До чого сниться вода?

  1. Вода — символ надії. Пити, нести, дати попити – все це символ того, що незабаром ваші надії здійсняться. Пролити, розплескати, забруднити, митися – це до марних очікувань.
  2. Бачити уві сні прозору, чисту воду – до радості і душевної рівноваги.
  3. Якщо ж уві сні ви бачите каламутну і брудну воду, остерігайтеся серйозних змін, які змінять світлу смугу на темну.
  4. Сон, в якому ви потрапили в калюжу або в брудну річку, де брудна вода або водойма, обіцяє наяву стратегічні промахи, які приведуть до краху і жалю.
  5. Якщо сниться як Ви втамовує спрагу не чистою, брудною водою – до хвороб і втрат, пити прозору, чисту воду – до успіху.
  6. Якщо уві сні Ви спостерігаєте повінь, цей сон пророкує наступаючу небезпеку (особливо тривожним є сон, в якому повінь пов’язана з Вашим житлом).
  7. Якщо сниться що вода відходить, все буде легко і безхмарно.
  8. Плескатися уві сні у воді – до пристрасної любові і сильної пристрасті.
  9. Якщо під час купання на Вашу голову капають краплі води, Ваші почуття не залишаться без відповіді.

За сонником Фрейда: пити воду уві сні або купатися уві сні, значить отримати можливість поправити думку про себе в очах партнера. Останнім часом у вас було багато неприємних інцидентів в яких ви виглядали огидно, і ось вам випав шанс стати в очах партнера – героєм.

За сонником Цвєткова: пити уві сні чисту воду, значить, доля вам дарує удачу. Пити каламутну воду-засмутиться через не успішність ваших друзів

За сонником Хассе: купатися в холодній воді-втратити здоров’я. Пити оду в жаркий день, отримати в житті нагороду за свою праці.

За езотеричним сонником: Вода-Колиска життя. Ми починаємо свій шлях у воді, а значить, що якщо вам снитися вода уві сні, значить, в реальному житті вас чекає звістка про поповнення в сімействі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *