До чого сниться Воювати: тлумачення в різних сонниках

У сучасному світі все частіше трапляються війни, які негативно впливають на людство. Країни намагаються придбати для себе вигідні території, наповнені корисними копалинами. Невже не можна в мирній обстановці вирішити ці питання, не вдаючись до зброї? Як вважає сонник, воювати уві сні завжди символізує проблеми наяву: придивіться до себе і своєї поведінки…

Тлумачення сну в залежності від деталей

  1. Якщо уві сні йде війна і ви вступаєте в бій з противником, і він виявляється сильнішим? Наяву наступають не дуже хороші часи, уникнути яких навряд чи вдасться. За вашу “мову” можете постраждати, залишитися без засобів до існування. Тому не шукайте правду, не доводьте керівництву своєї думки, краще підіть з головою в роботу.
  2. Їхати на війну — значить Ваші близькі потребують вас. Вільний час проводите в колі сім’ї, частіше відвідуйте батьків, даруйте їм приємні сюрпризи. Для них важливо відчувати свою значимість у Вашому житті. Цінуйте те, що маєте, поки не пізно.
  3. Наснилося що вас відправляють воювати? Сонник трактує такий сон, як гарний час для нових починань. Досить довго відкладали фінанси для придбання великої речі. Зараз відповідний момент, тільки для початку все добре обміркуйте, щоб не зробити помилок.
  4. Якщо ви навпаки не хочете воювати? Тоді не займайте друзям і знайомим, та й самі не просіть в борг, живіть по своїм можливостям. Не розповідайте про свої мрії на майбутнє, і не діліться планами. Інакше недоброзичливці спробують вам нашкодити і зробити негативний вплив.

Сонник Міллера

Якщо уві сні йдіть на війну і відчуваєте почуття страху, значить наяву маєте напружені стосунки з оточуючими. Ви запальна людина, яка не вміє стримувати свої амбіції. Звикли перебувати в центрі уваги, дотримуєтеся тільки своєї точки зору, це – то в вас і напружує. Вчіться слухати і адекватно сприймайте критику в свою адресу, інакше буде ще гірше.

Сонник Ванги

Уві сні намагаєтеся сховатися від дійсності і уникнути участі у військових діях? У реальному житті відчуваєте матеріальні труднощі, хоча не розумієте, чому ж це відбувається. Зовсім не звертаєте уваги на те, як витрачати гроші даремно, купуєте непотрібні речі, без яких можна спокійно обійтися. Починайте змінюватися вже сьогодні, поки є можливість все виправити.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні повертаєтеся з війни, і вас зустрічає кохана людина, то в реальному житті вам шукають заміну. Зовсім скоро дізнаєтеся про це, коли поставлять перед фактом і підуть до іншій людині. Не треба впадати в депресію і намагатися впоратися з проблемами, вдаючись до алкоголю. Легше від цього не стане, а ось здоров’я в кінцевому підсумку буде підірвано. Будьте обережні.

Висновок

Не впадайте в паніку після пробудження, спробуйте згадати окремі моменти, що саме відбувалося уві сні. Не завжди таке сновидіння несе щось погане для людини в реальному житті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *