Народні прикмети на 11 вересня

Народна назва:

Іван Предтеча, Іван-прольоток, голосіївка, пісний день.

Звичаї

На 11 вересня випадає один із найсуворіших постів, коли забороняється не тільки їсти м’ясо, але і будь-які круглі продукти, такі як капуста, яблука і т.д. Також вважається великим гріхом танцювати, співати пісні, шити і в’язати.

Згідно з народними звичаями в цей день не слід брати в руки ніж, так як це принесе людині велике нещастя. Те ж саме відноситься до лопати, сокири і косі.

З давніх-давен вірили, що ті, хто на Івана Предтечу виходить на вулицю і пригощає жебраків їжею, будуть весь рік відчувати себе добре.

Люди, які наділи одяг червоного кольору або принесли в будинок червоні квіти, можуть тим самим накликати на себе велику біду.

Якщо самотня людина відправиться в цю дату до церкви і відстоїть там всю службу, незабаром неодмінно зустріне свою долю.

Прикмети

  1. Почули гуркіт грому, значить, осінь буде теплою і відсуне наступ зими.
  2. Якщо дуже високий атмосферний тиск швидко падає, а вітер змінив свій напрямок з південно-західного на північно-західне погода покращиться, а через 1-2 дня піде дощ.
  3. Побачили в небі летить лебедя – скоро випаде сніг; гусака – почнеться дощ; зграю журавлів, що відлітають на південь – осінь рано закінчиться, і прийдуть холоди.
  4. Білі латаття на водоймах у 8 ранку не піднялися над водою – незабаром похолодає, і почнуться затяжні дощі.
  5. Якщо шпаки не поспішають летіти в теплі краї, то чекайте «бабиного літа».
  6. На вулиці дуже багато граків – сонячна погожа погода протримається ще досить довго.

У цей день святкують іменини:

Іван, Уляна.

Тлумачення снів 11 вересня

  • Наснилося, що ви знайшли цвяхи – вас чекають перешкоди на шляху до досягнення заповітної теми; купили їх – вам доведеться чимало потрудитися заради власного успіху; забивали їх в стінку – ваша наполегливість допоможе вам в нелегкому протистоянні.
  • Сновидіння, в якому ви ненароком сіли на цвях, попереджає про те, що найближчим часом у вас можуть виникнути серйозні проблеми зі здоров’ям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *