Народні прикмети на 10 квітня

Народна назва:

Євстрат, Іларіон, мати-й-мачуха.

Прикмети і звичаї

Одне з своїх назв цей день отримав з-за того, що вважається, ніби зібрані у минулому році квіти мати-й-мачухи більше не будуть мати цілющою силою, тому необхідно використовувати їх саме сьогодні. Крім того рослина покликана оберігати сиріт та одиноких людей, так що дата ідеально підходить для масових заходів, наприклад, можна успішно проводити тренінги, ділові переговори, презентації і просто працювати з ким-то в команді.

Постарайтеся ні з ким не сваритися, особливо, біля водойми, так як ви можете ніколи більше не помиритися з цією людиною.

10 квітня, мабуть, сама непередбачувана погода – може весь день лити дощ, дути шквалистий вітер або світити теплі весняне сонце.

  1. Почули довгі і глухі удари грому – кілька тижнів поспіль будуть лити дощі і не виходити сонце з-за хмар.
  2. Помітили, що сороки розташувалися на самих верхівках дерев – скоро остаточно відступлять холоди і настане весняне тепло.
  3. Дощовий день вважається передвісником багатого врожаю, так само, як і ранковий туман або іній.

У цей день іменини святкують:

Іларіон, Ілля, Іона, Степан.

Тлумачення снів 10 квітня

Якщо сон був дуже яскравим і гарним, то постарайтеся нікому не переказувати його зміст, щоб він міг збутися реальності; сумним і важким – задумайтеся над тим, що в даний момент вас турбує.

  • Сновидіння, в якому вам пригрезились кури, є поганим знаком і передвісником серйозних розглядів з дуже близькою людиною. Якщо ви їх рубали, то наяву вас прилюдно підданий ганьби.
  • Приснилося, що ви сваритеся зі своїм керівником, значить, ваше подалі життя буде спокійною і благополучною.
  • Вивертали уві сні власні кишені – будьте гранично уважні і стежте за своїми грошима, щоб не стати жертвою дрібного злодюжки.
  • У нічних мареннях пили молоко – можливо, найближчим часом хтось із ваших батьків важко захворіє.
  • Сон, у якому ви приміряли на себе хустку, обіцяє багатство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *