як підібрати зачіску за формою обличчя

Форма обличчя: як підібрати кращу зачіску для себе

Форми обличчя бувають недосконалими, але це можна легко виправити, підібравши зачіску, яка відповідає. Вона допоможе замаскувати недоліки обличчя і виділити його гідності. Правильна зачіска піднесе вашу індивідуальність найкращим чином.

Форми обличчя: хто ви – «коло» або «трикутник»?

види зачісок залежно від форми обличчя

Щоб визначити свою форму обличчя, звертайте увагу, перш за все, на його пропорції, співвідношення висоти і ширини, а також на обриси чола, щік, скул, нижньої щелепи і підборіддя.

Щоб зрозуміти, якою формою обличчя ви володієте, встаньте перед дзеркалом разом з подругами (не родичками, з ними у вас можуть бути подібні обличчя). Волосся приберіть, щоб обличчя було відкрито, тоді все буде видно.

 • Овал.

Тут форми обличчя відрізняються плавними обрисами і вважаються гармонійними. Вилиці злегка виділяються.

 • Коло.

Ширина візуально дорівнює висоті. Всі контури м’які, закруглені. Лоб, як правило, невисокий.

 • Трикутник.

Відрізняється великим широким чолом, що виділяються вилицями і маленьким підборіддям. Риси бувають гострими, незграбними.

 • Подовжена форма.

Висота обличчя значно перевищує ширину. Лоб і підборіддя по ширині приблизно рівні.

 • Квадрат.

Тут висота дорівнює ширині. Візуально переважає широка нижня щелепа з чітко окресленим контуром. Щоки, вилиці і лоб по ширині практично однакові.

 • Ромб.

Найбільш широка частина знаходиться на рівні вух. Вилиці широкі, видатні на обличчі. У порівнянні з ними лоб з підборіддям виглядають візуально вужче.

 • Груша.

Така форма зустрічається рідше, ніж інші (її ще називають трапецієподібною). Тут візуально переважає нижня щелепа, вона набагато ширше чола. Лоб вузький і досить низький.

Стрижка: як підібрати модель для свого обличчя

як підібрати зачіску за формою обличчя

 • Овальна

Ця форма вважається найгармонійнішою і правильною, для неї годяться будь-які укладання, без обмежень.

 • Кругла

Тут головне – витягнути обличчя. Вдале рішення – високі зачіски, виконані з довгого або короткого волосся. Чим вище підняте волосся, тим краще. Якщо говорити про стрижках, то сюди добре підходять ступінчасті, каскадом. А проділ краще робити збоку.

Для круглої форми обличчя ідеально підходять довге пряме волосся, що падає вертикально і закриває щоки.

 • Трикутна

Найважливіше – замаскувати занадто великий лоб. Його треба перекрити довгим пишним чубчиком, який може бути прямим або покладеним по діагоналі.

Дуже добре виглядає зачіска з пишним обсягом волосся в області підборіддя, наприклад, каре, завиті крупними або дрібними локонами.

 • Подовжена

Основна мета – розширити обличчя. Тоді воно буде виглядати гармонійно. Цьому допоможе стрижка, пишно укладена в області скронь і вух. Також підійде довгий, об’ємний чубчик, що закриває весь лоб.

 • Квадратна

Основне завдання – пом’якшити контури обличчя. У такому випадку рекомендується носити завиту шевелюру. Добре буде виглядати високо піднята зачіска з завитими пасмами, спущеними спереду уздовж обличчя, а також пишно укладена каскадна стрижка. Відкривати лоб не варто.

 • Ромбоподібна

Перш за все, треба звузити обличчя на рівні скул. Тут потрібні зачіски з бічними пасмами, що прикривають вилиці. Хороший варіант – укладання з пишним чубчиком. Якщо є проділ, його краще робити збоку.

 • Грушоподібна

Основне завдання – замаскувати широку нижню щелепу. Тут потрібні зачіски, які візуально відвернуть від неї увагу, наприклад, пишні зверху і в області чола. Також підійдуть укладанні з пасмами, випущеними уздовж щік.

 • Повна

Головне завдання зачіски для повного обличчя – звузити щоки. Для цього потрібні укладання з пасмами, випущеними уздовж обличчя. Також цьому допоможе довгий діагональний чубчик.

Універсальні зачіски

Для більшості типів краси найкраще підходять завиті зачіски з великими або дрібними локонами. Вони роблять зовнішність дуже жіночною і пом’якшують будь-які недосконалості рис, наприклад, великий ніс, широку або вузьку нижню щелепу і ін. Завитки і м’які хвилі є тим обрамленням, яке допомагає замаскувати будь-які недоліки.

Зараз в зачісках одним з наймодніших напрямків є стиль ретро, ​​для якого як раз характерні завите волосся: локони, валики, хвилі, фестони.

Якщо у вас волосся в’ється від природи, рекомендується застосовувати засоби для укладання і фіксації, призначені спеціально для кучерявого волосся: шампуні, муси, гелі, воски, лаки. Тоді його краса буде виглядати найбільш виграшно. Ці засоби дозволять шевелюрі тримати гарну форму протягом всього дня.

А якщо ви володієте прямим волоссям, то можна зробити перманентну завивку в салоні. Ви можете зробити будь-яку завивку: велику або дрібну. Вона буде служити основою для подальшого укладання. Завдяки цьому краса зачіски буде триматися від миття до миття голови: досить буде завити волосся на бігуді, укласти їх і зафіксувати лаком.

Завита шевелюра може бути короткою, середньої або довгою. Рекомендується використовувати волосся середньої довжини. Воно виконує роль обрамлення обличчя, і в той же час за ними досить просто доглядати.

Форми обличчя: краса і характер

як підібрати стрижку до лиця

Китайці вже багато століть тому помітили, що форми лиця і особистість людини пов’язані між собою. За типом краси можна розгадати характер – запевняють жителі Піднебесної. На які маркери вони звертають увагу? Про що, на їхню думку, говорять різні типи лиця?

 • Овальне

Особистість зі складним характером. Примхлива. Надмірно вразлива, все, що відбувається пропускає через себе. Внутрішньо нестійка, часто змінює свої погляди. Для неї найважче – прийняти будь-яке рішення і зупинитися на ньому.

 • Кругле

Власники такої форми – добрі люди, часто ставлять чужі інтереси вище за власні. Вони вміють вислуховувати інших, їм можна довіритися. Вони не люблять конфліктів і сварок, тому намагаються їх уникати. Через це часом їх помилково вважають занадто покірними і поступливими.

 • Трикутне

Така жінка володіє художнім складом розуму і розвиненою інтуїцією. Інтелектуальна, обережна, спостережлива, не завжди послідовна в своїх діях. При прийнятті рішень коливається. Може бути хитрою.

 • Подовжене

Ця дама дуже інтелектуальна і мудра. Цілеспрямована, амбітна, відповідальна. Часто буває трудоголіком. Нерідко має закритий характер, підпускає до себе не всіх, хоча зовні може виглядати товариською.

 • Квадратне

Наполеглива, рішуча, енергійна особа. Природжений лідер. Дуже прагне до успіху і досягає його. Неймовірно спостережлива, швидко схоплює те, що відбувається навколо і приймає правильні рішення. В особистих відносинах схильна домінувати.

 • Ромбоподібне

Ця жінка звикла тримати все під контролем. Працює якісно, ​​вникаючи в усі деталі. Тримає своє слово. Але вона може бути гострою на язик і показати це, якщо її вивести з себе. Розважлива, іноді навіть проявляє жадібність.

 • Грушоподібне

Жінка з такою формою обличчя може бути спокійною, іноді навіть повільною. Не відрізняється особливою цілеспрямованістю, може пускати справи на самоплив, не доводити їх до кінця. Тим не менш, вона товариська оптимістка і в житті, найчастіше, щаслива.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *