До чого сниться багаж?

Снящийся багаж – це завжди непередбачені клопоти. Однак зверніть увагу на те, хто цей багаж несе. Якщо вам снитися, що його несе носильник, то клопоти візьме на себе один, чоловік або просто близька людина. Якщо все доводиться нести самому, то швидше за все і клопоти ляжуть на вас. Буває так, що уві сні багаж впав, речі вивалилися – це означає, що клопоти будуть марними.

Ну, а якщо у вас вкрали багаж, то в житті вам доведеться з чимось розлучитися. Зверніть увагу на цінність багажу, який був вкрадений, чим вище цінність, тим ближчої людини або дорогу річ ви можете втратити в житті.

За сонником Фрейда: Якщо вам снитися багаж, то в сексуальних відносинах з партнером вас дратує в ньому його минуле, яке немов багаж висить на ньому і заважає бути з вами на сто відсотків. Поговоріть з ними на цю тему.

За сонником Цвєткова: бачити багаж уві сні-символізує прийдешні фінансові потрясіння.

За сонником Хассе: даний сон радить вам готуватися до подорожі.

За езотеричним сонником: жоден шлях не обходиться без багажу. Якщо ви бачите уві сні багаж, значить в житті вам потрібно зосередиться на тому, що ви візьмете з собою в майбутнє, так як вас оточує дуже багато метушні, яка заважає рухатися вперед.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *