Народні прикмети на 17 жовтня

Народна назва:

Єрофеїв день, Єрофій-лешегон.

Звичаї

В народі існує повір’я, згідно з яким Єрофей – це останній день, коли лісовики (господарі лісу) бродять по землі, тому вони біснуються і ближче до вечора тягти за собою під землю не тільки трави, ягоди, звірів і птахів, але і людей. Якщо у людини немає вагомої причини, то в цю дату йому не слід вирушати в лісову гущавину, так як злий дух може завести його в непрохідне болото і втопити в багні. Ті, хто все ж відправився туди, повинні вивернути свій одяг навиворіт, а черевики поміняти місцями. Особливо уразливими перед нечистю є люди, які зловживають алкоголем, не ходять в церкву чи часто богохульствующие, тому не варто без особливої потреби виходити з дому і пити спиртні напої.

В цю дату можна приготувати настоянку, яка називається «ерофєїч». Складається вона з цілого ряду запашних трав: чебрецю, звіробою, буркуну, поліну, майорану, деревію, м’яка м’яти, анісу і настояти на горілці в темному і теплому місці протягом 10-12 днів. Вважається, що вона не лише здатна позбавити від багатьох хвороб, але і підвищує апетит.

Не слід призначати весілля на цей день, так як за прикметами подружнє життя не буде щасливою.

Прикмети

  1. Помітили, що дроти гудуть голосніше звичайного, значить, наближається негода.
  2. Снігурі сидять на гілках дерев і безперервно цвірінькають – найближчим часом очікується похолодання.

У цей день іменини святкують:

Яков, Тихон, Микола, Володимир, Дмитро, Михайло, Павло, Василь, Максим, Степан.

Тлумачення снів 17 жовтня

  • Сновидіння, в якому фігурувало ягідне або фруктове варення, свідчить про те, що в даний момент ви закохані, можливо, без відповіді. Якщо у нічних мареннях ві намазували на хліб, то в майбутньому ваш любовний роман буде щасливим.
  • Приснилася ідеально рівна кругла сріблястий місяць – незабаром вам пощастить отримати солідний прибуток.
  • Уві сні спостерігали за сходом сонця – вам надійде нове вигідну пропозицію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *