Жіноче ім’я Асель: походження і значення

Жіноче ім’я Асель володіє красивим звучанням, але досить рідко зустрічається в нашій країні. Найбільшу популярність вона має серед народів мусульманської національності. Найбільша ймовірність зустріти дівчину по імені Асель існує в таких країнах, як Киргизстан та Казахстан.

Історія походження імені

Ім’я Асель дуже давнє. Воно зародилося в тюркській мові і має три варіанти значення:

 • «мед» або «солодка»;
 • «вечір», «сутінки» або «чорноока»;
 • «гладка», «м’яка» або «ніжна».

Яке з цих значень є найбільш точним не відомо.

У Казахстані також можна зустріти переклад імені Асель як «маргаритка».

Форми імені

Скорочені варіанти імені Асель: Ася, Селя.

Ласкаві звернення до Асель: Аселюшка, Аселечка, Аселенька, Асечка, Аселька, Аселя, Асенька, Селенька.

Родинні іменоформи у імені Асель відсутні, так само як і церковний варіант.

По батькові, найбільш гармонійно поєднуються з ім’ям Асель: Андріївна Володимирівна, Дмитрівна, Єгорівна, Ігорівна, Романівна, Сергіївна, Юріївна.

Нікнейми для соціальних мереж: Aselj, Asel, Asya, Asja.

Транслітерація імені Асель — Asel

Написання в закордонному паспорті: ASEL.

Щоб написати вірш для дівчини, названої ім’ям Асель, можна використовувати такі рими: квітень, крапель, модель, тунель, мадемуазель, портфель, віолончель, Шанель, карусель.

Таблиця: ім’я Асель в іноземних мовах

Мова Як пишеться Як читається
Англійська Asel Асель
Італійська Assel Ассель
Казахська Әсел Асель
Китайська 阿謝里 Аксиэли
Корейська 아셀 Асэль
Сербська Ассел Ассел
Японська アセリ Асэри

Іменини і святі покровителі

Ім’я Асель тюркського походження, тому в православних святцях не міститься. Якщо потрібно буде хрестити дівчинку, доведеться вибрати інше ім’я для обряду. Батьки можуть самостійно визначитися з ім’ям для хрещення або попросити допомоги у служителів церкви.

Як ім’я Асель впливає на характер людини

Асель наділена розважливістю, добротою і тактовністю. Вона стає підтримкою і опорою для всіх оточуючих, вміє давати правильні поради, завжди шанована серед колег і товаришів. Дівчина схильна до категоричності, вона не пробачить помилки або слабкості ні собі, ні оточуючим. Вона отакий миротворець, який завжди готовий вислухати всіх, вирішити спір і знайти компроміс. Проте з віком жінка ризикує стати занудою, яка всіх завжди повчає і намагається наставити на шлях істинний.

Асель — добра і співчутлива дівчина

Асель вміє підлаштовуватися під будь-які обставини. Великодушна, милосердна і чуйна до людей. Має повішену працездатність. Дівчина мріє оточити себе світом, в якому не буде обману, фальші і конфліктів. Однак є в жінці й істотний мінус — надмірна цікавість і прагнення до повчанню, які змушують її без попиту влазити в чуже життя. Здається, ніби вона не розуміє, що в оточуючих також є власна думка і певний досвід, що дозволяє їм самостійно приймати рішення.

Асель в дитинстві і юності

У дитинстві Асель — це скромна і сором’язлива дівчинка. Вона стає ідеальною дитиною для своїх батьків, поважає старших, слухається маму з татом, виконує всі їхні прохання. Це здібна дівчинка, яка соромиться проявляти свої таланти. Вона дуже ранима і справедлива, будь-яка образа і неприємна ситуація викликають у дівчинці сильні переживання. У неї мало товаришів, так як Асель комфортніше проводити час наодинці з собою. Вона володіє м’якістю, поступливістю і добродушністю. Завжди допоможе людині або тварині, однак примушувати її силою виконати яке-небудь доручення не варто. Це не призведе до потрібного результату.

Юна Асель часто займається плаванням, гімнастикою або танцями

Навчається дівчинка добре, у молодших класах отримує одні лише п’ятірки. В підлітковому віці виявляє обов’язковість і допитливість. Намагається досягти успіху у всіх сферах шкільного життя, багато читає, займається самоосвітою. Асель володіє відмінною пам’яттю і природної кмітливістю. Юна Асель намагається яскраво самовиражатися, тому часто займається танцями, гімнастикою або синхронним плаванням. У кожному з цих занять її чекає великий успіх. Однак товаришів у дівчини, як і раніше мало, адже їй цікавіше провести час з книгою або в мріях про світле майбутнє. Вона завжди горою стоїть за справедливість, не сприймає брехливих і лицемірних людей.

Захоплення і таланти

У дитинстві Асель захоплюється спортом. Вона може досягти успіху в танцях, гімнастики чи плавання. Командні види її зовсім не приваблюють. Будучи дорослою, дівчина також займається спортом, але вже не професійно, а для власного задоволення і підтримки здоров’я.

Асель любить читати і проводити час на свіжому повітрі

Також вона любить влаштовувати пікніки, ходити в походи, відпочивати на природі. На все життя з нею залишається і любов до читання.

Професія та кар’єра

Посидючість, працьовитість та чудові інтелектуальні здібності допомагають Асель побудувати серйозну кар’єру. Дівчина ніколи не стане йти по головах заради власних амбіцій, доб’ється всього власними вміннями і напористістю. Для такої жінки найбільш відповідними професіями стануть посади психолога, викладача та соціального працівника.

Асель відмінно підійде професія психолога

Характер Асель не розташовує до заняття бізнесом. Вона дуже добра і милосердна. Дівчина навряд чи зможе заробляти величезні гроші, головним добувачем у сім’ї Асель стає її обранець.

Здоров’я

Асель — здорова і енергійна дівчина. У дитячому віці вона відрізняється зайвою худобою і мініатюрністю, що залишається з нею і в дорослому житті. Однак у неї не виникає ніяких серйозних проблем зі здоров’ям, можливо, все це завдяки любові до спорту і частих прогулянок на свіжому повітрі.

Любов, шлюб і сім’я

Асель дуже відповідально обирає партнера. Вона недовірлива, боїться серйозних рішень. Їй важливо, щоб чоловік був вірним, відвертим і близький дівчині по духу. Скромний і сором’язливий характер часто не дозволяє жінці розкритися повністю, тому її обранця може не влаштовувати їх інтимне життя. Асель прекрасно розуміє його, але не в силах що-небудь змінити.

Асель шукає вірного і надійного супутника

Свого майбутнього чоловіка жінка зустрічає вже після тридцятирічного віку. Вона готова розчинитися в сім’ї, пожертвувати дружбою, кар’єрою і хобі. Асель стає вірною і відданою дружиною, яка підтримує свого чоловіка у всіх починаннях. З дітьми у дівчини хороші стосунки, але вона виховує їх у строгості. Вона занадто піклується і опікає свою дитину, навіть коли той стає дорослим. Тому найчастіше Асель не може встановити контакт зі своєю дитиною-підлітком. А коли син або дочка жінки починає влаштовувати своє особисте життя, вона перетворюється у не найкращу тещу чи свекруху.

Таблиця: сумісність імен

Хороша сумісність Середня сумісність Погана сумісність
Олександр
Арсеній
Артемій
Вадим
Георгій
Давид
Данило
Данило
Данила
Єгор
Ігор
Костянтин
Марк
Михайло
Микола
Руслан
Степан
Семен
Тимофій
Юрій
Олексій
Антон
Артем
Василь
Владислав
В’ячеслав
Григорій
Денис
Євген
Ілля
Кирило
Лев
Макар
Матвій
Микита
Олег
Павло
Роман
Сергій
Тимур
Федір
Ярослав
Андрій
Віктор
Володимир
Гліб
Дмитро
Єлисей
Іван
Леонід
Максим
Петро

Інтерпретація значень букв в імені Асель

Літери, які складають ім’я людини, накладають додаткові характеристики на його особу:

 1. А — людина займає роль лідера в будь-яких відносинах, намагається проявляти активність, прагне до нових починань;
 2. С — дівчина володіє здоровим глуздом, прагне до матеріального благополуччя;
 3. Е — наполеглива особистість, яка шукає своє місце в житті і намагається втілити всі свої мрії в реальність;
 4. Л — жінка відрізняється мінливістю і непостійністю, вона талановита, артистична, намагається знайти своє покликання, щоб не витрачати роки життя даремно;
 5. Ь — м’яка, злегка невпевнена в собі натура, яка вміє згладжувати конфлікти і знаходити компроміси.

Таблиця: відповідність імені Асель

Планета Венера
Стихія Вогонь
Знак Зодіаку Телець
Колір Зелений, бірюзовий
Число 6
Тварина Сойка
Рослина Безсмертник
Дерево Платан
Метал Мідь
Камінь Сердолік
Час року Весна
День тижня П’ятниця

Як пора року, в яку народжена Асель, впливає на її особистість

Асель, народжена в зимовий період, наділена сильним характером. Дівчина ні від кого не залежить, має якості лідера. Вона живе за власним планом, який обов’язково приводить її до добробуту. Зимова Асель емоційно стримана, не реагує на дрібні негаразди, завжди відстоює свою думку. Вона часто буває не зрозуміла оточуючими, тому не має багато друзів. Невміння виявляти свої емоції часто залишає жінку без пари на довгі роки.

Весна розвиває у Асель такі якості, як швидка реакція, підвищена енергійність, а також бажання до постійного розвитку. Дівчина схильна до егоїстичності, прагне до загальної уваги і поваги. Однак вона здатна і на добрі вчинки — завжди допоможе нужденному, не відмовить товаришеві в проханні. Така уміє встановлювати контакти з людьми, але буває різка у висловлюваннях. Жінка постійно знаходиться в русі, шукає нові можливості для самореалізації.

Ім’я Асель найбільше підходить дівчатам, які народилися у весняні місяці

Літо нагороджує Асель енергійністю, імпульсивністю, діловою хваткою і самовпевненістю. Вона вміє чекати, завжди продумує план дій, якого слід. Дівчина ніколи не упустить вдалого моменту, щоб отримати бажане. Завжди слухає розум і не йде на поводу і почуттів. Річна Асель схильна до егоїзму, але ніколи не піде на обман або зрада. Їй складно заводити стосунки з чоловіками, так як вона прагне зайняти домінуючу позицію у всьому.

Осінні місяці розвивають у Асели вдумливість, відповідальність, деяку розгубленість і схильність до песимізму. Дівчина легко піде на ризик заради власної вигоди. Найчастіше осіння Асель реалізується в сфері мистецтв. Вона живе за чітким планом, де розписаний кожен наступний крок. Жінки трохи друзів, їй комфортніше перебувати на самоті. Їй важливо відчувати гармонію і стабільність у своєму житті.

Таблиця: гороскоп для імені Асель

Знак Зодіаку Характер дівчини
Овен Під заступництвом знаку Овна на світ приходить Асель, наділена веселим, товариським і доброзичливим характером. Дівчина любить нові знайомства, швидко заводить дружні стосунки. Вона завжди приходить на допомогу, якщо хто-небудь із її близьких потребує підтримки.
Телець У цієї дівчини наполегливий, твердий, іноді навіть жорсткий характер. Асель-Телець здатна постояти за себе, завжди захищає свою думку. Жінці важливо реалізуватися у трудовій діяльності, всі її думки часто зосереджені лише на роботі.
Близнюки Знак Близнюки нагороджує Асель товариськістю, дружелюбністю, наївністю і легковажністю. Дівчина завжди допоможе близьким і друзям, але часто не пам’ятає про дані нею обіцянки.
Рак Чоловік надійний, чуйний і доброзичливий. Асель-Рак буває нерішуча і невпевнена у власних силах, такий потрібні постійна підтримка і компліменти. Дівчина дуже залежна від чужої думки, їй потрібно навчитися бути більш незалежною.
Лев Асель-Лев звикла брати, а не віддавати. Дівчина — володарка чарівності і шарму, чим привертає до себе увагу чоловічої статі. Вона схильна до запальності і агресивності, не вміє контролювати свої емоції.
Діва Різнобічно розвинена особистість, яка цікавиться багатьма речами: літературою, живописом, наукою і музикою. Асель-Діва часто не доводить свої починання до завершення, так як звикла братися за кілька справ відразу.
Терези Вплив знаку Терези нагороджує Асель делікатністю, тактовністю і витонченістю. Дівчина не відвідує клуби і галасливі вечірки, їй по душі тихий відпочинок в компанії близьких товаришів. Таку жінку цікавлять театри, виставки та інші культурні заходи.
Скорпіон Жінка володіє важким характером, складним для розуміння оточуючих. Асель-Скорпіон звикла говорити і робити те, що їй заманеться, вважаючи, що їй дозволено все. Дівчина не слухає чужої думки, внаслідок чого робить масу помилкових дій.
Стрілець Під знаком Стрільця народжується Асель, яка намагається приховувати свою раниму вдачу під маскою твердості і практичності. Такий потрібна постійна підтримка від сильної особистості, однак дівчина ніколи не зізнається в цьому. Її мрія — мати близького товариша або коханої людини, який буде вірний і відданий їй.
Козеріг Амбітність, впевненість в собі і цілеспрямованість — головні якості Асель-Козеріг. Сенсом її життя є побудова кар’єри, хоча дівчина і схильна до романтичності. Вона нечасто закохується, але якщо це відбувається, то почуття бувають щирими і довгими.
Водолій Асель, що з’явилася на світ під знаком Водолія, обожнює пригоди, як у великій компанії, так і удвох з найближчою людиною. Дівчина прагне до новим і незвичайним місцях, намагається отримувати більше вражень, знайомитися з неординарними людьми.
Риби Особистість скромна, не комунікабельна і недовірлива. Асель-Риби боїться нових знайомств, намагається приховувати свій внутрішній світ від сторонніх людей, нікому не розповідає про свої переживання.

Відомі особистості з ім’ям Асель

 1. Асель Омар — казахська письменниця
 2. Асель Сагатова — казахська актриса
 3. Асель Далиева — казахська спортсменка
 4. Асель Садвакасова — казахська співачка

Асель — сильна, цілеспрямована, готова до труднощів жінка. Вона завжди прагне вперед, пауза може змусити дівчину сумніватися в правильності своїх дій. Це добрий і милосердний чоловік, який нікому не відмовляє в допомозі або раді. Іноді характер жінки створює їй певні труднощі, але Асель ніколи не стане скаржитися або відмовлятися від відповідальності за свої вчинки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *