Значення та характеристика жіночого імені Луїза

Ім’я Луїза має всесвітню популярність. Дівчата, які носять це ім’я, вміють керувати людьми, тим самим досягаючи своїх цілей. Які ще таланти і риси характеру несе це ім’я своїм власницям?

Походження імені

Ім’я Луїза має чотири варіанти походження:

 • Ім’я утворилося в давньоєврейській мові. Згідно з цією версією, воно має значення «Бог допоміг».
 • Ім’я утворилося від чоловічого імені Луїс, що в перекладі означає «славний воїн».
 • Ім’я бере коріння з Давнього Риму. За цією версією, ім’я Луїза перекладається як «усміхнена».
 • Франко-германське походження. Згідно з цим варіантом, ім’я перекладається як «сяюча» або «світла».

Форми імені

Скорочені форми імені: Ліза, Луя, Лу.

Зменшувально-пестливі варіанти імені: Луизонька, Лізонька.

Родинні імена: Луизия, Еліза, Елоїза, Єлизавета.

Церковний варіант у імені відсутня.

Транслітерація імені: LUIZA.

Згідно з останніми правилами транслітерації, ім’я Луїза пишеться як Luiza

Найбільш вдало ім’я Луїза поєднується з такими по батькові: Олексіївна, Юріївна, Володимирівна, Давидівна, Вікторівна.

Таблиця: ім’я Луїза в іноземних мовах

Мова Написання Транслітерація
Китайська 路易絲 Lùyìsī
Японська ルイーズ Ruīzu
Гінді लुईस luees
Українська Лівія Liviia
Ідиш לויז loyz
Англійська Louise Louise
Угорська, чеська Lujza Lujza
Фінська Loviisa Loviisa
Німецька Luise Luise
Норвезька Lovise Lovise
Французька Louise Louise
Португальська Luísa Lusa
Італійська Luigia Luigia
Шведська Lovisa Lovisa

Іменини

Імені Луїза немає в церковних святцях. При бажанні хрестити дитину, необхідно вибрати ім’я, схоже за звучанням. Найбільш підходящим варіантом є Єлизавета. У цьому випадку покровительками Луїзи стануть: свята мучениця велика княгиня Єлисавета, мучениця Єлисавета Адрианопольская, ігуменя Єлисавета Константинопольська і Праведна Єлисавета.

Свята Єлизавета Константинопольська стане однією з покровительок Луїзи, якщо хрестити її під ім’ям Єлизавети

Іменини Луїза буде святкувати:

 • 7 травня;
 • 5 вересня;
 • 18 вересня;
 • 4 листопада;
 • 31 грудня.

Характеристика та вплив імені

Луїза легко пристосовується до обставин, що склалися, може знайти вихід з будь-якої ситуації. Вона стримана, повільна. Здатна на брехню і інтриги. Дівчина активна, має нестандартне мислення, легко змінює свій погляд на речі і оточуючих. Жінка дуже любить себе і чекає того ж від оточуючих, заради уваги готова піти на обман і лестощі.

Луїза дуже любить себе і чекає того ж від оточуючих

Дівчина завжди прийде на допомогу, чутлива до проблем оточуючих. Вона щедра, любить приймати гостей. Образи пам’ятає довго, але ніколи не мстить, намагається стати прикладом для оточуючих, тому свої недоліки ретельно приховує.

Жінці подобається бути лідером, здійснювати екстравагантні вчинки, про які в подальшому сама може шкодувати. Часто займається благодійністю. У неї багато комплексів, вона боїться брати на себе відповідальність. Луїза віддає перевагу простоту і строгість в одязі. Їй подобаються якісні, зручні речі; химерність і розкіш дівчині невластиві.

Луїза віддає перевагу простоті і зручності в одязі

Свобода дуже важлива для Луїзи. Їй не подобаються усілякі рамки і закони. Вона прагне пізнавати все нове і незвідане. Дівчина легко відмовиться від стабільності на користь нових відчуттів.

Вплив імені на характер дитини

У дитинстві Луїза — спокійна, некапризна дитина. Вона рідко хворіє, має безліч комплексів. Однак дівчинка любить себе. По натурі скромна і сором’язлива, їй важко починати спілкування, але якщо хтось йде на контакт, Луїза відповідає взаємністю. У дівчинки небагато друзів, але всі вони віддані їй.

У маленької Луїзи багато творчих талантів, вона вміє гарно читати вірші, добре малює. Дівчинка послідовна і організована, у неї є чіткий план дій, якого вона дотримується. Завжди допомагає батькам, а в її кімнаті чистота і порядок.

У маленької Луїзи є талант до малювання

У підлітковому віці Луїза гарнішає, починає стежити за своєю зовнішністю. Навколо неї з’являється багато подруг і шанувальників, але симпатії ні до кого вона не проявляє. Розумна і стримана, але для оточуючих виглядає, швидше, «холодної» і недоступною.

Луїза обидчива, погано сприймає критику. Невтішні відгуки здатні зменшити самовпевненість дівчини, зробити її замкнутою. Однак вона швидко прощає образи, легко виходить з будь-яких складних ситуацій. Володіє даром переконання, що допомагає керувати однолітками.

Хобі та таланти

Луїза обожнює готувати. Вона може годинами перебувати на кухні, пізнаючи нові рецепти та готуючи з них страви. У неї відмінно виходять десерти і випічка.

Десерти та випічка — коронні страви Луїзи

Маючи гарне фінансове становище, дівчина часто подорожує, вибирає для цього екзотичні країни. Любить фотографувати, володіє художнім смаком. Вона вміє відмінно вибирати пейзажі та ракурси для зйомок.

Професія та кар’єра

Луїза здатна досягти великих успіхів у кар’єрі, так як вміє угадувати ситуації, а також володіє цілеспрямованістю. Вона обов’язкова, все виконує в потрібний час. Дівчина вибирає професію, яка добре оплачується, працювати «за копійки» вона не стане. Луїза дуже любить гроші, але при їх відсутності легко справляється з положенням.

Дівчині найбільш підійдуть професії, пов’язані зі сферою обслуговування, такі як, продавець, секретар. Також з неї вийде чудовий програміст, бухгалтер, педагог. В області творчості теж здатна досягти висот.

Здоров’я

Луїза володіє міцним здоров’ям, але їй необхідно навчитися розслаблятися, інакше є ризик виникнення головних болів і частого безсоння. Може страждати хворобами ШКТ. Періодично трапляються стреси, нервові зриви. У літньому віці з’являються болі в суглобах і серцево-судинні захворювання.

Любов

У Луїзі багато пристрасті і емоцій. Дівчина віддає перевагу різноманітну інтимне життя, отримує від цього насолоду. Вона ласкава, виконує всі побажання партнера, намагається стати для нього найкращою.

Луїза вважає за краще чоловіків, що володіють почуттям гумору

Вибирає чоловіків, що володіють почуттям гумору, які здатні терпіти його витівки. Часто виходить заміж за свою першу любов, шлюб з якою зазвичай закінчується розривом.

Сім’я і шлюб

Виходить заміж тільки по любові, але перше заміжжя часто закінчується розлученням, після якого Луїза довго приходить до тями і не заводить нових відносин. Відчуваючи розчарування у всіх чоловіках, дівчина йде в себе, занурюється в кар’єру.

Дівчина потребує любові і повазі. Вона ніколи не вибере партнера, що володіє шкідливими звичками. Також їй важливий фінансовий статус обранця — Луїза вважає, що повинен забезпечувати сім’ю чоловік.

Жінка ніколи не пробачить зради або зради. Для вірного чоловіка стане гарною дружиною, ідеальною господинею, буде мати теплі стосунки з його родичами. Луїза любить дітей, зазвичай у шлюбі народжуються хлопчики, яких жінка виховує суворо, але з великою любов’ю і ніжністю.

Луїза любить дітей, зазвичай у шлюбі народжуються хлопчики, яких жінка виховує суворо, але з великою любов’ю і ніжністю

Таблиця: сумісність імен

Чоловіче ім’я Сумісність у коханні Сумісність в шлюбі Характер відносин
Сергій 100% 100% У партнерів багато спільних інтересів, вони обидва прагнуть до поліпшення фінансового становища сім’ї, також у їх відносинах присутні любов і пристрасть. Можна сказати, що вони ідеальна пара, яку чекає довге і щасливе спільне життя.
Євген 80% 70% Євген і Луїза дуже відповідально підходять до побудови відносин. Вони довго вибирають собі партнера, в любові виявляють ніжність і турботу. Тут немає місця егоїзму, закохані концентруються тільки один на одному.
Олексій 50% 80% Партнери навряд чи закохаються один в одного з першого погляду. Якщо це і трапиться, то тільки після довгих розмова, впізнавання співрозмовника ближче. Сімейне життя буде спокійною і стабільною.
Андрій 60% 80% У цій парі панує розуміння і вірність. Вони щасливі перебувати поруч, мають багато спільних цінностей. Закохані легко проходять через всі сварки і перешкоди у своїх відносинах, у них виходить міцний і щасливий союз.
Олександр 70% 60% На перший погляд здається, що це — дві несумісності. Справа в тому, що Луїза дуже любить витрачати гроші, Олександр, навпаки, знає їм ціну, дуже економічний і не витрачає їх на що завгодно. Однак для своєї коханої чоловік готовий піти на жертви і терпіти її марнотратство.
Дмитро 100% 100% У пари складаються спокійні і міцні стосунки. Між закоханими є не тільки любов, а й дружба, і взаємна підтримка. Партнери повністю впевнені один в одному, вважають, що знайшли свою «другу половинку».
Ігор 90% 60% У таких відносинах провідну роль займає Луїза, вона має на свого чоловіка тиск, постійно висловлює йому претензії. Цей союз може бути тривалим, але не міцним.
Микита 70% 90% У відносинах цієї пари багато турботи і ніжності. Закохані не люблять сперечатися, не сприймають грубощів у спілкуванні. Партнери бояться образити коханого/кохану, концентруються тільки на бажаннях і емоціях один одного. З них виходять гарні батьки, які шалено люблять своїх дітей.
Юрій 90% 60% Відносини цієї пари повні і романтики, і пристрасті, і чуттєвості. Обидва партнери намагаються поліпшити своє кар’єрне положення, зайняти лідируючу позицію. Те ж відбувається і в сімейному житті, тому закоханим потрібно контролювати свою поведінку по відношенню один до одного і не перетворювати дрібні сварки в «військові дії».
Іван 60% 100% Луїза і Іван — дуже яскрава пара. Вони цінують свою свободу і індивідуальність. Обидва партнера достатньо розумні, що допомагає їм згладжувати конфлікти у відносинах. Закохані поважають і цінують один одного.

Таблиця: відповідність імені Луїза

Планета Меркурій
Знак Зодіаку Близнюки
Стихія Вода
Число 9
Колір Коричневий
Тварина Чайка
Рослина Троянда
Камінь Яшма
День тижня Четвер, п’ятниця
Час року Весна
Метал Платина

Інтерпретація букв в імені

 1. Л — дівчина тонко відчуває красу світу, має художні таланти, любить ділитися своїми почуттями та емоціями;
 2. У — людина володіє хорошою уявою, вміє співпереживати оточуючим;
 3. І — добрий, чутливий, милосердний чоловік;
 4. З — символізує закритість особистості від зовнішнього світу;
 5. А — людина прагне до руху, створення чогось нового, пізнання себе і світу.

Характеристика імені відповідно до пори року, в якому народжена людина

Час року, в яке народилася дівчина, також відкладає свій відбиток на її характер:

 • Взимку народжується владна, уперта, вольова Луїза. Проте вона дуже добра до людей, любить дітей, тварин, природу. Чоловіків воліє або слабких, якими вона зможе керувати, або, навпаки, дуже сильних, здатних взяти все в свої руки і захищати жінку від негараздів. Дівчина любить перебувати вдома, створювати затишок, приймати гостей.

  Зимова Луїза дуже любить тварин і природу
 • Весняна Луїза любить працю, вона вимоглива і до себе, і до оточуючих. У неї мало друзів, але багато шанувальників. Дівчина щосили намагається домогтися бажаного, але часто робить неправильні вчинки. Любить побути на самоті, тому вибирає собі чоловіка, який не буде змушувати її «виходити в люди».
 • Літня жінка дуже вразлива, чутлива, схильна довіряти оточуючим. Їй подобається, коли нею захоплюються. Шукає собі партнера, який буде цінувати її як людину, розділяти її інтереси і захоплення.

  Літній Луїзі важливо, щоб чоловік розділяв її інтереси
 • Осіння Луїза любить спілкування, часто продумує всі діалоги до найменших деталей. Їй подобається читати, іноді з-за цього захоплення дівчина влаштовується працювати бібліотекарем. Жінка також цікавиться театром і кіно. Луїза, яка народилася восени, вміє не звертати уваги на життєві негаразди, легко долає неприємності. Чоловіків вибирає досвідчених і самодостатніх.

  Осіння Луїза любить читати

Таблиця: гороскоп імені

Овен Дівчина любить працю, досягає своїх цілей, але часто помиляється у виборі. Не вміє слухати поради. У Луїзи-Овна мало друзів, але зате багато шанувальників серед протилежної статі.
Телець Жінка все аналізує, вимоглива до оточуючих і до себе самої. Схильна ідеалізувати людей, а потім розчаровуватися в них, зрозумівши, що вони не такі, якими вона їх собі уявляла. У неї складне життя, але в ній присутні яскраві моменти.
Близнюки Луїза-Близнюки намагається завжди бути в центрі уваги. Вона ретельно вибирає собі друзів, часто робить неправильні вчинки, може проявляти агресію до оточуючих. Дівчина не вміє працювати, їй хочеться постійнмх веселощів і розваг.
Рак Жінка боїться навколишнього світу, сором’язлива, часто думає, що всі обговорюють її за спиною. Вона гостро реагує на критику, впадає у депресію, хоча намагається виглядати оптимістично. Вона хороша актриса, вміє обманювати людей.
Лев Луїза-Лев впевнена в собі, не боїться труднощів, говорить те, що думає, йде до своєї мети, незважаючи на перешкоди. Дівчина живе за своїми правилами, не прислухається до порад. З нею неможливо сперечатися і сваритися, вона завжди буде стояти на своєму.
Діва Дівчина розумна, цікава, не вміє довіряти людям, тому нерідко знаходиться одна. Шукає собі партнера, який буде впевнений у собі і зможе стати опорою для жінки.
Терези У Луїзи-Терезів абсолютно немає відповідальності за свої дії, при тому, що дівчина дуже цінує незалежність і свободу. Часто кидає свої починання на півдорозі, здається при найменших труднощах, хоча цілком здатна їх подолати.
Скорпіон Дівчина цінує свободу і незалежність, їй не вистачає рішучості, часто агресивна і запальна. Здатна влаштувати скандал людині, котрий перевершує її в чим-небудь. Однак швидко заспокоюється і просить вибачення. Критика може глибоко поранити її самолюбство.
Стрілець У Луїзи-Стрільця легкий, доброзичливий характер, їй подобається відчувати, що їй довіряють, що вона потрібна людям. Дівчина постійно змінює життєві пріоритети, так як ніколи нічого не доводить до кінця, швидко здається.
Козеріг Для дівчини сенсом життя є самореалізація. Вона бажає любові і поваги від оточуючих, їй важливо завоювати лідерство серед друзів і колег. Проте в гонитві за цією мрією вона втрачає близьких людей і товаришів.
Водолій Жінка не любить працювати і не поспішає створювати сім’ю, їй не вистачає відповідальності, надійності і серйозності. Її мрія — отримати довірче ставлення від оточуючих, мати багато знайомих, бути завжди бажаною і затребуваною в будь-якому суспільстві. Луїза-Водолій часто закохується.
Риби Дівчина любить романтику, багато фантазує, цікавиться різними сферами буття. Вона любить проводити час на самоті, шукає чоловіка, який не стане перешкоджати цьому. Луїза-Риби — ідеальна дружина і мама.

Відомі особистості з ім’ям Луїза

 1. Мадонна (справжнє ім’я — Луїза Вероніка Чікконе) — американська співачка, автор пісень, продюсер, танцівниця, актриса, режисер і сценарист
 2. Луїза Носкова — колишня радянська і російська біатлоністка
 3. Луїза Казати — італійська багачка, красуня, муза поетів і художників, покровителька мистецтв
 4. Луїза Райнер — німецька актриса, нагороджена двома преміями «Оскар»
 5. Луїза Лекавалье — канадська танцівниця і хореограф, представниця «сучасного танцю»
 6. Луїза Брукс — американська танцівниця, модель, актриса німого кіно
 7. Луїза Невельсон — американський скульптор російського походження

Луїза володіє спокійним, але досить важким характером. Дівчина звикла жити розкішно, з людьми поводиться гордовито, завжди дотримується своєї точки зору, ніколи ні від кого не залежить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *