До чого сниться Таранька: тлумачення в різних сонниках

Вобла відноситься до сімейства карпових, нерідко її плутають з плотвою. Однак найчастіше “таранькою” називають будь-яку сушену і солону рибу. Як вважає сонник, вобла уві сні є попередженням, що пора серйозніше ставитися до грошей і свого оточення…

Тлумачення сну в залежності від деталей

  1. Якщо людині уві сні приснилася їсти тараньку, в реальному житті він відчуває матеріальні труднощі, гроші йдуть крізь пальці. Нерідко сновидець замислюється, чому ж так відбувається, але не може знайти відповіді. Намагайтеся контролювати свої витрати, не купуйте непотрібних речей, без яких можна обійтися.
  2. Якщо ви солите воблу — займіться накопиченнями. Відкрийте рахунок в банку, кожен місяць вносите туди невелику грошову суму, але не здумайте знімати. За кілька років можна накопичити пристойно, потім придбати квартиру або машину, відкрити свій бізнес, з’їздити в теплі країни. Сонник рекомендує так само, не давати великої суми грошей у борг, тому що саме з ним до вас прийде злість і негатив з боку.
  3. Пити пиво і їсти тараньку уві сні — такий сон говорить про те, що оточують потрібно тримати на відстані, не варто їм знати про ваші плани та мрії. Краще розкажіть про це своїм батькам, нехай вони порадіють. Телефонуйте їм частіше, приїжджайте в гості без попередження, цікавтеся здоров’ям, даруйте приємні сюрпризи, тільки не турбуйтеся через дрібниці.

Сонник Міллера

Уві сні відправляєтеся на ринок і купуєте тараньку? Наяву зовсім скоро зустрінетеся з людиною, з якою не бачилися років п’ять, якщо не більше. Від зустрічі відчуєте позитивні емоції, влаштуєте звану вечерю з друзями, згадайте минулі роки. Не забудьте взяти з собою свою другу половинку, інакше виникне конфлікт між вами на рівному місці через це.

Сонник Ванги

Якщо вам у сні принесли тухлу тараньку, і вона має неприємний запах, в реальному житті вас турбують нирки. Не завадило б здати аналізи і сходити на прийом до лікаря, який зможе призначити правильне лікування. Не ігноруйте сновидіння, адже в подальшому може стати тільки гірше. Зараз хвороба тільки починається, значить можна «вбити» її на корені за допомогою ліків або трав.

Сонник Фрейда

Уві сні ваш чоловік приніс додому солону рибу? Зараз гарний час задуматися про народження діточок, створення сім’ї. Ви досить довго перебуваєте у відносинах, переходите на новий рівень. У сім’ї буде гармонія і взаємоповага, чоловік буде вміти слухати і чути вас. Чи це не щастя? Не розповідайте оточуючим про свої плани і мрії, тому що вони почнуть заздрити.

Висновок

Сни, в яких людина бачить рибу, не мають однозначного тлумачення. Вони можуть обіцяти проблеми і невдачі, а можуть приносити і радість. Багато що залежить від того, що ви відчували в цей момент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *