Народні прикмети на 13 липня

Народна назва:

Полупетр, поминки по весні, маківка літа, проводи весни, дванадцять апостолів.

Звичаї

Вважається, що 13 липня – вкрай небезпечний день, так як вам можуть передатися чужі хвороби, тому перед виходом з будинку необхідно вимовити особливий змова, захищає від усіляких недуг.

У давні часи люди фарбували яйця, як це роблять зазвичай на Великдень, а потім обмінювалися ними, вимовляючи свої найкращі побажання. Зараз же можна просто приготувати якесь блюдо з яєць, наприклад, яєчню і з’їсти її, подумки бажаючи своїм близьким здоров’я і благополуччя.

Народні прикмети говорять, що людина, народжена в цю дату, неймовірно цілеспрямований і завжди добивається того, чого хоче.

Прикмети

  1. Якщо хмари, що пливуть по небу, придбали жовтувато-мідний відтінок, то скоро почнеться дощ.
  2. Відчули, що з південно-східного напрямку дме теплий вітер – чекайте на наступний день і ясну сонячну погоду.
  3. З лісу чується кування зозулі – літо буде довгим і погожим.
  4. Помітили, що з’явилася веселка, в якій переважає червоний колір, значить погода буде теплою та безвітряною.
  5. У самий розпал спекотного сухого дня з південно-сходу подув сильний вітер – завтра піде дощ.
  6. Хочете дізнатися, чи буде дощити – з ранку зверніть увагу на траву: якщо на ній немає роси, то видасться теплий і сонячний день, багато – навпаки.
  7. Побачили, що вночі навколо місяця з’явилися невеликі, але впритул прилягають до неї вінці – чекайте вогкості і похмурого неба.
  8. Вночі яскраво сяють зорі, а ближче до ранку небо затягується хмарами – знайте, що наближається сильна гроза.

У цей день іменини святкують:

Андрій, Варфоломій, Іван, Матвій, Петро, Семен, Сафрон, Пилип, Хома, Яків.

Тлумачення снів 13 липня

  • Сновидіння, в якому був присутній казковий різнобарвний дракон, обіцяє фінансове благополуччя. Якщо при цьому він стояв у воді і намагався втихомирити розбурхану стихію своїми лапами або хвостом, то незабаром ви позбудетеся від виснажливого вас недуги. Тим, у кого немає проблем зі здоров’ям, подібний сон передвіщає внутрішнє відчуття піднесення духу і початок нового життя. Можливо, вас чекає приємне знайомство або довгоочікуване підвищення по службі.
  • Приснилося, що вас намагається з’їсти або смертельно поранити гігантський дракон – будьте готові до невдач і розчарувань. Крім того, вам слід знати, що ваша власна сила повільно знищує вас зсередини, тому навчитеся трохи її притримувати.

Талісмани

Якщо ви придбаєте собі талісман у вигляді невеликого дракончика, він допоможе вам адекватно реагувати на непередбачувані ситуації і легко, але розумно ставитися до своїх помилок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code