До чого сниться корабель: тлумачення по різних сонникам

Для того щоб пояснювати сновидіння, в яких присутній корабель, слід враховувати його символізм. До чого сниться корабель? Традиційно цей образ з’являється в літературних творах в якості символу надії на порятунок і засоби для виходу зі скрутної ситуації. Схожим чином трактує корабель сонник. Цей романтичний вид транспорту найчастіше асоціюється з чимось чудовим і чарівним, а іноді з захоплюючими пригодами.

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

До чого сниться корабель на воді? Відразу згадуються «Червоні Вітрила», в яких головна героїня мріяла, що одного разу в її місто припливе корабель і відвезе її в далекі казкові країни, де вона нарешті знайде своє щастя з коханою людиною – сміливим капітаном цього прекрасного вітрильника. Тому зовсім не дивно, що такому нетривіальному засобу пересування, як корабель, приділяється стільки уваги і при тлумаченні сновидінь. Адже у кожного з нас, у чоловіка і у жінки, корабель асоціюється з недосяжною мрією.

Ви бачили великий або маленький корабель?

До чого сниться великий корабель — він уособлює вашу мрію про відпочинок від рутини і повсякденності. Також сон, корабель в якому був великим, може означати, що ви повністю довіряєте своїй долі. В душі ви плекаєте надію, що у вашій реальному житті все може кардинальним чином змінитися в кращу сторону, тому що ви щиро вірите в це.

Ноїв ковчег уві сні може символізувати надійний притулок і порятунок для стражденних. Ваша віра непохитна, і ви з надією дивитеся в майбутнє.

Якщо ви бачите маленький корабель уві сні, це може означати, що ви повністю віддаєтеся своїй долі, пливучи за течією життя, не докладаючи зусиль і не роблячи ніяких різких або раптових дій для відхилення від життєвого курсу, який ви вважаєте єдино вірним для вас. Ви цілком поклалися на всевишні сили, покладаєтеся тільки на їх волю і нікого не слухаєте.

Вам приснився один корабель або ціла флотилія?

 1. Один корабель означає одного вірного і відданого друга, соратника або ж кохану людину, яка може розділити з вами все життя. Ви можете цілком покластися на нього, і він ніколи вас не підведе. Також такий сон обіцяє швидке вдале заміжжя або одруження.
 2. Два кораблі символізують собою гармонійний союз двох закоханих сердець, яким незабаром судилося разом плисти по життю, в любові та злагоді.
 3. Велика кількість кораблів означає безліч друзів, які завжди готові прийти до вас на допомога.

Побачений вами корабель був старовинним або сучасним?

 1. Старовинний вітрильник означає вашу глибоку прихильність до батьків, старшого покоління. Ви завжди прислухаєтеся до порад дорогих Вам людей, поважаєте і шануєте їх.
 2. Сучасний корабель є символом вашого непохитного проходження своєї мети. Ви хочете досягти великих успіхів у трудовій діяльності, стабільності і процвітання в житті.

Ви пливли на кораблі або бачили його уві сні?

Якщо уві сні ви робите плавання, перебуваючи на борту корабля, це може означати, що ви хочете кардинально змінити своє життя в кращу сторону. При цьому ви згодні на найсміливіші рішення для того, щоб досягти бажаного результату, навіть якщо це доставить вам деякі незручності. Якщо ж вам приснився корабель, який ви бачили з боку, то, ймовірно, що дуже скоро ви зможете отримати якусь приємну звістку від того, кого ви давно не бачили або з ким давно не спілкувалися.

Якщо уві сні ви бачили корабельну аварію

До чого сниться потопаючий корабель? Будь-які події, що відбуваються у вашому сновидінні, є попередженням для вас. Як стверджує сонник, потопаючий корабель може означати якісь невдачі в професійній сфері, пов’язані з недобросовістю вашого бізнес-партнера. Вас можуть очікувати великі фінансові втрати через інтриг або зраду при проведенні комерційних угод. Цілком можливо, що в минулому ви самі зробили якусь помилку, за яку настав час розплачуватися.

Палаючий корабель – до фінансового краху, поразки на всіх фронтах, або ж до розлучення або важкої хвороби. Ще це може приснитися перед раптовим стихійним катаклізмом або оголошенням війни, які принесуть багато страждань і горя на вашу землю. А лежаче на морському дні судно говорить про те, що ваш задум не увінчається успіхом через підступи ворогів, всі ваші плани на майбутнє впадуть, бо не будуть мати належної підтримки з боку близьких людей.

Інші цікаві і незвичайні тлумачення

Намальований корабель, модель корабля або паперовий кораблик говорять про те, що душею ви ще перебуваєте в дитинстві, у своїх юнацьких мріях, і все ніяк не можете примиритися з жорстокістю і серйозністю реальному житті. Вам хотілося б стати хоч на якийсь час дитиною, щоб знову відчути дитячу безтурботність і легковажність, з головою поринути у приємні спогади, відчути турботу і ласку батьків.

Якщо уві сні ви побачили космічний корабель, то неодмінно чекайте великої удачі! Як говорить сонник, космічний корабель означає, що неждано-негадано на вас звалиться щастя! А якщо на космічному судні були ще й інопланетяни-до вас точно нагрянуть гості!

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Ви побачили корабель уві сні – до чого це? І романтичний вітрильник, і сучасний лайнер є в основному сприятливими знаками. Вони обіцяють вам удачу і щастя або закликають звернути увагу на деякі аспекти вашого життя. До негативних подій сниться тільки згорілий або затонулий корабель, але такі сновидіння, треба сказати, зустрічаються рідко. До такого тлумачення зводиться опис значення образу практично у всіх сонниках, але бувають і винятки.

Сонник Міллера-вас чекає успіх в роботі

 • Бачити уві сні корабель – шана і підвищення по кар’єрних сходах;
 • Дізнатися про катастрофу корабля – до несподіваного і неприємного повороту у вашій трудовій діяльності;
 • Потерпіти аварію – потерпіти фінансовий крах, почати банкрутство свого підприємства;
 • Потрапити в шторм – значить, вам не вистачило сил або коштів впоратися з проблемами в справах, а ваш партнер по бізнесу обдурив вас;
 • Побачити військові кораблі – до довгої розлуки з батьківщиною і близькими;
 • Потопаючий корабель-вас втягнутий в інтриги або брудну гру.

Сонник Ванги — ви потребуєте відпочинку

Як каже цей сонник, корабель на воді, на якому ви відправляєтеся в подорож, означає, що наяву ви втомилися і хочете відправитися на романтичний відпочинок. Якщо вам сниться, що ви є капітаном великого корабля – це означає, що ваші амбіції перевершують ваше теперішнє становище на службі, і ви дуже хотіли б піднятися вгору по кар’єрних сходах, або ж зовсім змінити роботу на більш перспективну.

Якщо уві сні ви терпите крах корабля і при цьому намагаєтеся врятуватися, хапаючись за уламки судна, – значить, насправді вас не влаштовує поточний стан ваших справ, ви хотіли б знайти стійкість, щоб утриматися «на плаву». Коли ж ваш корабель не може пристати до берега з-за якогось перешкоди, значить, і в житті ви відкинули всі надії на якісь зміни на краще, перебуваєте в цілковитій самоті і не бачите ніякого просвіту.

Якщо ви граєте в сні з дитячими корабликами, запускаєте паперові кораблики в калюжі, влаштовуючи грандіозні морські баталії — це символізує вашу безтурботність, легковажність і навіть в деякому сенсі недбалість, яку ви можете допустити. Вам слід бути обачніше і обережніше, щоб заслужити прихильність долі.

Якщо уві сні ви бачите, як вітрила корабля стають грошовими купюрами – це знак того, що в житті ви стали скупіше, і вам слід бути благочестивее і щедріше по відношенню до людей: пожертвуйте церкви, подайте убогим, приютите бездомних. В іншому випадку, вам самим доведеться випробувати на собі всі тяготи і позбавлення злиднів.

Сонник Фрейда – ви багато думаєте про жіночність

Психіатр Зігмунд Фрейд визначав корабель в якості символу жіночого початку і всього жіночого взагалі. Якщо чоловікові присниться, що він подорожує на кораблі, то в реальному житті він боїться померти під час занять сексом. Якщо ж жінці присниться такий сон-значить, вона переживає з приводу здоров’я когось зі своїх близьких подруг або родичок.

 • Якщо ви подорожуєте на кораблі зі своїм сексуальним партнером, то в дійсності ви відчуваєте якийсь дискомфорт при заняттях сексом з цією людиною;
 • Чоловік, який уві сні бачить корабель з боку, повністю впевнений у своїх відносинах, як у сексуальному так і в моральному плані. Йому не хочеться ніяких змін у своєму житті.
 • А якщо такий же сон бачить жінка, то це означає, що вона знаходиться в постійних переживаннях і тривозі через відносини з коханою людиною, так як дуже боїться втратити його;
 • Велика кількість кораблів сниться тим, хто постійно змінює своїх сексуальних партнерів, боячись втратити свою сексуальну привабливість для протилежної статі.

Сучасний сонник — вас чекають нові звершення

 • Корабель, побачений уві сні-до нових звершень у суспільній сфері діяльності;
 • Якщо ви знаходитесь на кораблі – значить, ви успішно служите на соціальній роботі;
 • Відплиття від берега символізує швидкі і великі зміни у вашому житті;
 • Залишитися уві сні на березі — відстати у всіх аспектах суспільного та особистого життя;
 • Бути на потопаючому кораблі-значить, ставити суспільні інтереси понад своїх, піддавшись негативному впливу чужої думки;
 • Будувати корабель-організовувати власну справу, створювати організацію або партію.

Американський сонник — до великої радості

Хороший знак. Ви обійдете всіх конкурентів і отримаєте підвищення. Вас наздожене велика радість. Корабель на воді-виграш, вам пора взяти участь в лотереї. Плисти на кораблі – щаслива дорога. Будує корабель – у вас буде любовна зустріч.

Новітній сонник — настала пора діяти

Якщо ви бачили готуючийся до відплиття великий корабель, це означає, що у вашому житті починається період енергійних дій. Якщо ж він щойно повернувся з плавання, то вас чекатимуть успішне завершення справи, яка була розпочата дуже давно і забрала у вас багато сил і часу.

Сонник XXI століття — подумайте про сім’ю

Це сновидіння передбачає, що створена вами система сімейних цінностей не капітальна і є лише проміжною, для того, щоб далі всім разом почати виробляти більш досконалий варіант її.

Висновок

 1. Якщо уві сні ви бачите прекрасний корабель, що пливе в спокійному морі в сонячних променях, якщо ви керуєте цим кораблем – це однозначно символізує славу, успіх і шана, які неодмінно чекають вас незабаром.
 2. Якщо ж штормове море намагається потопити ваш корабель, якщо на судні з’явилися пробоїни, якщо корабель ось-ось сяде на мілину або ж охоплений вогнем – вам варто придивитися до свого способу життя, поміркувати, чи вірним курсом ви йдете, не залишаєте за бортом своїх відданих і вірних друзів.
 3. Чи не намагаєтеся ухилитися від своїх обов’язків і приховати свої промахи? Задумайтеся про це якомога раніше, і тоді ви зможете досягти успіху, незважаючи ні на які підводні камені на вашому життєвому шляху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *