Народні прикмети на 12 квітня

Народна назва:

Іоанн Лествичник, біди з домовими.

Прикмети і звичаї

Якщо 12 квітня спекти печиво і прикрасити його зверху тонкими смужками тіста, то за того, яка з них найбільше обгоріла, можна дізнатися, в якому саме місяці потрібно чекати неприємностей.

Ця дата є важливою для тих, хто вірить в домовика, так як зараз він починає бешкетувати і створювати проблеми господарям, тому краще не виходити до світанку на вулицю.

Постарайтеся весь день провести на природі або займіться справами, пов’язаними з посадкою рослин. Наприклад, почніть розводити кімнатні квіти або підготуйте на дачній ділянці грунт для майбутнього посіву.

  1. Помітили пролітають над своєю головою гусей – подивіться, наскільки високо в небі вони летять. Якщо низько, то в майбутні місяці буде мало дощів і навпаки.
  2. На Іоанна Лествичника розпустилися кульбаби – літні місяці швидко зміняться похолоданням і ранньої осені.
  3. Спостережливі люди можуть подивитися, з якою саме сторони дерев і будинків птахи у ють гнізда. Якщо з південної, то літні місяці не порадують теплом і сонцем.
  4. Запримітили раннє цвітіння кульбаби, значить, літо обіцяє бути коротким.

У цей день іменини святкують:

Захар, Іван, Пантелеймон.

Тлумачення снів 12 квітня

  • Якщо вам приснилася лисиця, то знайте, що у вас є дуже небезпечний ворог, який чекає вдалого моменту, щоб втілити свій підступний план у життя.
  • Побачили в сновидінні, що ллєте воду з відра – вам зроблять пропозицію, яке згодом виявиться невигідним і навіть може розорити вас.
  • Тим, у кого 12 квітня іменини, сон, в якому з’єднання явилися вазі, наповнені всілякими фруктами, обіцяє удачу та успіх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *