Народні прикмети на 15 липня

Народна назва:

Фотій, Берегиня.

Звичаї

Згідно з народними прикметами, в цей день стародавня богиня Берегиня, покликана охороняти людей від усілякого зла, що приносить здоров’я і заступниця сімейним парам, ходить уздовж берегів річок, тому всі трави, що ростуть на них, наділені цілющими властивостями.

Деякі люди представляли Берегиню в образі берези, тому висаджували ці дерева біля свого будинку, щоб захистити себе від усіляких бід і захистити від нечистої сили.

Прийнято вважати, що тим, хто народився 15 липня, протегує в’яз, так що під час нещасть необхідно знайти і обійняти його, щоб запастися енергією і силою. Півгодини такої «терапії» допомагають людині знайти душевний спокій та рівновагу, хоча зазвичай ці люди від народження наділені незворушністю, розважливістю, врівноваженим характером, крім того, володіють чудовим почуттям гумору і серйозно відносяться до принципів моралі.

Прикмети

  1. Помітили, що на деревах (особливо, березу) з’явилися перші жовті листя, значить, осінь і зима будуть ранніми.
  2. Після дощу асфальт дуже швидко висох – негода затягнеться ще на кілька днів.
  3. Перисті хмари дуже швидко перетворилися в шаруваті – скоро повіє короткочасний теплий і несильний вітер.
  4. Побачили, як в мурашниках відчинені всі ходи, а мурахи активно працюють, метушачись туди-сюди – скоро почнеться дощ. Якщо ж крилаті мурахи почали цілими роями кружляти у повітрі, то наближається злива.
  5. Почули гучні та тривалі крики сичів в лісі – чекайте багатого врожаю.
  6. Якщо сазани починають купатися у водоймах, то в найближчі дні буде стояти тепла і ясна погода.
  7. Велика кількість лісових ягід віщує морозну сувору зиму з частими хуртовинами і снігопадами.

У цей день іменини святкують:

Генріх, Фотій.

Тлумачення снів 15 липня

  • Знаковими вважаються сни, в яких фігурують дорожні покажчики. Так, наприклад, побачений «цегла» попереджає про те, що пора припиняти займатися справами, якими в даний момент ви приділяєте практично все своє основне час, причому, чим раніше ви це зробите, тим буде краще для вас.
  • Якщо в сновидінні світлофор показував зелене світло, то вас чекає вдале завершення розпочатих справ.

Талісмани

Для тих, хто має власний бізнес, слід мати талісман у вигляді меча. Він здатний не тільки підвищити прибуток, але і допомогти у виборі правильних рішень.

Якщо ви часто хворієте, то вам необхідно носити на собі кельтський хрест, покликаний оберігати здоров’я свого власника і дарувати йому чудовий настрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code