До чого сниться вир?

Якщо сниться вир, придивіться до його бурхливості. Це знак того, що скоро у вашому житті може все кардинально змінитися.

Бачити уві сні водоверть – до небезпеки і серйозних труднощів у Ваших справах і бізнесі. Такий сон означає, що Вам варто проявляти додаткову обережність. Сон, в якому ви потрапляєте у вир, попереджає про прийдешню небезпеку.

За сонником Фрейда: потрапити уві сні у вир, значить, в житті злякатися за своїх близьких. Ви так мало приділяєте їх проблемам і практично не помічаєте їх настрою, що у відповідальний момент їм просто ні до кого буде звернутися за допомогою.

За сонником Цвєткова: потрапити у вир-значить в реальному житті потрапити у важку ситуацію з якої не просто виплутатися.

За сонником Хассе: Якщо сниться вир, це означає що ви можете потрапити в ситуацію, коли від вас багато хто буде чекати багато чого, а ви нічим їм не зможете допомогти.

За Езотеричного Сонником: Вир на річці, закручує, затягує на дно і не випускає зі своїх обіймів. Якщо вам у сні снитися вир, то в житті бійтеся псевдодрузів, які радять казна-що, а в результаті ви можете оступитись і на все життя придбати ярлик злочинця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *