До чого сняться Колосся: тлумачення в різних сонниках

Колоссям називають паростки пшениці, які за своїми розмірами можуть досягати від шести до тринадцяти міліметрів. Колоски є поодинокими, але поруч з ними можуть знаходиться такі ж колоски. Якщо говорити про різновид пшениці, то її досить багато. Як тлумачить сонник, колосся несуть в собі неоднозначне трактування. Багато залежить від того, за яких обставин побачили сон і які емоції відчували після того, як вранці відкрили очі.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Якщо ви дивилися, як колоски пшениці розвиваються на вітрі, але не чіпали, значить, в реальному житті звикли до спокійного і розміреного життя. Людина ніколи не відчуває матеріальних труднощів, тому що вміє контролювати свій бюджет і половину від заробітної плати відкладає на придбання великої речі. Про те, що плануєте зробити покупку, не потрібно говорити оточуючим, тому що почнуть заздрити і постараються взяти грошей у вас в борг;
  • Якщо уві сні вам хтось дає колоски пшениці, але ви їх викидаєте, значить, в реальному житті почали відбуватися зміни. Сказати, що вони погані, не можна, але і не зовсім хороші. Перш ніж щось зробити, гарненько обміркуйте кілька разів, проаналізувавши можливий результат.

Сонник Міллера

Якщо уві сні вас відправляють на поле зривати колоски пшениці, значить в реальному житті прийшов час для корінних змін. Зараз дуже сприятливий час для того, що змінити професію, адже за своєю натурою вас більше приваблює творчість. Ви красиво малюєте Портрети людей, хоча і пейзажі також виходять на “ура”. Якщо займетеся цим серйозно, досягнете популярності.

Сонник Ванги

Уві сні пройшов сильний дощ і прим’яв колосся пшениці? Наяву чекають приємні несподіванки, про які ви можливо здогадуєтеся. Близькі люди готують сюрприз, вже купили те, про що так довго говорили їм. На найближче свято піднесуть цей подарунок вам. Хтось із них вже проговорився, але ви робите вигляд, що досі нічого не знаєте, вмієте зберігати секрети і таємниці.

Сонник Фрейда

Як вважає сонник Фрейда, якщо у людей зі своєю другою половиною збирає колосся пшениці, значить в реальному житті відносини останнім часом повністю зіпсувалися. Намагаєтеся звинувачувати один одного в проблемах і невдачах, не можете прийти до компромісу і не можете почути те, що намагається донести партнер. Якщо зараз не почати щось міняти в своїх відносинах, то незабаром розійдетеся.

Висновок

Побачені уві сні колоски пшениці в більшості випадків намагаються застерегти людину від необачних і необдуманих вчинків. Головне потрібно розгледіти засекречене послання, яке побачили уві сні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *