Народні прикмети на 14 серпня

Народна назва:

Маккавій, Макей, Маковей, Маковіїв день, Перший Спас, Медовий Спас.

Звичаї

Якщо вірити народним традиціям, то вода, взята з річок чи озер і освячена в цей день, стає цілющою і здатна позбавити від багатьох хвороб того, хто її випив.

На Макеєва можна освятити свій будинок, обсипав його поріг маковими насінням, і тим самим захистити своє житло від злих духів. Вважається, що людина, яка має погані помисли, також не зможе зайти в такий будинок, так як йому відразу стане погано.

З 14 серпня починається двотижневий Успенський піст, тому постарайтеся ці дні провести не в дозвільному проведення годині, марнослів’я і веселощі, а в старанному працю, скоєнні добрих справ, роздумах про вчинках і покаяння.

Прикмети

  1. Пішов дощ, значить, найближчим часом точно не буде пожеж і не згорить ваше майно.
  2. Якщо в середині ночі погода покращилася, то назавтра похолодає.
  3. Побачили, що до явки виповзли з річки і повільно повзуть по траві – наближається гроза, яка може затягнутися до самого ранку.
  4. Почулися гучні пориви теплого вітру – випаде велика кількість опадів.
  5. По погоді цього дня можна судити про ті, яким видасться 28 серпня.

У цей день іменини святкують:

Олександр, Антон, Гурій, Овсій, Єлизар, Леонтій, Максиміліан, Тимофій, Федір.

Тлумачення снів 14 серпня

  • Якщо у нічних мареннях привиділися комарі, то найближчим часом вам уготовані дрібні зварювання з близькими людьми; осі – ви серйозно образитеся на якусь жінку; мурахи – вам слід серйозно зайнятися власним здоров ” ям, інакше незабаром ви ризикуєте важко захворіти.
  • Вкрай несприятливим вважається сон, у якому ви побачили літаючих мурах. Можливо, в найближчому майбутньому ви не тільки відчуєте себе погано, але і розчаруєтеся через обману з боку нового ділового партнера. Постарайтеся якийсь час не укладати ділові угоди і не вплутуватися в сумнівні заходь.
  • У сновидінні фігурувала червона кров, значить, у відносинах з найближчими родичами у вас виникнуть серйозні проблеми. Якщо ж вам приснилося, що ви спливає кров’ю, то наяву ви відчуваєте нервове виснаження, тому пора відправитися у відпустку.

Талісмани

Якщо вас легко психологічно зламати, то знайдіть собі досить рідкісній оберіг у вигляді кільця із зображенням ведмедя. Він, звичайно, не зможе повністю вас вберегти від негативного впливу оточуючих, але все ж додасть більше сил і впевненості в собі.

Боїтеся стати жертвою чийогось жорстокого обману – обзаведіться крихітну фігурку кішки золотистого кольору. Подібний талісман є провідником Місяця, тому захищає свого власника від негативної енергії, крім того, сприяє налагодженню стосунків з рідними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *