До чого сниться обручка: тлумачення за різними сонниками

Кільце завжди вважалося символом вічної любові, а обручка — це знак об’єднання двох люблячих сердець, міцної дружби і щасливої родини. До чого сниться обручка? Кожен знає, що це символ нескінченності, у якого немає початку і кінця. З’являється в голову приходить думка про швидке заміжжя, але чи так тлумачить обручку сонник? І що тоді позначає обручку уві сні для одруженого людини? Сонник допоможе вам розібратися в сновидінні і отримати правдиве передбачення про майбутнє.

Зміст:

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Бачити уві сні обручку на пальці або пару вінчальних кілець — це явно неспроста. Але щоб отримати правдиве тлумачення, необхідно як слід проаналізувати всі складові сюжету сновидіння. Вам знадобиться пригадати найменші деталі, що ж саме відбувалося з вами, якого кольору було кільце і що ви з ним зробили. Наші підказки допоможуть вам у всьому розібратися і не упустити жодної важливої деталі.

Особливості тлумачення для заміжніх і неодружених людей

До чого сниться обручка на пальці для заміжньої жінки — такий сон буде передвісником повної гармонії і розуміння в сімейному колі. Це стосується як теплих відносин з чоловіком, так і ідилії щодо маленьких діток і їх виховання. Ви забудете про сварки, ваші діти будуть радувати вас все більше і більше з кожним днем. Також сон обіцяє обом чоловіком довге життя і можливе золоте весілля.

Якщо молодій і незаміжній дівчині приснилася обручка, сон означає, що незабаром її чекає знайомство з дуже чарівною молодою людиною. Розвиток таких відносин призведе до заміжжя і довгого щасливого життя. Теплі дружні стосунки в результаті переростуть в любовні. Подальша доля полягає у створенні шлюбу і народженню дітей. Ваші бажання стануть реальністю, варто тільки повірити в себе і не боятися робити перші кроки. Ви і не помітите, як швидко і легко у вас все вирішиться. Довіртеся вашому серцю, на цей раз воно вас не обдурить.

Жінці сниться обручка означає благополуччя в сім’ї, ви забудете про сварки, ваші діти будуть радувати вас все більше і більше. Це означає, що ви пройшли наступний етап у своєму житті . І настає спокій . Розставте правильно свої пріоритети.

Якщо неодруженому чоловікові приснилася обручка на пальці, це може означати для нього нові обов’язки на роботі, але іноді такий сон можна побачити і до власного весілля. Якщо кільце надіто на вашому супернику, то вас чекає невдача, але не турбуйтеся, ви напевне знайдете вихід із ситуації.

Одруженому чоловікові сниться обручку як знак його перемог. У вашому житті починається біла смуга, вам, безумовно, буде вести в будь-яких починаннях. Не бійтеся зробити крок у майбутнє. Від близьких вам людей ви побачите велику віру в вас, ту підтримку, яку ви дуже довго чекали. Ви забудете про ті непорозуміння, які були раніше. Дійте, адже удача на вашому боці.

Дарувати кільце дружині — відновлення палких подружніх відносин. Дарувати незнайомій дівчині — найближчим часом доведеться виправдовуватися перед дружиною в провині, якої ви не робили. Якщо чоловікові сниться, що дружина дарує йому кільце, значить, наяву йому потрібно більш дбайливо ставитися до неї. Читайте також: до чого сниться дружина.

Бачити уві сні парні красиві кільця

Побачити в сні пару обручок, говорить про те, що ваша половинка в очікуванні першого кроку від вас. Але це серйозний крок, постарайтеся бути розумнішими. Пара кілець у вашій руці означає наближення власного весілля. Якщо ж їх тримає хтось інший, вас чекає запрошення на весілля близьких родичів. У будь-якому випадку це говорить про щастя молодих, про веселе проведення часу, про зустріч з рідними і близькими. Читайте також: до чого сняться кільця.

Якщо ви купуєте дві обручки – це знак замішання у виборі своєї другої половини. За вами будуть доглядати дві персони, але залишитися повинен тільки один. Вас чекає серйозний вибір, від цього залежить Ваша подальша доля. Побачити пару обручок на даху весільного автомобіля означає, що у вас з’являться недоброзичливці, які пускатимуть плітки про ваш союз. Будьте більш розважливі, не звертайте уваги, покажіть, що вам немає діла до того, що про вас говорять.

Надягати кільце або бачити його на своєму пальці

Як говорить сонник, обручка на своїй руці, безсумнівно, сприятливий знак. Всі ваші проблеми і невирішені завдання зникнуть в одну мить, всі бажання збудуться. Людина, якій приснився сон: обручка на пальці, може розраховувати на подальший життєвий шлях без будь-яких перешкод і проблем.

До чого сниться обручка на пальці чоловіка або дружини? Колечко, гармонійно сидить на пальці вашої другої половинки, повідає про його або її чистої любові до вас і про світле спільне майбутнє. Падаюче або навмисно зняте кільце свідчить про наявність можливої зради. Але не варто засмучуватися, побачивши такий сон, сновидіння часто приходять, що б попередити людини про можливі неприємності, які поки ще не трапилися В будь-якому випадку, вам варто бути більш уважною.

З якого металу були побачені прикраси?

 1. Золоте кільце — символ надійних і міцних відносин. Сновидіння обіцяє удачу, благополуччя, достаток, хороше здоров’я. Ви можете спробувати знайти себе в новій справі, не сумнівайтеся, у вас це вийде. Читайте також: до чого сниться золоте кільце.
 2. Мідне кільце віщує сварку, нещастя в сімейному житті, розставання з коханим або зрада друзів. Намагайтеся не вступати в конфлікти, ні до чого хорошого це не призведе.
 3. Срібне кільце говорить про невірність партнера, інше тлумачення — ви зробили неправильний вибір у визначенні життєвого шляху. В даний момент не приймайте серйозних рішень, почекати з вибором. Ви зрозумієте коли пора зробити вибір.
 4. Блискуча і красива обручка – до виконання ваших бажань. Що ж може бути краще, коли мрії збуваються. У житті у вас все складеться красиво і блискуче, як уві сні, варто тільки в це вірити і чекати. Вас безумовно чекає успіх.
 5. Іржаве кільце може означати сильну хворобу. У найвідповідальніший момент вас може підвести ваше здоров’я. Однак не лякайтеся, це може бути попередженням, можливо, щось вам варто змінити у вашому житті, щоб поліпшити своє самопочуття.
 6. Дешеве кільце говорить про брехню з боку ваших друзів або близьких. Будьте уважні, близькі друзі можуть виявитися ворогами. На роботі вас може підставити людина, від якої ви найменше очікували цього. Будьте напоготові, виживає найсильніший.
 7. Побачити чорні обручки віщує велику сварку. Також це говорить про серйозну хворобу близької людини. Якщо ж чорна обручка була надіта на вашому безіменному пальці, ви сильно захворієте. Бережіть своє здоров’я, вчасно пройдіть огляд лікаря.

Бачити пропозицію і весільну церемонію

Отриманий уві сні подарунок у вигляді обручки, розповість про щиру закоханість дарував і, про його теплі наміри по відношенню до вашої персони. Мабуть це один з небагатьох варіантів коли тлумачення, обручку — до чого це, означає саме те, що ви бачите! Якщо уві сні, колечко блищить і переливається, це повідає про новий етап у відносинах, вогонь любові загориться з новими силами і буде палати, ще довгі роки.

Якщо уві сні Ви робите пропозицію, це говорить про вашу впевненість в собі, ви легко зможете управляти людьми , ваші справи підуть в гору. Не опускайте руки, ви сильна людина, ви легко впораєтеся з вашими проблемами. Робити пропозицію уві сні незнайомій для вас людині говорить про нові цікаві знайомства.

 • Якщо ви побачили, як ви або хтось інший обмінюється обручками в РАГСі, це говорить про щасливий шлюб, про діточок, про ніжність;
 • Виїзна церемонія сниться до чогось нового: відносинам, незабутнім емоціям і почуттям. Не бійтеся випробувати щось нове, не сумнівайтеся, вам це точно сподобається, будьте відкриті світу.
 • Виїзна церемонія у відкритому морі, каже що Вам судилося життя, повне кохання і пристрасті, ви майстер в плотських втіхах;
 • Церемонія в церкві говорить про вашу віру в людину, яка поруч, в очікуванні чогось більшого від нього, чого вам так не вистачає. Церква уві сні говорить вам про віру в щось божественне. Ваша віра допоможе вам у подоланні всіх перешкод. Ваш ангел-хранитель вбереже і допоможе вам.

Вам приснилося дуже погане кільце

Маленьке, що не налазить на палець кільце говорить про проблеми з дітьми. Завжди шукайте з ними спільну мову, як би це складно не було. Поспілкуйтеся з ними, може бути, у них є які-небудь проблеми. Ви найголовніша людина в їхньому житті, який допоможе їм мудрою порадою. Будьте їм другом, адже діти-це найголовніше в житті. Якщо у вас немає дітей, тлумачення справедливо з приводу молодших родичів.

Продовжуємо вивчати сонник: обручка на пальці, яка мала і спадає – це поганий знак. Ви порушили свою обіцянку і клятву вірності, тому доля приготувала вам важке випробування. Можливо, сон попереджає про втрату важливого майна. Не будьте розсіяні, зберіться.

Тьмяне кільце означає ревнощі з боку вашої другої половинки. Постарайтеся заспокоїти вашу кохану людину, довести йому вашу вірність. Більше приділяйте уваги своїй половинці, тоді, напевно, все встане на свої місця.

До чого сниться зламана обручка — це означає можливий розрив у ваших стосунках, ймовірна також сварка з близькими родичами. Хтось буде намагатися принизити вас, зруйнувати вашу самооцінку, ваше гідність. Не довіряйте нікому найближчим часом, довіряйтеся своїй інтуїції.

Брудне, неохайне або погнуте кільце віщує розлад в подружніх відносинах і відсутність взаєморозуміння. В такому випадку слід якомога більше часу проводити разом. Відверті розмови на різні теми також допоможуть зблизити два серця, тим самим запобігши майбутні негаразди.

Якщо ви втратили важливу коштовність

На перший погляд, втратити обручку неможливо. Однак є не мало випадків, коли хтось із подружжя спромігся втратити даний символ любові. В реальному житті такі ситуації, закінчуються скандалом. Уві сні втратити обручку віщує життєві труднощі через надмірно величезної ноші, яку ви звалили на себе, не розрахувавши свої сили. В такому випадку слід обміркувати всі свої справи, можливо, перерозподілити навантаження для більш плавного ходу подій. Всі ми хочемо досягти успіху якомога швидше, проте ми часто забуваємо, що шлях до досягнення поставлених цілей, досить таки довгий і трудомісткий. Не варто звалювати на себе непосильну ношу, успіх обов’язково до вас прийде, нехай і не так швидко, як би вам цього хотілося.

Втрата обручки для молодої незаміжньої дівчини є дуже не хорошим знаком. В такому випадку, як говорить сонник, втратити обручку означає шкоду репутації сплячої з боку її близьких друзів. Побачивши таке сновидіння, варто конструктивно проаналізувати всіх своїх друзів і людей, з якими вас доводиться взаємодіяти протягом дня. Можливо, ви помітите щось дивне в їх поведінці, це і буде означати, що при спілкуванні потрібно бути напоготові.

До чого сниться втратити обручку для заміжньої жінки-очікуються дрібні конфліктні ситуації в колі сім’ї. В результаті може зародитися колосального масштабу скандал, в якому візьмуть участь практично всі представники вашого роду. Сонник радить всі конфлікти вичерпувати на етапах їх зародження, проявляти терпіння і розуміння до своїх рідних і близьким.

Жінка, яка побачила сон, в якому було викрадено її обручку, повинна звернути пильний погляд на свого чоловіка. Можливо, у нього з’явилася прихильниця в особі вашої ж подруги. Необхідно як слід переглянути всіх особин жіночої статі, що контактують з ним.

Кільце, що впало уві сні, віщує зраду, розчарування в своїй другій половинці. Ваша людина не має до вас інтересу. Ваша прихильність буде тягнути вас до дна. Не приймайте все близько до серця. Ви неодмінно зустрінете свою другу половинку, не варто втрачати час. Будьте позитивніше, адже що не робиться, робиться на краще. Підняти кільце, що впало уві сні означає пробачити зраду. Але ви поступите розумнішими, ви не підете на приводу всіх принципів. Людина, зрадив вас, буде шкодувати про те, що трапилося і буде просити вибачення.

Якщо вам приснилася ваша обручка на сторонній людині, можливо, хто то хоче відвести вас з сім’ї. Напевно ви і самі здогадуєтеся про подібний нездоровий інтерес, але якщо з вами гідна людина, це буде дрібниця, над якою ви зможете разом посміятися. Але якщо це не так, і Вас несправедливо звинувачують у зраді, розгляньте ваші відносини, може бути, почуття не взаємні.

Якщо ж у сні ви самі кидаєте обручку, це говорить про розставання наяву, втрати сила духу, втрати робочого місця, або ж втрати грошових коштів. Візьміть себе в руки. Ще не пізно все виправити, варто лише мати бажання.

Ви купували кільце або знайшли його на вулиці

Вибирати обручку уві сні ви в кроці від пошуку своєї половинки. Будьте напоготові, ловіть кожен момент. Не пропустіть цей шанс. Можливо, незабаром ви знайдете гідну людину, з якою пройдете довгий шлях до старості, і розділіть всі біди і радості, горе і печалі.

Якщо у своєму сні ви приміряєте обручку, це обіцяє прийдешній успіх у фінансовому плані. Можливо, цей успіх відбудеться завдяки підтримці нової супутниці, зустріч з якою також має статися в найближчому майбутньому.

Якщо ви знайшли кільце уві сні, це обіцяє наближення нової любові. Можна розраховувати на достатню тривалість цих відносин, які в результаті, швидше за все ,приведуть до побудови міцного шлюбного союзу.

Сон, в якому ви одягаєте на палець своєї другої половинки обручку, повідомляє про щирість намірів вашого партнера. Всі дані їм обіцянки і клятви будуть виконані, тим самим щасливе і довге спільне життя – забезпечене.

Колосальним успіхом у протилежної статі, буде користуватися та молода дівчина, яка напередодні побачила сон, де вона одягає кільце на безіменний палець. Не виключено, що в найближчому майбутньому її чекає зустріч з людиною, яка подарує їй справжнє щастя в сімейному житті.

Тлумачення значення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Обручка є символом глибокої і довгої любові. Цей сон говорить про просте вирішення ваших проблем. Кільце на вашому пальці — символ довіри до партнера або ознака швидкої з ним зустрічі для одиноких людей. Ваша друга половина вірить вам, не варто грати чужими почуттями. Втрата кільця — символ невдач і втрати довіри. Можливо, хтось хоче вас обдурити, тримайте все під контролем.

Сонник Міллера — вас чекає зустріч з рідними

Побачити обручку уві сні означає щастя в сім’ї, довгоочікувану зустріч з рідними або друзями. Надягати кільце — поліпшення матеріального благополуччя і здоров’я. Побачити на комусь обручку говорить про найближче весілля ваших близьких. Втрата кільця говорить про невдачу в сімейному плані, розгляньте всі свої дії, постарайтеся поліпшити становище.

Якщо уві сні ви не раді бачити обручку, хочете його викинути, це говорить що наяву вас чекає депресія, вийти з якої буде важко. Для молодої дівчини така прикраса-це символ цікавого знайомства або ж довгоочікуваної зустрічі. Для жінки — це знак, що варто більше часу проводити в колі сім’ї. Для чоловіка це знак удачі, самовираження, ви напевне покажете всім, на що ви здатні.

Сонник Ванги — близьким потрібна ваша підтримка

Удача на вашому боці. Проводьте більше часу зі своїми близькими і друзями, вашим близьким в даний момент потрібна ваша присутність, ваша підтримка.

Для молодої дівчини обручка уві сні віщує щасливе заміжжя. Також це знак захисту від турбот і невірності, хтось згори буде оберігати вас. Вам не варто боятися пробувати щось нове. Можливо, ви підете в подорож або ж об’їдете довколишні міста.

Для жінки обручка – при знак того, що вона заплуталася, ходить по колу, настає на одні і ті ж граблі. Розкладіть все по поличках, можлива проблема в маленькій дрібниці, яку ви не помічали.

Для чоловіка такий сон означає, що залишилася якась невирішена проблема, яка може нести несприятливий характер. Постарайтеся швидше знайти її. Не забувайте, що ви несете відповідальність за невирішені вами справи, тільки ви зможете взяти все в свої руки.

Сонник Фрейда — ви скоро закохаєтесь

 • Якщо молодій дівчині сниться обручку, це означає, що скоро вона закохається;
 • Жінці ж такий сон говорить про те, що її чоловік хоче від вас розкріпачення, вам варто навчитися бути впевненіше в собі;
 • Чоловікові обручку сниться до випадкової любовної зустрічі. Одруженому чоловікові воно віщує приємні подиви від другої половини в любовному плані.
 • Побачити ж уві сні, що на очах змінюється колір кільця, означає, що у Вашому житті з’явиться суперниця, або ж коханець.
 • Втрата кільця означає втрату любовного інтересу від вашого партнера;
 • Обручки, які знаходяться дуже далеко від вас, означають, що людина, з яким ви хочете бути разом, не має до вас інтересу. Чи варто домагатися того, хто не хоче цього?

Сучасний сонник — належить весілля наяву

Побачити уві сні, як вам дарують кільце, говорить про швидке реченні руки і серця наяву. Якщо ваша кохана людина одягає вам кільце на палець, в реальному житті не все так гладко , можливо, до весілля справа так і не дійде. Якщо сторонній чоловік одягає вам кільце, це означає роман , цікавий флірт. Коли чоловікові сниться кільце, він повинен домагатися своїх цілей. Не сидіть на місці, праця і тільки праця допоможе вам реалізувати себе. Також сон може віщує несподіваний подарунок з боку вашого близького.

Східний сонник — ви знайдете своє місце

Встановлення міцного зв’язку. Вам належить знайти своє місце у важливій сфері життя. Це може бути як заміжжя, так і пристрій на роботу в тій сфері, де вам належить робити кар’єру протягом усього життя.

Психологічний сонник — ви станете старше і мудріше

Незаміжня жінка бачить себе уві сні заміжньою — до нового етапу в житті, що веде до дорослішання: нова робота, закінчення навчального закладу, серйозні відносини з коханим і т. п. Просто носити гладке кільце, схоже на обручку — людям здається, що ви доросліше і серйозніше, ніж насправді.

Слов’янський сонник — ви занадто довірливі

Недовірливість, зайва довіра до слів оточуючих, довірливість. Хтось надягає вам кільце на палець — ви цілком довіряєте всі важливі рішення комусь іншому і не живете власним життям. Бачити уві сні своє сімейне життя — стати жертвою обману.

Сонник Кананіта — вам належить взяти відповідальність

На ваші плечі ляже відповідальність, вам належить впоратися з серйозною справою або відповідати за інших людей. Для молодої дівчини — прийняття найважливішого рішення, час проявити самостійність, можливо, покинути будинок.

Нумерологічний сонник Піфагора-ви готові до сталості

Отримати в подарунок обручку, пропозицію руки і серця-вираз вашої готовності до сталості. Мова не тільки про сім’ю, але також про облаштування побуту, кар’єрі та ін. Розглядати, вертіти в руках блискуче гладке колечко, як і будь-який подібний предмет — цінна знахідка, скарб.

Сонник Йогів — бережіть свою свободу

Обмеження свободи, скутість, тіснота. Отримати пропозицію руки і серця і кільце-хтось прагне обмежити вашу свободу, заважає вам. Знімати кільце уві сні-Боротьба за права, можливо, виклик до суду.

Висновок

Побачити обручку уві сні майже завжди хороший знак. Адже це символ любові і вірності, що віщує сімейне благополуччя. Обручка сниться до радості, довгої і щасливої дружби, до фортеці вашого здоров’я. Однак не всі сни носять сприятливий характер, але ж і в житті не завжди складається все так, як хочете ви. Не турбуйтеся, адже після чорної смуги завжди йде біла. І ви ще зустрінете ту людину, з якою обміняєтеся обручками наяву.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *