стрижки для підлітків-хлопчиків 2021

Модні стрижки 2021 року для підлітків-хлопчиків

Зачіска має важливе значення в будь-якому віці, навіть в підлітковому. Хлопчики теж хочуть бути модними і стильними. При виборі стрижки для них важливо враховувати, щоб вона була комфортною і подобалася. Розглянемо різні модні стрижки для підлітків-хлопчиків, актуальні в 2021 році.

Нові тренди

Підлітки прагнуть бути стильними та оригінальними, тому важливо приділяти увагу підбору зачіски. Тепер не варто вибирати дитячі варіанти, так як молоді люди бажають виділитися з товариства, вигідно показати свою зовнішність. Перукарями створені цікаві види стрижок.

стрижки для підлітків хлопчиків 2021

Тепер не в моді засмальцьовані косми. Основним трендом 2021 року вважається акуратність. Щоб бути модним, необхідно підтримувати чистоту волосся, періодично виконувати коригування зачіски. Навіть самий стильний образ може бути зіпсований через недбале укладання.

Підліткові зачіски вважаються копією дорослих варіантів. Хлопчики бажають здобути незалежність, тому нерідко запозичують ідеї, щоб підкреслити свою свободу. Але ще важливо зрозуміти, яка зачіска підходить, а яку краще не вибирати. Необхідно враховувати, що більшість підлітків ранимі, тому слід обережно підбирати слова.

стрижки для підлітків хлопчиків 2021

стрижки для підлітків хлопчиків 2021

При наявності якихось особливостей у зовнішності, наприклад, великих вух, бажано вибирати стрижки, які зможуть приховати їх. Відмінно підходять асиметричні укладання. При цьому не варто вносити в образ безліч елементів, щоб не перетворити модний лук в невдале поєднання технік.

Стилісти радять враховувати стан і густоту волосся, вибираючи модні стрижки для підлітків хлопчиків. У 2021 році актуальні різні тренди, але важливо орієнтуватися на зовнішність. Якщо укладання ідеальне для кучерявих, то воно не підходить для хлопчиків з рівним волоссям. А активним більше підходять короткі зачіски.

Окулісти не рекомендують вибирати стрижки з довгими чубчиками, які приховують очі. Такі варіанти виглядають чудово лише в модних журналах, а в реальності незручні і тільки псують зір. Постійно поправляти пасма негігієнічно.

Стилісти радять зачісувати чубок набік або піднімати вгору зразок стильного ірокеза. При виборі зачіски необхідно поцікавитися у перукаря про методи укладання.

Напівбокс

Актуальними залишаються короткі стрижки. Напівбокс – модна зачіска для володарів прямого і хвилястого волосся. Вона чудово підходить для різних віків.

зачіска напівбокс для хлопчиків

зачіска напівбокс для хлопчиків

Ця модна зачіска має наступні особливості:

 • область скронь і потилиці необхідно вистригти дуже коротко;
 • на маківці залишаються пасма у 5-8 см;
 • переходи — плавні;
 • можна по-різному укладати волосся.

Напівбокс роблять з використанням ножиць і машинки. Іноді майстри застосовують філіровочні ножиці для оригінального оформлення чубчика. Напівбокс чудово підходить для різного волосся. Бажано, щоб зачіску виконував фахівець, якому відомі всі тонкощі створення сучасних укладок.

зачіска напівбокс для хлопчиків

Стрижка відмінно гармонує з усіма формами обличчя, оскільки довжина пасом може регулюватися на маківці. Зачіска має акуратний вигляд, тому не буде заважати хлопчикові. Напівбокс можна укладати різними способами, змінюючи напрямок волосся і чубчика.

зачіска напівбокс для хлопчиків

У будь-якому випадку образ буде виглядати стильно. Саме тому напівбокс відносять до модних стрижок не тільки для підлітків-хлопчиків. І в 12 років з таким укладанням дитина буде виглядати дорослішим.

Андеркат

Особливість зачіски — короткі або вибриті віски і густі верхні пасма. Присутній бічний проділ. Волосся можна укладати різними способами. Андеркат не потребує спеціального догляду, він завжди має модний і стильний вигляд. Досить дотримувати елементарні правила, щоб образ був акуратним.

андеркат для хлопчиків

андеркат для хлопчиків

Таку стрижку краще не вибирати підліткам з пухкими щоками, оскільки вона зробить обличчя ще повніше. А ось худим хлопчикам такий варіант підійде відмінно. Щоб зачіска виглядала гармонійно, необхідно, щоб волосся в макушечній області було відрощено на 7-10 см.

андеркат для хлопчиків фото

андеркат для хлопчиків фото

андеркат для хлопчиків фото

Хлопчаки з андеркатом мають стильний вигляд. У 2021 році укладання залишається актуальним. Його можна поєднувати з класичними та спортивними речами. Але потрібно регулярно ходити в перукарню, щоб виконувати коригування. Тільки тоді виходить стильний і приємний вигляд. Андеркат — найкращий варіант на коротке волосся.

андеркат для хлопчиків фото

андеркат для хлопчиків фото

андеркат для хлопчиків фото

Шапочка

При такій зачісці великий обсяг залишають на тім’яній та скроневих ділянках, а потилицю роблять короткою. В шапочці — чіткі лінії. Стрижка буває короткою та подовженою. Важливо, щоб був густий чубчик, його довжина повинна відповідати довжині волосся на потиличній частині.

стрижка шапочка для хлопчика підлітка фотографії

стрижка шапочка для хлопчика підлітка фотографії

Шапочка буває декількох видів:

 1. Класична. Волосся на маківці підстригаються рівно горизонтально.
 2. Градуйована. Відсутні чіткі лінії. Стрижка волосся відбувається плавно шарами.
 3. Укорочена. У цьому випадку робиться довжина коротше порівняно з класичним виглядом.
 4. Подовжена. Волосся на потилиці буде довшим, ніж чубчик. Пасма стрижуть плавним зрізом.

Який варіант модної стрижки для підлітків-хлопчиків в 14 краще вибрати, залежить від типу зовнішності. Бажано порадитися зі спеціалістом. Укладання ідеально виглядає на прямому волоссі. Її можна робити не тільки дітям молодшого і середнього шкільного віку, але і юнакам-випускникам.

стрижка шапочка для хлопчика підлітка фотографії

стрижка шапочка для хлопчика підлітка фотографії

Бобрик

Ще це укладання називають «їжачком». Волосся коротко підстригають, з плавним переходом від потилиці до скроні і до верхівки. Бобрик — спортивна стрижка, у якої відсутні вікові обмеження. Навіть багато відомих футболістів воліють бобрик. Він актуальний і в 2021 році, оскільки відрізняється легкістю і практичністю.

стрижка їжачок для хлопчика

Їжачок краще не вибирати для тонкого і м’якого волосся, інакше він не буде зберігати форму. А ось у всіх інших випадках підходить ідеально. Головне, щоб стрижка була виконана професіоналом.

стрижка їжачок для хлопчика

стрижка їжачок для хлопчика

Боб

Хлопчикам 12 років така стрижка підходить найбільше, оскільки має стильний і привабливий вигляд. Боб акцентує увагу на дитячій безпосередності, але при цьому створює модний образ. Деякі вважають зачіску універсальною, оскільки її можна вибирати для різної форми обличчя і типу волосся.

зачіска боб для хлопчика підлітка фото

зачіска боб для хлопчика підлітка фото

При створенні боба верхівку залишають об’ємною, а скроневу частину роблять короткою. Також має бути чубчик. Боб роблять на короткому, середньому і довгому волоссі.

Також він буває градуйованим і асиметричним. При цьому існує чимало варіацій. Фахівець допоможе вибрати найбільш підходящий вид залежно від зовнішності і структури локонів.

зачіска боб для хлопчика підлітка фото

зачіска боб для хлопчика підлітка фото

Теніс

Деякі вважають, що з коротким волоссям складно проводити експерименти. Але, виявляється, є зачіски, які відмінно підходять для такого випадку. Ця спортивна стрижка швидко стала популярною у молодих людей.

стрижка теніс для хлопчиків

стрижка теніс для хлопчиків

У тенісу є свої особливості. На скронево-потиличній області вистригають волосся максимально коротко, а на маківці залишають середню довжину. Спеціаліст приступає до роботи з боків, переходячи до низу. Волосся на тім’яній частині відтягуються пальцями.

Універсальне укладання підходить всім підліткам, оскільки для кожної зовнішності підбирається свій варіант. Фахівець враховує форму черепа і структуру локонів.

стрижка теніс для хлопчиків

стрижка теніс для хлопчиків

Проста техніка виконання допоможе створити унікальний стиль за короткий час. Теніс поєднується з рваними джинсами, кедами, а також з діловим костюмом. З такою модною стрижкою для підлітків-хлопчиків до 16 років майже не потрібне укладання: досить розчесатися і нанести трохи гелю для розташування прядок в потрібному напрямку.

Хвости і пучки

Довге волосся свідчать про приналежність до неформальних рухів. Але в розпущеному вигляді воно не завжди акуратне. До того ж так воно може не підходити під стиль. Бажано робити з локонів хвости і пучки.

Хвости для хлопчиків

Важке волосся можна збирати на маківці, після чого закріпити гумкою. Навіть від вітру така зачіска не зіпсується. Якщо волосся кучеряве, на потилиці роблять пучок. Завдяки низькій посадці забезпечується об’єм над головою, а прядки легко обрамляють обличчя.

стрижка пучок для хлопчиків

Хвости і пучки — чудовий вибір. Якщо на тім’яній частині волосся довге, його закріплюють у тугий пучок. Гладка поверхня красиво виглядає, до того ж не буде заважати під час руху.

Деякі вважають, що волоссю не потрібен догляд і корекція. Але посічені кінчики здатні зробити неохайним навіть модний образ. Тому слід регулярно ходити до перукаря. Бажано робити це кожні 2 місяці.

стрижка пучок для хлопчиків

стрижка пучок для хлопчиків

Подовжений андеркат з поголеною потиличною частиною чудово виглядає, якщо зробити високий пучок. Волосся довжиною нижче підборіддя краще скріплювати в хвости. Вони роблять підлітка більш мужнім.

стрижка пучок для хлопчиків

Правила укладання

Щоб зачіски мали акуратний вигляд без застосування укладальних засобів, потрібно придбати мінімум аксесуарів: браш (кругла щітка) і фен. Завдяки цим інструментам легко надати потрібну форму та обсяг локонам різної довжини. Тільки з ними виходять модні і привабливі укладання, це підтверджують численні фото.

Фахівці радять:

 1. Короткі пасма підсушують феном з дифузором, трохи піднімаючи їх біля коріння.
 2. Для волосся 5 см потрібен брашинг, яким виконується підкручування. Кінці потрібно намотати всередину, біля коріння зробити обсяг за напрямком росту.
 3. Між феном і головою має бути відстань хоча б в 20 см. Повітря повинно йти по напрямку росту волосся.
 4. Якщо прядки пушаться, попередньо на них наносять спеціальний крем або віск.
 5. Гель, що зробити його більш слухняними.

Модні стрижки для підлітків-хлопчиків у 2021 році дозволять підібрати найкращий варіант для кожної дитини. Дотримуючись зазначені рекомендації, можна отримати акуратну зачіску, яка ідеально вписується в образ. З правильно виконаним укладанням підліток буде відчувати себе набагато комфортніше. А адже це — головне.

Підводячи підсумки

 1. Підлітки прагнуть до індивідуальності, а висловити її допоможе відповідна стрижка.
 2. Зачіску необхідно вибирати залежно від типу зовнішності, щоб підкреслити її достоїнства і приховати можливі недоліки.
 3. Бажано робити стрижку у фахівця, якому відомі всі сучасні тенденції моди.
 4. Необхідно регулярно ходити до перукаря для корекції зачіски.
 5. Акуратний вигляд забезпечується з допомогою правильно зробленого укладання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *