Народні прикмети на 2 листопада

Народна назва:

Артем’їв день, Артемій.

Звичаї

З давніх часів в цю дату жінкам прийнято рубати, солити і квасити капусту на зиму, чоловікам, які мають приватні будинки – займатися лагодженням парканів та огорож, так як вважається, що через дірки в них буде витікати сімейне щастя і багатство.

Тім, хто страждає від грижі або хвороб шлунка, необхідно відправитися в церкву і поставити свічку святому Артемію, попросили його про швидке зцілення. Крім того, до нього можна звернути з тим, щоб він уберіг від нещасних випадків.

Існує повір’я, згідно з яким людину, що народилася 2 листопада, оберігає мати-вовчиця, тому він з дитинства близький до лісовим звірам.

Прикмети

  1. Випав сніг, але на модрині досі залишилися голки, значить, він швидко розтане. Якщо ж дерева повністю оголилися, то сніговий покрив пролежить до весни.
  2. Затяжний західний вітер принесе з собою тривалі опади.
  3. Вранці в лісі гілки дерев рясно вкриті інеєм, значить, буде неврожайний рік.
  4. Сніг ліг на суху землю – невдовзі потепліє.
  5. Якщо на сході сонце світить дуже білі, а хмари навколо нього червоного або чорного кольору, то день буде непогожим.
  6. При східному вітрі низький атмосферний тиск продовжує швидко знижуватися – буде ясна, але прохолодна погода.

У цей день іменини святкують:

Артем, Валерій, Іван, Леонід, Михайло, Микола, Петро, Іван, Олександр, Федір, Михайло.

Тлумачення снів 2 листопада

  • Сон, в якому вам пригрезился кнур чорного кольору, віщує велику біду; будь-якого іншого забарвлення – удачу.
  • Приснилася червона смородина – ви отримаєте справжню любов. Уві сні смакували нею, значить, наяву ваше невелике бажання здійсниться; збирали її в корзину – вам пощастить отримати довгоочікувану прибуток.

Талісмани

Якщо ви хочете завжди і у всьому перемагати, то вам необхідно зобразити руну бога Ингуза на стовбурі яблуні. Вона допоможе успішно завершувати розпочаті справи, дарує щастя, радість і навіть може забезпечити вам народження благополучних дітей.

Людям, що з’єднання явилися на світ цього дня, слід носити прикраси з перлів. Вони покликані довго зберігати молодість свого володаря. Але варто враховувати той факт, що їх ні в якому разі не можна передавати у спадок, так як тим самим вони можуть принести багато бід, особливо, якщо частка людини, який носив їх до вас, склалася не найкращим чином.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *