До чого сниться метелик?

Побачити в сні метелика, що сидить на квітці або пурхає над нею – означає, що вас чекають новини від старих друзів, яких ви давно не бачили.

Якщо метелик перелітає сниться дівчині, то, швидше за все, це знак того, що в її життя прийдуть романтичні почуття, які можуть перерости в пристрасну любов. Але, не якщо метелик полетить, то з почуття будуть швидкоплинні і без взаємності, а якщо ви його зловите, то і в житті відносини будуть тривалими і взаємними.

Білий метелик, що пурхає біля вас – це провісник важкої хвороби. Відстежте уві сні, як вона себе поведе, якщо полетить, то і хвороба швидко пройде.

За сонником Фрейда: Це сон, який говорить, що все вам дається надто легко, але краса метелика дуже швидкоплинне і вам і їй незабаром загрожує те, що люди перестануть звертати увагу на вашу красу тому, що її не стане.

За сонником Цвєткова: якщо метелик уві сні рухливий, пурхає з квітки на квітку, то чекайте звісток про безтурботне життя.

За сонником Хассе: Метелик спійманий вами уві сні – обіцяє вам всіляку удачу.

За езотеричним сонником: важкий шлях метелика від гусениці, яку всі ненавидять, до тієї істоти, яка заворожує всіх своєю красою. Так і ви пройшли складний шлях, тому метелик символізує початку періоду коли ви будете оточені загальним визнанням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *