовсім не вважають її занадто маленькою для своєї компанії, не ображають і не обзивають. Це можливо завдяки тому, що Ніка вміє себе захистити і вимагає до себе поважного ставлення. Батькам дівчинки важливо знати, що вона чуйно реагує на будь-які сварки і непорозуміння сім’ї. Дуже легко нанести Ніці душевну травму, тому не варто з’ясовувати при ній стосунки.

Характер Ніколь досить емоційний, укупі з розвиненою фантазією вони роблять дівчинку дуже діяльною, вона ніколи не сидить на місці. Їй важливо постійно чим-небудь займатися. Вона боїться зробити помилку, тому намагається обмірковувати свої дії. Вона прагне до загальної уваги, хоче перевершити всіх однолітків. Для досягнення цієї мети вона нерідко звертається до своїх здібностей актриси.

Навіть якщо у Ніки з’являються проблеми у відносинах з однокласниками, вона не залучає до їх вирішення батьків, намагаючись з усім впоратися самостійно. У неї прекрасно розвинена пам’ять, вона мислить логічно, тому навчання дається їй без труднощів. Ніколь любить творчість, в дитинстві відвідує безліч гуртків.

Підліток

У підлітковому віці дівчинка з ім’ям Ніколь володіє по-справжньому ангельським характером. Вона наділена такими якостями, як:

 • добродушність,
 • розкутість,
 • оптимістичність,
 • красномовство,
 • доброта,
 • чарівність,
 • товариськість,
 • надійність,
 • чеснота,
 • чесність,
 • настирливість,
 • обов’язковість,
 • працьовитість,
 • дружелюбність,
 • відданість,
 • безпринципність,
 • старанність,
 • поступливість і багато інших.

Але є і ймовірність того, що Ніколь стане особистістю досить безкомпромісною, нудною, практичною, планомірної. Також нерідко дівчина піддається власному егоїзму. В цьому випадку у неї є великі шанси стати справжнім лідером у класі, але навряд чи вона стане хорошою подругою або просто душею компанії і бажаним гостем.

З навчанням у Ніколь в підлітковому віці найчастіше не виникає проблем. Її аналітичний склад розуму, енергійність, працьовитість, активність, розважливість, розсудливість, планомірність, надійність і цілеспрямованість допомагають досягати чималих успіхів практично у всьому. Вона намагається ніколи не показувати своїх слабких сторін, заради батьків намагається бути кращою, завжди робить все, про що її просять. Поставлених цілей домагається за всяку ціну.

Доросла

У дорослому віці Ніколь не тільки не втрачає, але і покращує свої дитячі якості. У неї надзвичайно розвинені здібності лідера, проявляються вони найяскравішим чином. У дівчини є великі можливості для становлення великим керівником або людиною, що досягла серйозного успіху. Однак існує чимала ймовірність того, що Ніколь всю себе присвятити роботі, стане кар’єристкою, зациклиться тільки на досягненні нових висот на професійній ниві. У цьому випадку цілком ймовірно, що у дівчини будуть проблеми в любові і створенні сім’ї.

Але незважаючи на такі лідерські замашки, Ніколь є вірним другом і товаришем, вона ніколи не дозволить собі зрадити близьку людину, безпричинно кого-небудь образити. Вона завжди готова кинутися на допомогу нужденному і допоможе не тільки порадою, але і ділом. При цьому вимоглива і безцеремонна дівчина очікує такого ж ставлення від інших до себе. Увійти в коло друзів Ніколь зможе тільки людина, перевірена часом, якій жінка беззастережно довіряє і яка на ділі довела свою надійність.

З нею буває складно спілкуватися, оскільки в характері присутня достатня частка принциповості, з-за чого Ніколь рідко поступається навіть у незначних спірних ситуаціях. Це нерідко заважає їй в дружбі і відносинах. М’якою жінку не можна назвати, але вона і не жорстока. Якщо в більш молодому віці вона занадто емоційна, йде на поводу у почуттів, то, подорослішавши і ставши успішною, набуває рис, властивих істинній леді.

Ніколь можна назвати загадковою, часто її можуть називати навіть дивною. Нерідко вона проявляє зайву емоційність. Ніколь досить мобільна і активна особистість, не може всидіти на одному місці. При цьому вдумлива, кожен свій крок ретельно прораховує. Дівчина з цим ім’ям начитана, допитлива, приємна, товариська і розумна. Вона намагається розвиватися в різних напрямках. Часто морально підтримує оточуючих, тому що володіє вродженими здібностями психолога.

Здоров’я

Ніколь хворіє не дуже часто, її здоров’я можна вважати середнім. У дівчини добре складена симпатична постать, завдяки активному способу життя вона може обходитися без дієт і виснажливих тренувань. У спорті Ніколь може досягти чималого успіху, але він не сприяє поліпшенню її здоров’я. Вона ставиться до свого здоров’я дбайливо і при будь-яких підозрілих симптомах тут же йде до лікаря.

Робота і бізнес

В роботі досить сильно проявляються таланти Ніколь до дипломатії. Вона легко взаємодіє з будь-якою людиною, навіть якщо в спілкуванні він не дуже приємний. Головне прагнення дівчини — побудувати вдалу кар’єру, і, можливо, стати великим керівником. Але поки вона перебуває на посаді підлеглого, проявляє себе як ввічлива і комунікабельна співробітниця. Вона намагається приносити користь, у керівництва про неї завжди тільки сприятлива думка. В роботі Ніколь у всьому прагне до досконалості. Часто проявляє самостійність, яка може сприйматися оточуючими як показна. Колеги нерідко її недолюблюють, навіть відверто заздрять, але не заперечують професійних якостей і досягнень. Ніколь заслуговує довіру керівництва, активна і діяльна.

Для неї дуже важливо реалізувати себе в роботі як особистість. Найвдалішими сферами діяльності для Ніколь будуть маркетинг, продажі, реклама, освіта, туризм. Коли дівчина займає посаду керівника, вона може проявляти владність і деяку частку авторитаризму. Не любить підлаштовуватися під інших і вимагає беззаперечного підпорядкування. Хоче від інших захоплення і визнання. Прагнучи до першості, вона може проявити і заздрість, і гнів, і зарозумілість. Але якщо жінка зможе впоратися з своїми почуттями і поривами, то проявляться її позитивні якості: щедрість, розуміння і прямолінійність, які допомагають їй в роботі.

Ніколь володіє прекрасними якостями для бізнесу. Дівчина знає, як домогтися від співробітників максимального результату в роботі, і робить це без тиску на людей. У виникаючих спірних ситуаціях вона не приймає чиюсь сторону, робить незалежні висновки. Найважливішим в бізнес-партнерах для Ніколь є надійність, вона цінує цю якість і в підлеглих. Також Ніколь досить рідко змінює спеціальність або сферу діяльності.

Відносини

Якщо говорити про любовні стосунки, то в них Ніколь допомагає жіночність, пристрасність, тактовність, сентиментальність і романтичність. Вона намагається бути кращою заради свого партнера. Але найчастіше дівчина може зациклюватися на роботі, кар’єра для неї завжди на першому місці. Особисте життя починає її цікавити тільки після досягнень професійних.

Ще з дитинства Ніколь створює для себе картинку ідеального чоловіка: люблячого, вірного і красивого принца. Саме такого чоловіка вона і шукає, часто розчаровуючись. Але стаючи старше, жінка починає дивитися на життя реально. Відпустивши дитячі мрії, вона легко знаходить свого, нехай і не ідеального, але коханого чоловіка, з яким і будує щасливі стосунки і сім’ю. Поруч з обранцем вона розкривається і стає собою справжньою.

Сім’я

Для дівчини з ім’ям Ніколь створення сім’ї стає можливим тільки після того, як вона досягне успіху в кар’єрі. Як тільки це відбувається, жінка тут же стає зразковою матір’ю і дружиною, сім’ї приділяє весь час та увагу. Вона може бути егоїстичною, але завжди в міру. Часто чоловік і діти виступають для Ніколь в ролі своєрідного громовідводу: вона може зривати на них нерви після важкого дня. Але в іншому вона старанна господиня, щиро любить домашніх і є вірною дружиною і дбайливою мамою.

Таблиця: сумісність імені Ніколь

Сумісні імена Олександр, Юрій, Михайло, Данило, Данило, Данило, Єгор, Тимофій, Арсеній, Микола, Костянтин, Георгій, Марк
Несумісні імена Максим, Дмитро, Гліб, Петро, Віктор

Число імені Ніколь

Ім’я Ніколь містить в собі цифру 6. Девіз таких людей: стався до інших так, як ти хочеш, щоб ставилися до тебе. Вони володіють такими якостями, як невимушеність і гостинність. Навколишні тягнуться до «шісток», ці люди товариські і привабливі. Їх можна охарактеризувати як справедливих, неупереджених і об’єктивних “третейських суддів” – до “шісток” часто звертаються для того, щоб вирішити різні суперечки, в тому числі і життєві, вони з радістю дадуть розумну і слушну пораду. Для людей-«шісток» щастя-це краса і гармонія. З цієї причини вони значну частину часу присвячують поліпшенню світу навколо себе.

Людей-«шісток» надихає все прекрасне: живопис, музика, архітектура, просто гарний вигляд або фото. Своє оточення вони вибирають під стать собі: таких же естетів і перфекціоністів. Від спілкування «шістки» заряджаються позитивом і відчувають одухотворення. Вони цілком можуть заслужити народне покликання, побудувавши кар’єру керівника, артиста чи політика. Чудові якості роблять їх прекрасними подружжям, батьками і друзями.

Негативне ж значення цієї цифри імені проявляється в надмірній емоційності. “Шістки” часто впадають у сумний і розчарований стан. Але в такі хвилини їм варто пам’ятати про свою значущість для близьких і друзів.

Таблиця: відповідності імені Ніколь

Знак зодіаку Стрілець
Планета Юпітер
Камінь Сапфір
Рослина Гладіолус
Тварина Кінь
Стихія Повітря
Щасливий день Середа
Пори року Осінь
Число 6
Значущі роки життя 15, 19, 36, 38, 40, 45, 57, 75

Характер імені Ніколь за порами року і знакам Зодіаку

Характер людини визначається не тільки ім’ям, але і його взаємодією з датою народження. Відомо, що особливо сильний вплив на особистість надають пору року і знак зодіаку.

За порами року:

 • весняна Ніколь: під заступництвом цієї пори року Ніколь стає різнобічною, відкритою, трохи наївною, соромливою, доброю, сентиментальною і товариською. Її дуже легко образити, але дуже непросто заслужити її прощення. Вона нікому не розповідає про свої проблеми, з усім вважає за краще розбиратися сама. Але ось іншим людям доброзичлива весняна Ніколь завжди готова допомогти;
 • літня Ніколь. Влітку народжується дівчина, яка згодом стане сильною духом, зі сталевим характером, завжди готовою до будь-яких складнощів. Вона намагається допомогти всьому колу, часто йде на поводі у емоцій, волелюбна і самостійна. Не слухає чужих думок, на все має свою точку зору, не завжди вірну. Вона жертовна, не вміє веселитися і відпочивати;
 • осіння Ніколь. Народжена в осінній час дівчина буде доброю, вихованою, талановитою, начитаною і ерудованою. Вона володіє красномовством, з усіма спілкується як з рівними. Намагається не доводити до сварок, не принципова, але завжди керується совістю. Обидчива і чутлива, ретельно приховує ці свої якості. Вона мріє про справжню любов і дружбу, хоче бачити поруч з собою вірну і добру людину;
 • зимова Ніколь стане досить жорсткою особистістю. Вона зазвичай незалежна, потайлива, вперта, вельми запальна, часто самотня. Вміє розташувати до себе будь-яку людину, навколишні тягнуться до неї. Однак сама дівчина даремно не витрачає час, вважаючи за краще віддавати його іншим турботам. Натура романтична, влюблива, легко прив’язується до чоловіків. До будь-якої критики ставиться негативно.

Таблиця: характеристика за знаками Зодіаку

Овен Під заступництвом зодіаку Овна Ніколь придбає багато позитивних рис характеру: вона виросте відкритою і наївною, соромливою і доброю, доброзичливою і комунікабельною. Також Ніколь-Овен не переносить самотності, вона завжди намагається знаходитися в доброзичливій компанії. Друзів вона ретельно відбирає ще з юності. Оптимістична і весела особистість.
Телець Народжена під знаком Тельця, Ніколь стане заповзятливою, трохи замкнутою, амбітною і недовірливою. По натурі вона одинак. Часто стає кар’єристкою, для неї робота — не обов’язок, а спосіб виразити себе як особистість. Для Ніколь-Тельця досить важливий матеріальний аспект життя. Вона дуже запальна і образлива, не терпить критиків і порадників.
Близнюки Під знаком Близнюків Ніколь стає справжньою мрійницею, вона сентиментальна, вразлива, романтична, чутлива, у неї надзвичайно розвинена фантазія. Вона дуже влюблива, присвячує всю себе коханому, але при цьому вимоглива і очікує від оточуючих занадто багато чого. У відносинах і шлюбі про неї можна сказати лише одне: вона ідеальна жінка.
Рак Народжена під цим знаком Ніколь буде володаркою самостійного і волелюбного характеру. Вона не залежить від чужої думки, але легко піддається почуттям і емоціям. Зазвичай нею править інтуїція, вона готова допомогти будь-кому, може навіть пожертвувати чимось значущим. Буде прекрасною дружиною, надійним другом і турботливою мамою.
Лев Під знаком Лева народжується самовпевнена і самодостатня особистість, природжений лідер, що обожнює керувати. Їй майстерно вдається маніпулювати людьми, зрідка використовує цю здатність для особистої вигоди. З-за вічної впевненості у своїй правоті вона нерідко набуває безліч недоброзичливців і навіть ворогів.
Діва Під заступництвом цього зодіаку Ніколь стане працьовитою і діяльної господинею. Її з упевненістю можна назвати бездоганною матір’ю і дружиною. Чудово знаходить спільну мову з іншими людьми, не здається, навіть якщо ситуація здається тупиковою, йде до переможного кінця і досягає своїх цілей. Чоловік з нею буде щасливий і доглянутий.
Терези Під знаком Терезів Ніколь набуде вміння уникати конфлікти. Вона проявить стриманість, дипломатичність, безпринципність, чесність, терплячість. Вона дуже вихована, старші для неї авторитет. З нею дуже приємно поспілкуватися, тому що дівчина вміє підтримати будь-яку бесіду, володіє талантом і розумом, прагне до навчання.
Скорпіон Під заступництвом Скорпіона дівчина буде непостійною, непередбачуваною одинаком. Може стати жадібною, часто сама не знає, що їй потрібно, хоче відразу і все. Її важко зупинити, через це вона часто потрапляє в неприємні ситуації. Догодити Ніколь-Скорпіону неможливо, вона ідеалістка і дуже вимоглива.
Стрілець Народжена під знаком Стрільця, Ніколь стане пристрасною любителькою пригод, мрійливою, залежною від емоцій. Для неї все життя повинно бути нескінченним святом, в іншому випадку вона може навіть впасти в депресію. Цінує своїх друзів. Вона марить про велику любов, всю себе віддає другій половинці.
Козеріг Ця дівчина буде прямолінійною, відкритою, трохи нестриманою. З віком вона може стати так званою «жінкою-вамп». З нею не можна жартувати і неможливо сперечатися — дуже запальна, емоційна і навіть агресивна. Але при цьому відхідлива, не любить мстити або таїти образу, вважає, що добро перемагає зло.
Водолій Цей знак в поєднанні з ім’ям Ніколь створює непросту особистість. Вона незалежна, вперта, завжди шукає свій шлях, самодостатня, прагне тільки до досконалості. Її не можна критикувати – вона все приймає занадто близько до серця. Залежна від емоцій. Іноді буває легковажною, приймає невірні і непродумані рішення, чому і страждає.
Риби Дівчиною, народженої під цим знаком, правлять романтичність, слабкість, жіночність, мрійливість, ідеальні манери і жіночність. Ніколь-Риби дуже легко здається, найменша складність вводить її в депресію, рідко доводить свої справи до кінця. Такій дівчині необхідні турбота і ласка. Її ідеал — принц, який захистить її від усього лихого.

Значення букв в імені Ніколь

Н — протест, неприйняття авторитетів, критичне мислення. Ревно піклуються про здоров’я. Старанно трудяться на своїй роботі. Прискіпливі в зв’язках і контактах. Чесні, відповідальні і освічені.

І — духовність, миролюбність і доброта. Зовнішня практичність лише приховує м’яку натуру. Буква показує почуття гармонії, витонченість, одухотвореність. Піклуються про зовнішність. Прямі, чесні, скептики. Часті розлучення і відносини без зобов’язань.

К — максималізм, сексуальність, духовна сила, дипломатичні і проникливі. Крайня привабливість для оточуючих завдяки красі і витонченості.

О — символ нескінченності, таємниця. Багатий внутрішній світ, в який не допускається ніхто сторонній. Буква наділяє людину сильною інтуїцією, умінням бачити суть речей і здатністю глибоко відчувати і співпереживати.

Л — творчість, художній смак виражений дуже яскраво. Часто перебуває у вічному пошуку того єдиного, який подарує їй вічну любов. Може піддаватися фізичним бажанням.

Ь — відхідливість, м’якість, миролюбність, любов до спокійної роботи, увага до деталей.

Знамениті особистості з ім’ям Ніколь

У кожного імені є свої знаменитості. Ось список особистостей, що прославилися під ім’ям Ніколь:

 • Ніколь Джус (італійська спортсменка-гірськолижниця);
 • Ніколь Мері Кідман (американська і австралійська кіноактриса);
 • Ніколь Лаплаца (актриса з Канади);
 • Ніколь Лоро (Французький вчений-історик і антрополог);
 • Ніколь Хестерс (німецька актриса).

Французьке ім’я Ніколь не є популярним в Україні, незважаючи на свою красу, звучність і значення. Воно наділяє дівчинку багатьма позитивними якостями, а в тандемі з часом року і знаком Зодіаку створює і зовсім унікальну особистість. Для дівчинки Ніколь може стати ідеальним ім’ям. З цієї статті ви дізнались значення імені Ніколь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *