До чого сниться кільце: тлумачення за різними сонниками

Дуже рідко, але уві сні можна побачити свої руки з надітими на них прикрасами. До чого сняться кільця на пальцях? Якщо уві сні ви побачили кільця, сонник каже, що це хороший знак. Найчастіше, зрозуміло, кільця уві сні говорять про союз. Але не обов’язково шлюбному, можливий союз з партнером по роботі або примирення з сусідами. Як стверджує сонник, кільця на пальцях, особливо дорогоцінні, говорять про дорогі покупки, які допоможуть вам виділитися на тлі оточуючих.

Зміст:

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Отже, вам довелося бачити уві сні кільця. Щоб отримати правдиве тлумачення сонника, постарайтеся згадати, які саме прикраси вам приснилися. З якого металу вони були зроблені? Чи були кільця прикрашені камінням? Ви бачили красиве ювелірний виріб на собі або на іншій дівчині. Всі ці деталі впливають на загальне тлумачення сну. Скористайтеся нашими підказками, і ви не пропустите жодного важливого нюансу, і зможете скласти загальну картину тлумачення сновидіння.

З якого металу було кільце?

 1. Як вважає сонник, каблучки золоті, побачені на пальцях, говорять про міцні стосунки, міцний зв’язок між людьми. Для незаміжньої дівчини такий сон розповість про майбутній шлюб. Читайте також: до чого сняться золоті каблучки.
 2. До чого сняться срібні кільця? Така прикраса, особливо якщо воно було з візерунком або камінням, може бути ознакою вашої схильності до цілительства і занять магією.
 3. Мідна каблучка говорить про можливе дороге придбання, багатство або ж про наступила гармонії і щастя у взаєминах з близькою людиною;
 4. Яскраві прикраси з пластмаси віщують виконання бажань.

Вам приснилася обручка

Знайдена або надіте на палець обручка уві сні обіцяє швидке заміжжя. Втрачена, навпаки, розповість про швидке розставання. Але можливо і тлумачення, не пов’язане з сімейними узами. Обручка може означати міцні міцні зв’язки з друзями або колегами по роботі. Точно так само тлумачить сонник два кільця обручальних.

Якщо уві сні ви отримали пропозицію або самі покликали когось заміж, це означає, що незабаром ви зустрінете свою другу половинку, і з часом повторіть все те ж саме наяву. Якщо ж ви робите пропозицію уві сні і не отримуєте згоди, це обіцяє розчарування, невиконані бажання наяву. Читайте також: до чого сниться обручка.

Ви побачили прикрасу з дорогоцінним каменем

До чого сняться каблучки з камінням-це символ матеріальних благ. Чим більше був камінь, тим вагомішим буде ваше придбання:

 • Діамант може говорити про славу або про дорогий подарунок;
 • Рубін обіцяє початок пристрасного роману;
 • Смарагд обіцяє веселе проведення часу, свята, зустрічі з друзями і просто добрі часи;
  Перстень з агатом або сапфіром розповість про отримання влади;
 • Аметист-примирення, возз’єднання союзів, позбавлення він безшлюбності або самотності. Якщо ви знаходите кільце з аметистом — у вас є Ангел-охоронець, ви під надійним захистом.

Вам приснилася фамільна коштовність

Всі фамільні коштовності, що передаються з покоління в покоління, говорять про передачу якихось знань або кармічних помилок з минулого. Якщо ви отримуєте перстень з рубіном, смарагдом або топазом в будь-якому (камінь повинен бути світлим, теплим або яскравим), ви отримали у спадок важливі сакральні знання та вміння: цілительство або інші магічні здібності.

Бачити уві сні кільця з темним каменем або каменем брудного кольору — це може говорити про кармічних помилки або образи, які ви тягнете з минулого. Золоте кільце як фамільна коштовність може говорити про можливе швидке отримання спадщини. Якщо ви бачите покійного родича, який дарує вам кільце, ви повинні звернути на щось своє серйозну увагу. Вищі сили хочуть вас про щось попередити. Подароване мамою або бабусею по жіночій лінії кільце свідчить про те, що хтось оберігає вас.

Ви міряли, вибирали, купували кільце

До чого сниться міряти кільця уві сн — Ви нерішучі в чомусь. Якщо ви міряли обручки, ви не можете зробити вибір між двома партнерами, якщо звичайні-то між двома роботами або варіантами вирішення будь-якої проблеми.

Якщо кільце виявилося вам малим — відносини, в яких ви знаходитесь, вам не потрібні, і людина вам не підходить. Виявилося велико – ноша, яку ви взяли на себе, не по силам вам. Купівля кільця уві сні — це в цілому хороший знак, який обіцяє зміни. Можлива зміна партнера або навіть розлучення і новий шлюб.

Не дуже добре бачити вкрадені персні. Це віщує позашлюбні зв’язки, таємні змови, а також може означати, що ви приховуєте або повинні приховувати якісь стосунки або справи.

Знайти уві сні коштовність

Знайти кільце уві сні — завжди дуже хороший знак. Знайдена обручка розповість про майбутній Союз, найімовірніше шлюбному, якщо воно надівається на палець. Якщо ж знайдена прикраса виявиться малою — це може говорити про новий роман, але можливо, недовгому або не дуже вдалому або ж про зустрічі з партнером, який не підходить для вас.

Знайшли кільце, але не одягаєте його — ваш союз можливо ще не скоро переросте в шлюб. Якщо знайдений чоловічий перстень — це принесе удачі, поява нових друзів, доброзичливців або ж помічників і покровителів.

Якщо ви втратили або зламали прикрасу

До чого сниться втрата кільця-це завжди говорить про будь-яку втрату наяву. Якщо поламано або втрачено виявилося обручку, це може віщувати розлучення або серйозний розлад в сім’ї. Якщо ж воно було вкрадено, то у вашої другої половини позашлюбний зв’язок.

Поломка кільця з каменем може говорити про зниження по службі або втрати роботи. У вас вкрали перстень — можливо, ви стали жертвою інтриг або змов. Виняток, напевно, становить тільки перстень зі смарагдом. Його псування буде вказувати на проблеми або серйозні неприємності не у вас, а у вашого близького родича.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік, дитина

 1. Якщо наснилися кільце молодій незаміжній дівчині — це однозначний знак швидкого заміжжя і пропозиції руки і серця. Персні — нехай чекає подарунка або корисного придбання. Продаж кілець вкаже на майбутню зміну партнера в романтичних стосунках.
 2. Сон, кільця в якому побачила заміжня жінка, говорить про благополуччя в сімейному житті, спокої і процвітання сім’ї. Втрати, продаж, поломка прикраси — можливе розлучення або розрив.
 3. Для чоловіка покупка кільця уві сні обіцяє швидке кар’єрне зростання, удачу в кар’єрі або професійних справах. Але його втрата буде знаком втрати роботи і безгрошів’я.
  Холостому чоловікові, що приносить в дар кільце невідомій дівчині, чекає новий довготривалий союз.
 4. Дитина бачить такий сон як знак нескінченності і надійності,символ даних обіцянок або виконання бажань.

Тлумачення в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Кільце уві сні завжди хороший знак, особливо якщо воно було знайдено і надіто на руку. Бачити уві сні багато кілець-вас чекає удача у всіх справах, сміливо можете діяти. А ось втрата, поломка або крадіжка кільця обіцяє розчарування і втрати. У цих тлумаченнях сходяться практично всі сонники. Але кожен з них має свої цікаві нюанси, до чого сняться кільця на руках.

Сонник Міллера – ви досягнете цілей

Золоте кільце – удача і виконання бажань. Якщо ви стоїте на початку шляху, то не зупиняйтеся, дійте, ви будете винагороджені за будь праці. Якщо ви побачите свої кільця на руках інших людей — це вкаже на безліч друзів, які готові вам допомогти. Втрата або поломка кільця невдачу або сварку з коханою людиною. Якщо ж прикраса вам не за розміром або не подобається – Ви шукаєте можливість завести новий роман.

Сонник Ванги — будьте вірні спілкуванням

Кільце — символ нескінченності, віри, вірності і обіцянок. До чого сниться кільця дарувати — ви дали обіцянку, яку не можна порушувати. Отримати кільце в подарунок від чоловіка — знак його вірності вам, це сновидіння говорить благополучному шлюбі, міцних сімейних відносинах. Якщо незнайомець подарував вам кільце уві сні, це обіцяє новий роман або зустріч з новим другом. Зламане прикраса говорить про те, що ви щось робите не так. Якщо ви не зміните свою поведінку, вас чекає розрив з близькою людиною.

Сонник Фрейда – у вас різноманітне життя

Кільце — символ благополуччя у всіх справах, прихильності і гармонійного сексуального життя. Багате, дороге кільце говорить про різноманітну сексуального життя, великий досвід в даній сфері. Подароване золоте колечко обіцяє нові цікаві відносини в майбутньому. Поломка або потертості на поверхні прикраси — проблеми зі здоров’ям, швидкі хвороби. Кілька кілець на своїй руці говорить про можливу зраду або ж численних позашлюбних зв’язках. Якщо воно мало за розміром, це може означати холодність в ліжку або відсутність інтересу до інтимного життя.

Сучасний сонник – у вас хороші друзі

Кільце — символ нескінченності і незгасної життєвої енергії. Бачити прикраси на руках інших людей — хороший знак, що говорить про вірних друзів і їх участю у вашому житті. На своїй руці – до благополуччя, добробуту і гармонії в сімейних справах. Поломка або втрата прикраси розповість про хворобу, про сварку або розрив з дорогою людиною. Якщо незаміжня дівчина бачить на своїй руці обручку — це обіцяє їй швидке заміжжя.

Імператорський сонник — будьте акуратніше у відносинах

Придбати кільце з діамантом — у відносинах ви зробите поганий вчинок, і вам буде особливо важко визнати свою провину. Подарувати, продати, втратити таке кільце — зробити великодушний і щедрий вчинок заради своєї другої половинки або близького друга.

Місячний сонник — вас гідно оцінять

Великий діамант в кільці — це ваше досягнення, яке буде зароблено власною працею і гідно оцінено. Отримати кільце з діамантом в подарунок для жінки означає появу перспективного шанувальника, налаштованого на серйозні відносини.

Сонник Азара — ви мрієте про багатство

Бачити прикрасу у себе на пальці — шукати можливість збагатитися, сподівається на дорогі подарунки. Дарувати його — пора пройти профілактичний огляд, зверніть увагу на хребет. Викидати у воду — прийшов час зайнятися своєю освітою.

Ведичний сонник — ви відчуваєте свою провину

Кільце з каменем — зрада, яка обтяжує. Той, хто у Вашому сні носить кільце з каменем, відчуває борошна совісті за свою невірність. Можливо і почуття провини за неблагородний вчинок у відносинах. Втратити або віддати кільце з каменем — позбутися від почуття провини, виправити серйозну помилку.

Новітній сонник — ви зіткнетеся з несподіванкою

Камінь в кільці означає несподіванка, і чим більший камінь, тим більший вплив надасть ця несподіванка на вас. Це може бути як нова обставина в ввашей життя, так і випадково зустрінута людина.

Сонник для закоханих — ви мрієте про дітей

Великий дорогоцінний камінь в персні – ви бажаєте розширення сім’ї, готуєте спадщину. Безликий камінчик — беззахисність перед бюрократією, скоро все вирішиться благополучно. Знімати, втрачати кільце-ви потребуєте свіжих ідеях, музи скоро відвідають вас.

Інтимний сонник — вам не вистачає розуміння

Надягати кільце — зважитися на поганий вчинок. Носити дивну прикрасу з незвичайного матеріалу — відсутність взаєморозуміння в спілкуванні з оточуючими. Золоте кільце-сварки і проблеми в особистих стосунках.

Кулінарний сонник — ваш статус зміниться

Красиве кільце на вашому пальці — ваш статус скоро зміниться. Для молодих дівчат це часто означає, що їм зроблять пропозицію. А для тих, хто стурбований кар’єрою — нову роботу або більш перспективну посаду.

Сонник йогів — ви мрієте про шлюб

Золота каблучка на пальці — бажання справжньої і міцної сім’ї. Кільце з каменем — все пихате і штучне ви обійдете своєю увагою. Побачити своє кільце на руці іншої людини — бажання помсти вас спалює.

Висновок

Найчастіше кільце уві сні — це хороший знак, що приносить успіх в сімейних, любовних і грошових справах, особливо якщо воно було вами знайдено або надіто на палець. Тому якщо вам пощастило побачити кільце уві сні, а особливо обручку, постарайтеся запам’ятати це сновидіння, і воно обов’язково принесе вам удачу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *