Народні прикмети на 11 липня

Народна назва:

Павло, Сергій і Герман, кропив’яні заговини.

Звичаї

Одне з своїх назв ця дата отримала, так як саме вона вважається останнім днем, коли з кропиви можна зварити щі. Потім рослина втрачає не тільки свій особливий смак, але і цілющі властивості.

Постарайтеся не призначати на цей день хірургічних операцій і весіль, якщо не хочете, щоб вони пройшли невдало і в майбутньому повторилися ще кілька разів. Також не слід підстригати маленьких дітей. Згідно з народним повір’ям, той, хто вирішить віддати борг, прирече себе на нещастя і прожене удачу; хто засне посеред дня – буде мучитися із-за сильного головного болю; хто відчує нездужання – проболеет ще одинадцять днів.

Молоді, виконує народні традиції, не варто лягати спати до самого ранку. Проведіть ніч, розважатися в компанії друзів, співайте пісні, танцюйте, розповідайте один одному кумедні історії з життя.

Прикмети

  1. Помітили, що у водоймах підвищився рівень води – наближається негода.
  2. В лісі перестали кувати зозулі, значить, майбутня зима настане рано і буде дуже сніжною.
  3. Вітряні потоки закручуються у вихорі – готуйтеся до посушливого періоду.
  4. Якщо на озерній гладі з’явилися доріжки з піни або сороки літають поблизу житлових будинків, то незабаром почнеться затяжний дощ.
  5. Побачили, що в сонячний погожий день на небі з’явилася яскрава веселка, значить, наближається негода.

У цей день іменини святкують:

Сергій, Герман, Іван, Іона, Кір, Ксенофонт, Павло, Елеонора.

Тлумачення снів 11 липня

  • Якщо в сновидінні побачили одну качку, то незабаром вам пощастить зустріти людину, з якою ви вирішите зв’язати свою долю. Дві птиці є провісниками весілля або довгоочікуваного додавання. Бізнесменам подібні сни обіцяють примирення з давніми ворогами і висновок вдалих угод.
  • Нічні мрії, в яких фігурував чорно-білий або золотистий бик, вважається сприятливим знаком, особливо, якщо вам довелося з ним грати або гуляти. Наснилося тварина була агресивно налаштована і намагалося вас покалічити, значить, на даний момент ваші неправильні вчинки і можуть призвести до великої біди.

Талісмани

Якщо ви хочете стати більш привабливим людиною в очах оточуючих, то придбайте собі талісман у вигляді бика чорно-білого або золотого кольору. Він допоможе вам пластично рухатися, стати ефективною і цікавою особистістю для інших.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code