Народні прикмети на 14 жовтня

Народна назва:

Ананій, зазим’я я, Покрив.

Звичаї

Вважається, що вітер, подувший на Покрову, забезпечує незаміжнім дівчатам великий попит у женихів, а почався снігопад – щастя в шлюбі. Якщо в цей день дівчині нікого пропозицію, а вона відмовила, то ще три роки вона буде самотня. Ті ж, хто 14 жовтня зіграв весілля, проживуть довге і щасливе спільне життя.

Існує прикмета, згідно з якою забороняється пускати в будинок гостей, якщо їх троє, крім того не варто брати в борг гроші чи позичати комусь.

Ті, у кого є борги, зобов’язання зобов’язані повернути всю суму до останньої копійки, а інші зобов’язання зобов’язані виконати дані колися обіцянки.

Прикмети

  1. Відчули, що подув східний або південно-східний вітер, значить, прийде морозна зима; південний – до тепла; західний – сніжна.
  2. З дубів та беріз повністю опало листя – зимові місяці пройдуть легко, без лютих віхол і хуртовин.
  3. Якщо водоплавні птахи полетіли у теплі краї, то осінь буде дуже короткою.
  4. Помітили, що листя з дерев облетіла не вся – хороша погода протримається ще довго.
  5. Випав сніг, значить, настає сніжна й сувора зима. Якщо ж у цей день не було ніяких опадів, то в найближчі два тижню і на Різдво їх теж не буде.

У цей день іменини святкують:

Олександр, Віра, Григорій, Донат, Іван, Михайло, Петро, Роман, Сава.

Тлумачення снів 14 жовтня

Побачений вексель служити попередженням: скоро доведеться віддавати давні борги. Якщо уві сні ви самі видавали його комусь, то наяву вам доведеться позичити велику суму грошей тому, хто згодом виявиться ненадійним людиною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *