До чого сниться Водолаз: тлумачення в різних сонниках

Водолазом називають людину, яка виконує роботу на дні моря, океану або озера. З одного боку, така професія дуже небезпечна, але з іншого – цікава і захоплююча. Як рекомендує сонник, водолаз уві сні привід придивитися до оточення: серед них можуть бути обманщики і навпаки, ті, хто заслуговують вашої уваги…

Тлумачення сну в залежності від деталей

  1. Якщо уві сні ви спостерігаєте за водолазом, в реальному житті – гарний час для відпочинку. Плануйте спільний час з сім’єю, яке можна провести на березі моря, або ж вирушайте в гори, адже про це мріяли давно.
  2. Плавати з водолазом уві сні жінці — говорить про те, що скоро ви познайомитеся з цікавим чоловіком, який по своїй натурі виявиться романтиком. Він буде небагатослівний, скромний і привабливий. У такого чоловіка можна закохатися, хоча з першої зустрічі не справить особливого враження. Придивіться до нього якомога краще, адже потім він розкриється перед вами.
  3. Працювати водолазом уві сні чоловікові : у вас є секрет, який ви приховуєте довгий час. Зараз вдалий час, щоб відкрити його всім зацікавленим особам.
  4. Навчатися (проходити курси) водолазної справи – до складнощів на роботі. Швидше за все у вас зіпсуються відносини з начальством.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви бачите себе в ролі водолаза і занурилися на дно моря, значить в реальному житті вас вміло обманюють довгий час. Зовсім скоро ви про все дізнаєтеся, в результаті відбудеться розрив з тією людиною, яка виявилася брехуном. За своє життя не раз переживали зраду і біль, зараз все повториться знову. Не приймайте близько до серця дані події, щоб уникнути проблем зі здоров’ям.

Сонник Ванги

Дивитися за водолазами з боку, але не можете до них приєднатися? Наяву вас щось турбує. Таке занепокоєння викликано подіями, які зовсім недавно відбулися у Вашому житті. Можливо, довелося розлучитися з коханою людиною, яка проміняла вас на нове захоплення. Постарайтеся забути все погане, мислите позитивно, заводите нові знайомства.

Сонник Фрейда

Сновидіння має неоднозначне тлумачення. З одного боку, навколо вас знаходиться багато шанувальників, але ви не можете зробити вибір на користь одного, тому що всі вони ввічливі і люб’язні. З іншого боку, у вас є сексуальний потяг до людини, яка має сім’ю і дітей. Намагаєтеся уникати спілкування з ним, тому що знаєте, переступати межу не можна.

Висновок

Можливо, такий сон є відображенням дійсності, людина на підсвідомому рівні думає про щось. Так вам було дано послання, яке допоможе впоратися з труднощами, направить в потрібне русло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *