Народні прикмети на 16 грудня

Народна назва:

Іван Молчальник, Безмолвник.

Звичаї

У цей день слід бути небагатослівним, зберігати спокій навіть у найскладніших ситуаціях, тоді в найближчому майбутньому вам неодмінно посміхнеться удача. Тим, кому вдалося протягом усього дня не зронити ні слова, весь рік буде везти у всьому, до того ж негаразди обійдуть вас стороною.

Вважається, що подружжя, які в цю дату посварилися, до наступного року будуть скандалити через всяких дрібниць і з’єднання ясовувати відносини.

Прикмети

  1. Несподівано вода в річках та інших водоймах почала спадати, значить, незабаром погода покращиться.
  2. Випало дуже мало снігу – наступний рік буде неврожайним.
  3. Почули завзяте цвірінькання снігурів на вулиці – чекайте відлиги.
  4. Якщо палаючі дрова в печі або каміні голосно потріскують, то наближаються сильні морози.
  5. Вночі на небі зірки як би «стрибають», значить, незабаром почнеться завірюха і суттєво похолодає.

У цей день іменини святкують:

Аліса, Іван, Сава, Федір, Микола, Георгій, Андрій.

Тлумачення снів 16 грудня

  • Якщо вам пригрезился квітучий бамбук або безкрайні бамбукові поля, то вас чекає великий успіх. Сміливо беріться за нові проекти і не бійтеся труднощів, які можуть зустрітися на вашому шляху.
  • Сон, у якому ви побачили кропиву, є попередженням: недоброзичливці намагаються надати на магічну дію, альо ві надійно захищені від нього.
  • Побачений вам кропив’янковий віник свідчить про те, що насправді у вас вистачить сил, щоб впоратися з противником, який в даний момент знаходиться в конфліктних відносинах з вами.

Талісмани

Якщо удача покинула вас, то обзаведіться браслетом, виготовленим із стебел бамбука. Такий оберіг здатний зробити вас щасливою і успішною людиною, до того ж залучити до вас любов.

Людям, що з’єднання явилися на світ 16 грудня, варто носити прикраси з берилу. Цей мінерал володіє потужними захисними властивостями, допомагає знайті гармонію в любовних відносинах, уникнути серйозних конфліктів, сплутаності думок і навіть божевілля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *