Найбільша щука

Найбільша щука

Найбільші щуки іноді можуть досягати росту дорослої людини. В основному вони живуть у прісних водах Євразії і Північної Америки. Риби набагато частіше зустрічаються в прибережних регіонах, з рясною рослинністю.

Кожен рибалка прагне виловити, максимально велику рибу, і щука в цій справі не є винятком. Сьогодні в хід йдуть самі сучасні види спорядження, допомагають збільшити шанс піймання великої риби.

Крім блешень, щук нерідко ловлять на живу або мертву наживку. При цьому навесні, влітку, восени і взимку рибалки використовують абсолютно різні способи лову. Це пов’язано з тим, що в залежності від пори року риба змінює «місце проживання».

У цій статті будуть представлені офіційні випадки вилову самих великих щук в історії. До речі, зверніть увагу на інші статті з рубрики «саме Саме у світі».

Найбільша щука

Мало кому відомий той факт, що найважча щука була спіймана в 1497 р.

Вік щуки становив близько 270 років. Рибалки прийшли до такого висновку, спираючись на дані про кільці, яке було одягнене на рибу в 1230 р. за розпорядженням Фрідріха 2.

Довжина найбільшої і старої щуки досягала 5,7 м, при вазі 140 кг. Якщо вірити переказу, то її луска була повністю білою, оскільки до того часу вона втратила відповідного пігменту.

Скелет щуки був переданий в один з музеїв Німеччини. Однак сучасні експерти встановили, що він складався з хребців різних видів щук, що сказало про його підробленості.

Цікаво, що вчені скептично ставляться до того, що щука змогла прожити таке довге життя, так як максимальний вік риби не перевищує 25-30 років.

Цікаві факти про самих великих щук

  1. Найперша, офіційно зареєстрована велика щука в Російській Федерації була виловлена в 1930 р. Її вага становила 35 кг.
  2. У 1957 р. американські рибалки виловили у річці Св. Лаврентія (Нью-Йорк) маскинонга вагою 32 кг
  3. Найбільша звичайна щука теж була спіймана американськими рибалками. У 1940 р. вони витягли з води 25-кілограмову рибу, яка була визнана найбільшою звичайною щукою в історії.
  4. В архівах зберігся запис, згідно якої в 17 столітті у водах Волги була виловлена риба довжиною 9 м, при вазі в 2 тонни. Вчені скептично ставляться до документа, вважаючи, що такий примірник просто не міг існувати.
  5. Самка щуки здатна відкладати від 17 000 до 215 000 ікринок.

Сподіваємося, стаття про найбільшу щуку була для вас корисною. Якщо вам подобається подібна інформація, або ви взагалі любите різні цікаві факти, – поділіться нею в соцмережах і підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *