Народні прикмети на 20 жовтня

Народна назва:

Сергій-начальник, Сергий зимовий, Святобори.

Звичаї

Існує традиція, згідно з якою жінка винна пов’язаність зв’язати на свою голову нову хустку. Вважається, що після цього впродовж всього року у неї не буде боліти голова.

Вагітні зазвичай моляться про те, щоб їх пологи не випали на цей день, так як зазвичай вони проходять дуже важко, а народжена дитина буде приречена на страждання, хвороби і нещастя.

Народні повір’я свідчать, що дівчата, умывшиеся кислим молоком, надовго збережуть молодість і красу.

Прикмети

  1. Якщо випав сніг, а з дерев досі не облетіло листя, значить, він пролежить не довго і незабаром розтане.
  2. Дубі та берези не повністю оголилися – гряді морозна зима.
  3. Відчули, що після полудня вітер змінив свій напрямок за годинниковою стрілкою, а ближче до вечора почав дути в протилежну сторону – на наступний день чекайте хорошою ясної погоди.
  4. Побачили, що вночі на небі з’єднання явилася каламутна і бліда місяць – скоро випаде сніг і вдарять перші серйозні морози.
  5. Якщо встановилася тепла погода, то вона протримається ще 3 тижню.

У цей день іменини святкують:

Аделіна, Аліна, Овсій, Леонтій, Марк, Мартін, Пелагея, Сергій, Юліан.

Тлумачення снів 20 жовтня

  • Приснилася зграя голубів, що сиділи на даху – найближчим часом ви отримаєте несподівана звістка; летять високо в небесах – вас чекає маса утомливих клопоту. Якщо пригрезившиеся птахи були сірого кольору, то ви можете важко захворіти, тому постарайтеся зайнятися власним здоров ” ям.
  • У сновидінні побачили цілуються голубков – хтось буде вас буквально обсипати компліментами або зробить вам привабливу пропозицію, але не варто спокушатися, так як ця людина керується суто меркантильними намірами і, можливо, навіть ненавидить вас.
  • Нічні мрії, в яких ви годували голубів, є знаком того, що вам пора зробити яке-небудь добру справу.

Талісмани

Тім, хто народився 20 жовтня, необхідно носити на своєму тілі прикраси з діамантами, так як цей дорогий камінь здатний наділити свого володаря енергією і допомогти йому знайті єднання зі своїм єдність зі своїм духом. Слід враховувати, що алмаз не прощає зневажливого і грубого ставлення до себе та може придушити існуючі якості людини.

Якщо вам вдасться придбати кулон у вигляді гілки хризантеми, то він буде приносити вам удачу і щастя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *