Народні прикмети на 14 лютого

Народна назва:

Петро-полукорм, Трифон-перезимник, Трифонів день.

Звичаї

Прийнято вважати, що людина, чий одяг або взуття прогризли миші або щури, незабаром може померти. Якщо ж вони з’єднання їли ті, що залишилося після вечері, то у господаря будинку сильно заболять зуби.

Існує давнє повір’я, що на зірки опівночі має право дивитися лише той, хто народився в цей день. Існують і інші заборони, наприклад, не слід ставити в церкві свічки за упокій, ходити в лазня і переступати через віник. До того ж постарайтеся не мати справи з гострими та колючими предметами.

Якщо ви хочете захистити свій будинок від гризунів, то 14 лютого розкидайте по кутах шкарлупу від великодніх яєць або обійдіть його з паскою в руках.

За традицією в цей день закохані проводять час разом, зізнаються в коханні і дарують один одному подарунки.

Тім, хто хоче дізнатися, яким буде суджений, потрібно знайте пару птахів. Якщо це будуть синички, то людина виявиться молодим, веселим і добрим; ворони – дорослим і суворим; сороки – легковажним і надто балакучим.

Згідно з переказами, бездітна жінка, що бажає завести дитину, повинна відправитися на водойму, на якому майже немає льоду, і кинути в нього букет квітів. Через деякий час їй вдасться завагітніти.

Прикмети

  1. Ближче до кінця дня на небі з’єднання явився щільний туманний куля білих хмар, отже, найближчим часом погода точно не зіпсується.
  2. Якщо вночі на ясному небосхилі з’єднання явилося багато зірок, то весна прийде пізно.
  3. Яким видався день, таким буде весь лютий і перша половина березня.
  4. У безвітряну погоду зашумів ліс – настає сильна хуртовина.
  5. Ввечері на землю опустився густий туман – до теплого ранку.
  6. Якщо на вулиці на металевих деталях з’єднання явилася свіжа іржа, то незабаром погода погіршиться.
  7. Пішов сніг, значить, вся весна буде дощовою і похмурою.

У цей день іменини святкують:

Василь, Давид, Петро, Семен, Тимофій, Микола.

Тлумачення снів 14 лютого

  • Приснилося, що перестрибуєте через щось – вас чекає успіх, але лише в тому випадку, якщо ви візьметеся за добрі справи. Інакше ви приречені на провал. Молодій жінці подібне сновидіння віщує непросту боротьбу за власне майбутнє: їй доведеться чимось пожертвувати заради успіху і благополуччя. Якщо ж у сні вам ніяк не вдавалося перестрибнути, то, незважаючи на труднощі, ви зможете не вибитися з планом.
  • Сон, у якому ви з чого-то зістрибували, служити застереженням: як би вам ні хотілося зробити безрозсудний вчинок, постарайтеся тримати себе в руках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *