Народні прикмети на 11 жовтня

Народна назва:

Харитонів день.

Звичаї

Цей день у народі вважається не дуже хорошим, так як нечиста сила починає шаліти, тому без особливої необхідності краще не виходити з дому, а займатися господарськими справами, але при цьому не підмітати підлогу, так як разом з сміттям ви можете вимести сімейне щастя і накликати велику біду на своїх домочадців.

Крім того, не слід вживати в їжу ягоди в будь-якому вигляді, будь то варення, компот або один із компонентів у якому-небудь продукті. Існує повір’я, згідно з яким 11 жовтня диявол попльовував на всі ягідні кущі, тому той, хто їх покуштує плоди, отруїться отрутою змія.

Прикмети

  1. Помітили, що листя, опалі з осик, лягла на землю обличчям вгору, значить, прийдешня зима буде теплою і малосніжною.
  2. Якщо протягом дня вітер змінив свій напрямок за годинниковою стрілкою, то найближчим часом на землю опуститися густий туман.

У цей день іменини святкують:

Макар, Григорій, Ісаакій, Кирило, Марко, Прохор, в’ячеслав, Матвій, Федір, Олександр.

Тлумачення снів 11 жовтня

Сновидіння, в яких фігурували чиїсь ноги, свідчать про стан вашого здоров’я, тому необхідно звернути увагу на те, в якому стані були зі сну кінцівки. Якщо вони травмовані, то насправді ви ризикуєте отримати нервовий зрив з-за надмірного фізичного і морального перенапруги.

Талісмани

Тім, хто відчуває занепад сил і не може зосередитися на одній справі, з-за чого часто відчуває переживання, слід обзавестися оберегом у формі невеликого лаптя. Він вбереже вас від емоційних перевантажень і додасть свіжих сил.

Якщо ви хочете, щоб ночами вам перестали снитися кошмари або пропала безсоння, то покладіть під подушку гірський кришталь. Крістал зеленуватого відтінку здатний привнести у ваше життя рівновагу, спокій, до того ж зміцнить здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *