До чого сниться Шотландська вівчарка: тлумачення в різних сонниках

Коллі володіє розкішною шерстю і незабутньою зовнішністю. Шерсть у неї досить довга і шовковиста. Такі породи собак спочатку були поширені в Англії, трохи пізніше по всій земній кулі. Вони дуже розумні, звикають до одного господаря і не реагують на іншого. Як вважає сонник, коллі несе в собі досить багато, насамперед після пробудження, спробуйте згадати, за яких обставин приснилася ця собака і які емоції відчували від того, що дивилися на неї.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Хороший сон, якщо уві сні собака була налаштована по відношенню до вас і ластився, виходить, у реальному житті незабаром вас чекає зустріч з дивним людиною, з яким ви вже одного разу спілкувалися. Для вас це зустріч буде несподіваною, але приємною і позитивною;
  • Якщо собака уві сні намагається напасти на вас і покусати, але вдається втекти від неї, значить наяву ймовірність того, що відносини з найближчим оточенням почали псуватися. Конфлікти виникають на рівному місці через дрібниці і тривають кілька тижнів. З чим же це пов’язано? В першу чергу з тим, що характер у вас дуже складний і непередбачуваний, буваєте через чур запальні і емоційні. В такому стані говорите про те, що думаєте, про наслідки взагалі не замислюєтеся, живете одним днем.

Сонник Міллера

Якщо уві сні собака породи колі починає завивати, то таке сновидіння несе в собі не дуже хороше значення. Зовсім скоро ви дізнаєтеся не гарну звістку, на хід якого вже не можна вплинути, доведеться приймати це як належне. Ваш близький родич протягом тривалого часу тяжко хворів, і можливо саме він пішов від вас на той світ. Не потрібно занадто вбиватися і лити сльози, ви ж прекрасно розумієте, що людина нарешті відмучився.

Сонник Ванги

Сни про собак таять в собі відображення дійсності. У реальному житті у людини почали відбуватися хороші зміни, можливо, він познайомився з цікавою людиною протилежної статі. Стали багато вільного часу проводити разом, гуляють по парках, ходять на культурні заходи та виставки. Багато спільних тем та інтересів. З такої пари вийде хороший союз.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні навколо людини було багато собак цієї породи, значить наяву оточують шанувальники і залицяльники. У нього приваблива зовнішність, завдяки чому часто звертають увагу і намагаються доглядати. Чоловік розважливий і заповзятливий, намагається не підпускати до себе близько і тримає на відстані, хоча не проти від дорогих подарунків і захоплюючих поїздок.

Висновок

Зі сну уві сні собаки символізують швидкі зміни, які зможуть вплинути на подальше життя людини. Головна умова, після того як вранці відкриєте очі, спробуйте згадати обставини і емоції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *